بوریس جانسون میاد مهاجرت پرستاران که زندگی او را نجات داد به عنوان بریتانیا NHS می شود یک پاره

http://www.washingtonpost.com/video/world/boris-johnson-addresses-coronavirus-after-leaving-hospital/2020/04/12/e04ad3b8-d05b-4515-9192-c3abaf2f4422_video.html

لندن — زمانی که او پدید آمده از سنت توماس ” بیمارستان روز یکشنبه اولین چیزی که نخست وزیر بوریس جانسون بود با تشکر از خدمات بهداشت ملی برای صرفه جویی در زندگی خود. او به پرداخت ادای احترام ویژه به پرستاران “جنی از نیوزیلند” و “لوئیس از پرتغال” دو نفر از هزاران نفر از مهاجران که در خدمت در بیمه خدمات درمانی.

“این سخت است برای پیدا کردن کلمات برای بیان بدهی من گفت:” معمولا loquacious Johnson رنگ پریده و wan در یک ویدئو کلیپ پس از روز در, ویروس, وارد, که در آن “آن می رفته اند یا از راه,” او گفت:.

در جانسون سخنرانی کوتاه در زندگی و مرگ 55 ساله حزب محافظه ستایش بیمه خدمات درمانی به عنوان “طراحی شده توسط عشق.” او ادای احترام تاکید چگونه بریتانیا بزرگ سوسیالیستی تلاش ملی سیستم مراقبت های بهداشتی رایگان برای همه پدید آمده است به عنوان مورد اعتماد ترین و حیاتی از تمام موسسات.

در حال حاضر بیمه خدمات درمانی پرستار جلب نوع تحسین کارگردانی در شهر نیویورک آتش نشانان در روز پس از 9/11. مالیات دهندگان تامین می شود سیستم به صورت جیره بندی مراقبت به دنیا آمد و در محرومیت از سال 1948 پس از جنگ بریتانیا است که برگزاری این محل با هم.

زمانی که وزیر بهداشت یا وزیر دارایی آدرس کشور آنها تکرار و بیش از بیش تماس خود را به “خانه ماندن, محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.” فریاد حمایت طلبی برای حفاظت از “ما NHS” یک ابزار قدرتمند اعزام به متقاعد کردن مردم برای ارسال به مستند.

زمانی که دولت به شدت نیاز به کمک برای مراقبت از افراد آسیب پذیر در انزوا به فروشگاه برای مواد غذایی و داروهای آن را ایجاد “NHS داوطلب پاسخ” و دیدم بیش از 750,000 اعمال در چهار روز. نه به این دلیل که دولت به آنها مورد نیاز بیمه خدمات درمانی انجام داد.

توبی ملویل

ایسنا

یک کارمند در خیابان داونینگ نخست وزیر رسمی اقامت در لندن نمایش رنگین کمان در پنجره در حمایت از بیمه خدمات درمانی.

زمانی که بچه ها قرار دادن مداد نقاشی از رنگین کمان در اتاق خود ویندوز این است که برای بیمه خدمات درمانی. هنگامی که مردم در سوگواری های عمومی و میر ناشی از آن است که برای بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران بسیاری از آنها مهاجران یا فرزندان مهاجران. و اگر و زمانی که دولت می خواهد برای پیگیری عفونت از طریق تلفن همراه? از آن خواهد شد توسط بیمه خدمات درمانی-مارک برنامه.

[در مبارزه با کروناویروس جهان به پزشکی قهرمانان تشویق ایستاده]

جانسون و وزرای خود شده اند effusive در ستایش خود برای بیمه خدمات درمانی — و مراقب باشید بیش از حد, برای تاکید بر حمایت کامل خود را. در انجام این کار آنها نیز موفق به براق بیش از یک دهه از ریاضت بودجه برای بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم نظارت خود را در حزب محافظه کار دولت — بودجه است که ایجاد شده بسیار کمبود نیروی انسانی و تخت هواکش است که تهدید به دیدن بیمه خدمات درمانی تحت الشعاع حال اگر تعداد coronavirus بيماران موج.

کوین کوربت یک پرستار بازنشسته و استاد دانشگاه گفت: بیمه خدمات درمانی کمک می کند تا دولت استوک احساسات جامعه هدف سیاسی. “کف زدن. آیا این نوع شلاق مردم را به دیوانگی حمایت ؟ ” او گفت:.

کوربت گفت: بحران نیز تأکید محوری سوال در مورد سیستم: چگونه, ارزش, واقعا, آیا بیمه خدمات درمانی کارگران ؟ “آیا شما به جای کسی که کف زدن برای شما هفته ای یک بار و یا گرفتن یکی دیگر از 20 ، 000 پوند به شما پرداخت می شود,” او گفت:. “من می دانم آنچه من می خواهم.”

حتی در زمستان عادی بیمه خدمات درمانی به سختی به مقابله با یورش آنفولانزای فصلی. در این سال قبل از coronavirus خدمات بهداشتی گزارش شده بیش از حد با بیماران در حال انتظار در چرخ دستی در بیمارستان راهروها برای ساعت.

قبل از این ویروس زده بیمه خدمات درمانی در حال حاضر مبتلا به کمبود 100,000 مراقبان. آن کادر پرستاری شده است به خصوص مشمول مالیات. به عنوان 2018 وجود دارد 41,000 جای خالی با توجه به یک ارزیابی مستقل.

به عنوان محافظه کاران به دنبال “ریاضت” — بودجه-برش مبارزات انتخاباتی توسط دولت از سال 2010 — بیمه خدمات درمانی باقی مانده بزرگترین کارفرما در انگلستان بود اما تجربه یک شیب افت در تعداد پزشکان با توجه به Nuffield اعتماد گروه پژوهشی.

جانسون نفع بیمه خدمات درمانی سرمایه گذاری — هر دو پیش از 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم و در اجرا به لغزش کلی پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر.

“بیمه خدمات درمانی بسیار قوی با نام تجاری” گفت: Julian Le Grand استاد سیاست اجتماعی در مدرسه اقتصاد لندن. بر خلاف در ایالات متحده, که در آن مردم می تواند distrusting از بیمارستان های بزرگ و شرکت های بیمه بیمه خدمات درمانی با عنوان “یک اصل نوع دوستانه حرفه ای-محور سازمان,” او گفت:.

http://www.washingtonpost.com/video/world/britain-applauds-nhs-in-weekly-clap-for-carers-initiative/2020/04/13/e48184a5-4467-4ce1-bd7d-db5f815a51b9_video.html

در طول همه گیر بریتانیا شوکه شده توسط گزارش از بیمه خدمات درمانی پرستاران پوشیدن کیسه زباله به عنوان محافظ لباس و شنیدن پزشکان خواهش کنم برای بیشتر تجهیزات حفاظت فردی به نام هوای.

بریتانیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت که دولت در حال ساخت یک “تلاش بسیار دشوار” به واردات و توزیع غشاء و فرآیندهای غشایی, دستکش و لباس به کارگران خط مقدم.

اما انجمن پزشکی بریتانیا گزارش داد که این تلاش در حال سقوط است ، یک BMA نظرسنجی نشان می دهد که فقط 12 درصد از پزشکان بیمارستان و 2 درصد از عمل به طور کلی پزشکان احساس به طور کامل محافظت از ویروس در حالی که در درمان بیماران است.

کریس Hopson مدیر اجرایی بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان که نشان دهنده 800,000 از 1.2 میلیون بیمه خدمات درمانی کارکنان گفت: حتی به عنوان مقامات دولتی قول رو به رشد چهره های بسیاری از میلیون ها قطعه از دنده محافظ تحویل وجود دارد باقی می ماند بالا و اضطراب است.

“خط مقدم کارکنان و کسانی که به نمایندگی از آنها اشاره با افزایش سرخوردگی به چند نمونه از PPE در دسترس بودن نیست زمانی که مورد نیاز است,” او نوشت: در روزنامه گاردین روز شنبه.

Meng Aw-Yong اورژانس پزشک در Hillingdon بیمارستان در لندن گفت: این بحران موجب شده است او در حال کار بر 60 تا 70 ساعت در هفته در دنده محافظ.

“این است که واقعا داغ, آن است که واقعا ناراحت کننده با استفاده از PPE,” او گفت:. “من تقریبا غش در هفته گذشته به دلیل آن بود تا حدودی … شما رو در. و شما بیش از کت و شلوار. شما باید خود را مالش. آن خوشایند نیست.”

او اذعان می کند او خسته شده است و روزانه تاسف. “برای کسی که به مرگ — و برای آخرین چیزی که برای آنها را به دیدن است که صورت خود را نه یک دوست. و سپس آنها حتی نمی توانید ببینید صورت خود را از آنجا که ما باید ماسک. آن را وحشتناک راه به اجازه کسی می میرند. آن را احساس نمی کند.”

اندی باران

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

بیمه خدمات درمانی کارکنان آمبولانس وارد در یک تماس در لندن است.

در جانسون اظهارات پس از آزادی از بیمارستان نخست وزیر به نام بیمه خدمات درمانی کشور “بزرگترین” دارایی. او به طور خاص به دو پرستار — جنی مک گی از نیوزیلند و لوئیس Pitarma از پرتغال — که ماند در بالین خود را برای 48 ساعت.

جانسون تصمیم به برجسته کردن این دو از مهاجران بود و قابل توجه. نخست وزیر شد, پیشرو, تشویق کن, برای مبارزه با تروریسم در اروپا که رانده شد تماس به “کنترل” در بریتانیا از مرز و بریده بریده مهاجرت.

کری Symonds سابق حزب محافظه کار رسانه استراتژیست و جانسون 32 ساله نامزد که باردار است با زن و شوهر اولین فرزند توییتی “من نمی توانم تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی به اندازه کافی … وجود دارد در هفته گذشته بودند که بسیار تاریک است.”

مهاجران را تشکیل می دهند تقریبا یک چهارم از تمام کارکنان بیمارستان در بریتانیا. تجزیه و تحلیل در ماه دسامبر گذشته توسط Nuffield اعتماد و مستقل بهداشت فکر می کنم بحث یافت که نیمی از این افزایش در سلامت و مراقبت پرستاری در خانه کارگران در طول دهه گذشته بودند از افراد متولد خارج از کشور.

مهاجران همچنین نشان دهنده یک “نامتناسب” تعداد مراقبت های بهداشتی کارگران که درگذشت از coronavirus Hancock گفت: این آخر هفته.

نوزده خط مقدم NHS کارگران کشته شده اند از جمله یک بازنشسته کرد, دکتر, از سوریه, یک ماما از هنگ کنگ یک پرستار از فیلیپین که Facebook profile نشان داد او را در یک ماسک با کلمات: “من نمی توانم در خانه ماندن من مراقبت از سلامت کارگر.”

Chaand Nagpaul, صندلی های انگلیسی, پزشکی, انجمن, اصلی, دکتر, را, اتحادیه اروپا گفت که “تقریبا همه” از پزشکان که فوت کرده اند آمده اند از خارج از کشور.

“این آمار تلخ و نگران کننده است,” او گفت: بی بی سی در روز دوشنبه. او گفت: تحقیقات مورد نیاز بود. او همچنین گفت که کارکنان باید “خطرناکی پایین” سطح از تجهیزات حفاظتی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/londons-excel-centre-converted-into-coronavirus-hospital/2020/03/31/3a1e541a-016e-45d4-8546-d4ad61d5db90_video.html

یک دکتر که نگرانی بود Abdul Mabud Chowdhury. ماه گذشته او هشدار داد در رسانه های اجتماعی در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی. هفته گذشته او پس از از دست دادن دو هفته نبرد با کوروناویروس.

پسرش dawud hasan Chowdhury به بی بی سی گفت او خوشحالم تجهیزات حفاظتی بود در حال حاضر مورد توجه “از آنجا که آن درد به من می گویند که پدر من است و او است که متاسفانه رفتن به آخرین NHS خط مقدم کارگر به مرگ است.”

قبل از coronavirus همه گیر و بستری جانسون وعده داده شده به اولویت را به خارجی متولد بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران در یک پست-Brexit مهاجرت طرح. و در حال حاضر دولت اعلام کرده است که این امر گسترش ویزا برای یک سال بدون پرداخت هزینه برای 2,800 مهاجر, پزشکان, پرستاران و امدادگران که ویزا گرفتند, به پایان می رسد در ماه اکتبر — دو ماه قبل از پایان برنامه ریزی Brexit دوره گذار است.

اما یک صلیب گروه از بیش از 60 قانونگذاران است فشار برای جانسون به رفتن بیشتر است. آنها را به نام دولت به خارجی کارکنان که کار برای بیمه خدمات درمانی — و خانواده خود را — حق اقامت در بریتانیا به طور نامحدود به عنوان آنها بر این باورند که “کسانی که قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای کشور ما به انجمن خوش آمدید در آن زندگی می کنند.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de