بوریس جانسون حاضر به گفتن نیست که آیا والدین باید در خانه بماند و یا “آیا به عنوان Dominic کامینگز را’

بوریس جانسون را رد کرده است و چهار بار به می گویند که آیا آلوده به پدر و مادر در همان وضعیت به عنوان Dominic کامینگز باید در خانه بماند و یا ترک برای اطمینان از مراقبت از کودکان.

نخست وزیر نیز حاضر به انتشار مدارک او ادعا کرده بود خود را پاک ارشد دستیار مستند نقض قوانین زمانی که او فرار کرد لندن برای دورهام و یا اجازه می دهد کابینه وزیر به برگزاری یک پرس و جو.

به چالش کشیده در آتشین جلسه کمیته می گویند که آیا والدین باید “را به عنوان Dominic کامینگز را” آقای جانسون گفت که آنها تنها باید به “حساب” و “شرایط استثنایی”.

فشرده دوباره او گفت: پدر و مادر مشکوک به Covid-19 و مبارزه با مهد کودک ممکن است به “متفاوت است ترتیبات خود را” اما بدون گفتن چگونه است.

کار را ایوت کوپر او را متهم کرد از “ducking” بحرانی سوال در این کشور را لب گفتن آقای جانسون: “دلیل شما در حال دادن به مردم پاسخ مستقیم است که شما در حال تلاش برای محافظت از دومینیک Cummings.”

یک اذیت نخست وزیر ضربه پشت اصرار دارد: “من نه اجتناب از آن” متهم منتقدان خود را کلید دستیار “حزب سیاسی نقطه به ثمر رساند”.

اما خانم کوپر او گفته بود “حذف شدهها” سلامت عمومی پیام مورد نیاز برای دریافت coronavirus تحت کنترل را به “تهمت زدن به Dominic کامینگز”.

او را متهم به تکرار قبلی اشتباه بود که منجر به “40,000 مرده” Ms کوپر گفت: “شما باید یک انتخاب بین حفاظت از دومینیک کامینگز و قرار دادن منافع ملی ، که خواهد بود نخست وزیر؟”

در یک مشکل 90 دقیقه خسته کننده – که آقای جانسون اشاره کرد او نمی خواهد تکرار – نخست وزیر همچنین:

* به نظر می رسد نیست بدانید که بیش از 100,000 انگلستان خانواده ها در خطر فقر به دلیل وضعیت مهاجرت آنها بدان معنی است که آنها “بدون مراجعه به بودجه عمومی”.

با وجود درخواست برای کمک به آنها ادعا می کنند مزایای دوران بحران آقای جانسون پرسید: “آیا آنها واجد شرایط برای اعتبار جهانی و یا ESA [اشتغال و حمایت از کمک هزینه] و یا هر یک از مزایای دیگر؟”

* مورد انتقاد قرار گرفت برای خندیدن وقتی پرسید که چگونه بسیاری از زنان در تصمیم گیری نقش خواهد بود “به اندازه کافی” حزب محافظه رئیس کمیته برنارد Jenkin گفتن او گفت: “این یک شوخی ماده اگر چه در آن است؟”

* بستری در انگلستان موفق به کافی تست ظرفیت زمانی که این بیماری همه گیر را شکست – با وجود در اوایل ماه مارس توصیف انگلستان آماده سازی به عنوان “فوق العاده”.

“وحشیانه واقعیت است که این کشور نمی یاد درس سارس یا Mers و ما نیست که در یک عملیات تست آماده برای رفتن در مقیاس است که ما نیاز,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

* حاضر به تضمین بازگشت تا پایان ژوئیه با وجود داشتن سوال با تنها نیمی از این کمیته صرفا در Covid-19 – گفت: “مشکل این است که آن را به مقدار زیادی از زمان آماده سازی.”

در کامینگز بحث آقای جانسون را بشناس “خشم عمومی’ – پس از نمایندگان مجلس گزارش داد خشم بی سابقه ای از ترکیبات اما ایستاده بود و خود را آماده نبرد aide.

او ادعا کرد که “بسیاری از اتهامات به سادگی درست نیست” – بدون نام بردن از هر و رد ردیف عنوان “سیاسی ding-dong در مورد آنچه که یک مشاور ممکن است یا ممکن است انجام داده اند”.

انتقاد همچنین از محافظه کار اعضای کمیته رابط سیمون Hoare – یکی از 40 عجیب و غریب محافظه کاران خواستار Mr کامینگز است اخراج – سوال یکی از دستیاران فوق العاده قدرت.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند درک کند که چرا Dominic کامینگز است بنابراین محوری در برخورد با کروناویروس گفت:” نخست وزیر اضافه کرد: “این تبدیل به یک حواس پرتی.”

خواسته توسط حزب کارگر مگ Hillier اگر او تا به حال “دیده می شود شواهد” برای اثبات aide تا به حال شکسته نشده قوانین آقای جانسون در نهایت پاسخ داد: “اگر آن را به تو من می گویم بله من” – اما او حاضر به انتشار آن است.

و او ducked تماس های مکرر می گویند که اتهامات علیه آقای کامینگز کاذب بودند و ادعا – به اشتباه – که او قبلا انجام شده است.

مردم می خواستند او را به “تمرکز بر چگونه برای رفتن به جلو در آزمون-و-ردیابی طرح حفاظت از خود شغل و معیشت خود و شکست دادن این ویروس” آقای جانسون ادعا کرد.

فشار به رشد خود ادامه برای آقای کامینگز به اخراج دو بیشتر محافظه کار مجلس Giles Watling و پائولین Latham, ساخت حدود 40 تماس برای او را به رفتن.

Penny Mordaunt, یک دفتر هیئت دولت وزیر به او گفت ترکیبات وجود دارد “تناقضات” در حساب خود را از او مستند سفر به دورهام – زمانی که همسر خود را به حال مشکوک coronavirus علائم – و که او می تواند “به طور کامل درک چگونه مردم عصبانی هستند”.

“با وجود آقای کامینگز’ بیانیه روز گذشته [دوشنبه] من شخصا هنوز مشخص نیست که حقایق,” او نوشت.

“من روشن نیست که در مورد زمانی که او می شده اند علامت دار و در چه تاریخ های او شده اند باید در انزوا. و یا اینکه آیا آن را مناسب او سوار در زمان او انجام داد.

“بدون شک او در زمان خطرات – سوختگیری در پمپ بنزین یک خطر برای خود و دیگران است که احتمالا او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im