بوریس جانسون مردم خواست به از دست دادن “کمی از وزن” به عنوان شماره 10 را اعلام کرد حرکت به ممنوعیت مواد غذایی آشغال تبلیغات قبل از 9 شب پایان خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان معاملات و قرار دادن تعداد کالری در رستوران منوها.

“من همیشه می خواستم برای از دست دادن وزن برای سنین و سنین و مانند بسیاری از مردم من مبارزه با وزن من بالا و پایین رفتن” نخست وزیر گفت: در یک کلیپ ویدیوئی. “من راه اضافه وزن … من بیش از حد چربی است.”

کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند کمپین اما هشدار داد که صدراعظم Rishi Sunak را ‘خوردن برای کمک به’ طرح – که شامل رسانه ها فست فود در به در عمومی 50 درصد کردن وعده های غذایی در طول ماه اوت را تضعیف می کند وزن از دست دادن درایو.

همسالان سوال که چرا محیط زیست تبدیل شده است ‘سد’ در Brexit مذاکرات

عدم اعتماد و سیگنال های مختلط از دولت خطر مانع بریتانیا-توافق اتحادیه اروپا بر محیط زیست آن ادعا شده است. همسالان در مجلس اعیان گفت که یک شکست برای پیدا کردن زمینه های مشترک در محیط های زیست محیطی سطح میدان بازی می تواند “بحرانی”.

انگلستان و اتحادیه اروپا بیانیه سیاسی توافق در ماه اکتبر 2019 شامل تعهدات به کاهش زیست محیطی و حفاظت از آب و هوا و اطمینان از یک “سطح زمین” مشترک استانداردهای بالا.

در نامه ای به وزیر محیط زیست جورج Eustice همسالان در اعیان’ اتحادیه اروپا محیط زیست زیر کمیته گفت که دولت باید به ایجاد اعتماد با اتحادیه اروپا تقویت آن محیط بیل – و کار با اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی در مشترک جاه طلبی.

خداوند Teverson صندلی کمیته گفت که وجود دارد اتاق را برای یک توافق که نه محدود انگلستان است. “زیست محیطی سطح میدان بازی هنوز هم به نظر می رسد یک مانع در مذاکرات,” او گفت:.

“بریتانیا و اتحادیه اروپا باید به طور مشابه بلند پروازانه آرمان بنابراین باید آن را ممکن است برای پیدا کردن زمینه های مشترک. عدم رسیدن به یک توافق می تواند تاثیر حیاتی.”

گربه عفونت ‘از انسان به حیوان’ می گوید: افسر ارشد پزشکی

ایوان دویل مدیر پزشکی در بهداشت عمومی انگلستان (PHE) تا به ارائه افکار خود را بر روی گربه در انگلستان تماس با کوروناویروس.

“این اولین مورد از یک گربه خانگی تست مثبت برای Covid-19 در انگلستان اما نباید دلیلی برای زنگ,” او گفت:.

“تحقیقات در این مورد نشان می دهد که عفونت شد و از انسان به حیوان و نه راه دیگری دور. در این زمان هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند انتقال این بیماری به انسان است.

“در خط با توصیه های کلی در مبارزه با کروناویروس شما باید دستهای خود را به طور منظم از جمله قبل و بعد از تماس با حیوانات است.”

دولت برای اولین بار مورد ‘بسیار نادر عفونت کروناویروس در گربه حیوان خانگی

ویروس مسئول Covid-19 شناسایی شده است در یک گربه حیوان خانگی در انگلیس برای اولین بار.

“تست های انجام شده توسط سلامت گیاه و حیوان آژانس تایید کرده اند که این ویروس مسئول Covid-19 شناسایی شده است در یک گربه حیوان خانگی در انگلستان” گفت: رئیس دامپزشکی افسر کریستین Middlemiss.

“این یک رویداد بسیار نادر است با حیوانات آلوده شناسایی شده به تاریخ تنها نشان خفیف علائم بالینی و دوره نقاهت در عرض چند روز.”

اگر چه این اولین مورد تایید شده از یک حیوان عفونت با کوروناویروس فشار در انگلستان وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که حیوان درگیر در انتقال این بیماری به صاحبان آن یا که حیوانات خانگی یا سایر حیوانات قادر به انتقال ویروس به مردم است.

تبلیغات

اسپانیا می خواهد به بازسازی اعتماد پس از انگلستان قطره آن را از لیست امن

اسپانیا در حال کار بر روی به دست آوردن اعتماد به نفس و متقاعد کردن کشورهای دیگر است که آن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است وزیر گفت: پس از انگلستان اعمال قرنطینه در گردشگران داخلی از بازگشت از کشور است.

“ما می دانیم که ما در حال قایقرانی از طریق آب که نقشه ها و ویژگی ها برای ما ناشناخته است آنچه که ما باید انجام دهید این است به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس است که و که عنصر امنیتی است که ضروری است برای فعالیت های توریستی,” وزیر کشاورزی لوئیس Planas گفت: Antena 3 تلویزیون ایستگاه.

دولت اسپانیا است که در تلاش برای متقاعد کردن بریتانیا است که در آن باید حداقل رد بالئارس و جزایر قناری که عفونت نرخ بسیار پایین از اندازه گیری.

این شرح سخنان وزیر امور خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت: اصرار که: “اسپانیا امن است, آن را بی خطر است برای اسپانیایی ها آن است که امن برای گردشگران است.”

او افزود که دولت او را در مورد اقدامات کشورهای دیگر در صورت نیاز بر اساس اطلاعات اپيدميولوژيک اما که وجود خواهد داشت هیچ tit-for-tat تلافی وقوع است.

ساعت یک بار به نام سلامت برچسب شراب ‘دیوانگی’

به عنوان بوریس جانسون راه اندازی یک دولت جدید سلامت درایو که شامل مشاوره در کالری برچسب برای تمام نوشیدنی های الکلی – آن را در یک زمان بد به عقب نگاه در برخی از اظهارات قبلی خود را در مورد این موضوع.

جانسون محکوم سلامت برچسب روی بطری شراب به عنوان “دیوانگی” به عنوان یک backbench MP و ترغیب تولید کنندگان به “مبارزه با, مبارزه, مبارزه” علیه خود را معرفی.

در یک ستون روزنامه سپس MP برای هنلی اخراج مشاوره هفتگی الکل واحد به عنوان “یک بار از bunkum” و گفت: خطرات ناشی از نوشیدن در دوران بارداری “بسیار بزرگ رک و پوست کنده”.

او مارک سپس کار برنامه های دولت برای سلامت برچسب به عنوان “infantilising جن و ایمنی جنون” آن را “یک اونس مایع از تفاوت” به بریتانیا مصرف الکل.

ما سیاسی ویرایشگر اندرو Woodcock جزئیات:

Stormont به بحث قرنطینه برای کسانی که پس از رسیدن از اسپانیا

ایرلند شمالی اجرایی تنظیم شده است برای دیدار بعد به بحث در مورد تصمیم به معرفی قرنطینه برای کسانی که از ورود به این منطقه از اسپانیا.

وزیر بهداشت رابین سوان اعلام کرد این اقدام در شنبه شب زیر مشابه حرکت در سراسر بقیه از انگلستان است.

این Ulster اتحادیه وزیر درخواست جلسه هیئت اجرایی به بحث در مورد آنچه که پشتیبانی یا مشاوره ممکن است لازم باشد برای کسانی که رو به 14 روز در قرنطینه.

مسافران همچنان به پرواز و بازگشت از اسپانیا در بلفاست فرودگاه بین المللی در روز دوشنبه.

تبلیغات

بریتانیا برق شبکه تولید گازهای گلخانه ای می تواند به نوبه خود منفی توسط 2033 می گوید: شبکه ملی

“اقدام فوری” برای ترویج تمیز کننده بیشتر انرژی کارآمد خواهد اطمینان از انگلستان بازدید خود را تا سال 2050 خالص صفر هدف و حتی می تواند دیدن برق تولید گازهای گلخانه ای به نوبه خود منفی در 13 سال اگر جذب و ذخیره سازی کربن فن آوری های در حال اجرا شبکه ملی گفته است.

در گزارش مفصلی به بررسی چهار “انرژی آینده سناریوهای” سه مورد از این چهار مدل نشان داد که انگلستان می تواند ضربه خالص صفر تا سال 2050 یا قبل از آن – اما هشدار داد که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای از مناطق از جمله حمل و نقل ضروری بود.

وزیر سابق ترزا ممکن است متعهد دولت به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در مدت کوتاهی قبل از خروج از اتاق در سال گذشته است.

‘روسیه گزارش سزاوار پاسخ به مراتب بهتر’

آیا این آیات در هوش و کمیته امنیت (ISC)’s روسیه گزارش شده بود بیش از تابستان ؟

دانکن Allan – دیپلم همکار برای چتم هاوس روسیه و اوراسیا برنامه و مشاور سابق وزارت امور خارجه – فکر می کند زمان آن است که دولت به توصیه های خود را به طور جدی.

“روسیه گزارش سزاوار بهتر است,” او می نویسد. “دولت در پاسخ به ISC گزارش ارزش کمی برای تقویت انعطاف پذیری از سیستم دموکراتیک است که روسیه به دنبال تضعیف کند.

“روسیه تصمیم گیران بعید است به از دست دادن خواب بسیار بیش از این گزارش و دولت انگلستان را پاسخ. آنچه آنها را به اطلاع از اقدامات دولت و اینکه آیا این واقعا مطابقت با آن فصاحت و بلاغت است.”

ادامه مطلب در اینجا:

برخی از بام بهداشت کارگران همچنان در انتظار وعده داده شده ارزیابی ریسک

بیش از یک چهارم از, در اقلیت قومی (بام) کارکنان بیمه خدمات درمانی هستند و هنوز در انتظار برای یک ارزیابی خطر برای Covid-19 داده ها نشان می دهد.

آمار و ارقام دیده می شود خدمات سلامت مجله (HSJ) نشان می دهد 73 درصد از بام کارکنان تا به حال تا به حال یک ارزیابی ریسک در انگلستان توسط جولای 17, اما در برخی از بیمارستان تراست این رقم تنها 20 درصد است.

برخی از تراست در جنوب غرب تصور می ساخته اند فقیر پیشرفت از میانگین ملی در 65 درصد از HSJ گفت.

NHS انگلستان توصیه می شود ارزیابی خطر برای بام کارکنان مدتها قبل به عنوان آوریل و در حال حاضر تمدید مهلت آنها به پایان خواهد رسید تا پایان ماه ژوئیه.

مردم از بام زمینه تصور می شود در معرض خطر بالاتری از نتایج ضعیف از coronavirus با وزیر بهداشت مت Hancock کرد و گفت که آنها “نامتناسب” مرگ از Covid-19.

تبلیغات

آماده به لغو تعطیلات خود را دولت هشدار

انگلیسی, مسافران همه کشورها باید آماده برای تعطیلات خود را برای لغو شود تحت شرایط اضطراری coronavirus قرنطینه اقدامات وزیران هشدار داده اند.

دولت تحمیل کرده است تعجب محدودیت در سفر بین اسپانیا با دو هفته قرنطينه برای هر کسی که بازگشت و توده فسخ برای هر کسی که با برنامه.

هلن Whately وزیر بهداشت گفت: تعجب مشابه اقدامات می تواند به دنبال برای کشورهای دیگر اگر داده ها نشان داد آنها لازم است. “آنچه که می گویند ما به کسانی که در حال برنامه ریزی سفرهای خارج از کشور است که شما نیاز به نگه داشتن چشم در وزارت امور خارجه هدایت است که شما باید آگاه باشید از شما, تور سیاست و بیمه مسافرتی و آگاه است که ما در جهانی همه گیر” او گفت: در اوایل صبح.

“اگر ما می بینیم چیزی که ما دیده ایم در اسپانیا ما را به عمل آورند.”

این می آید به عنوان سفر به فرانسه و ایتالیا و یونان بودند که لغو شده در “اعداد بزرگ” پس از حکم توسط وزیران در اسپانیا بار گزارش شده است.

مقامات در فرانسه و آلمان هشدار داده اند ممکن است جدید و مستندات به عنوان نقاط اروپا آماده برای موج دوم Covid-19 عفونت.

‘ما همه پرداخت برای مراقبت های اجتماعی در حال حاضر’

‘بیمه ملی’ است که روند در توییتر در حال حاضر. مردم عصبانی هستند در گزارش که دولت در نظر دارد ساخت هر کس بیش از 40 شروع, کمک در جهت هزینه مراقبت های بعد زندگی است.

ایده این است که در میان یک سری از طرح های در حال بررسی توسط بوریس جانسون اجتماعی جدید مراقبت از نیروی کار – با مردم یا مجبور به گرفتن بیمه بیشتر پرداخت بیمه ملی یا مالیات بر درآمد پس از آنها آمار سن سقف.

پروفسور ایان مک دونالد در توئیتر خود نوشت: “همه ما پرداخت برای مراقبت های اجتماعی در حال حاضر. ما پرداخت بیمه ملی در سراسر زندگی ما زمانی که ما نیاز به کمی مراقبت های بهداشتی. هنگامی که ما مسن تر هستند ما در قرعه کشی بر روی آن بیشتر پس از آن آثار است. مگر اینکه شما تخلیه پول از سیستم به ارائه سود برای شرکت های خصوصی.”

Sunak ‘با توجه به جدید مالیات بر کالا فروش آنلاین’

صدراعظم Rishi Sunak گزارش شده است که با توجه به مالیات جدید بر آنلاین کالا, حداقل تا حدودی به کمک فروشندگان خیابان بالا رقابت در اقتصاد کتک.

صدراعظم خانههای گلی خالی طرح های پیشنهادی برای فروش آنلاین مالیات به ارائه “پایدار و معنی دار منبع درآمد برای دولت” و کمک به مغازه ها با توجه به زمان.

این روزنامه گزارش می دهد که وزارت خزانه داری است که با توجه به 2 درصد در کالاهای فروخته شده آنلاین, بالا بردن حدود £2bn یک سال است. یکی دیگر از گزینه خواهد بود اجباری شارژ مصرف کننده تحویل.

در همین حال صدراعظم Rishi Sunak و معاون او استیو بارکلی در حال آماده سازی به مجموعه ای از “دره سیلیکون-الهام گرفته از” سرمایه گذاری در زیرساخت و انرژی با توجه به تلگراف. بارکلی, رئیس, منشی, را به خزانه انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در این به بعد فکر می کنم تانک در روز سه شنبه.

 

صدراعظم Rishi Sunak (EPA)

تبلیغات

غذا خوردن به کمک ‘در تضاد با پیام” کارشناسان هشدار می دهند

کارشناسان تا حد زیادی مورد استقبال No 10 جدید ضد چاقی درایو. اما آنها همچنین هشدار داد نخست وزیر که وزارت خزانه داری ‘خوردن برای کمک به’ طرح – اعطای هر کس 50 درصد کردن وعده های غذایی در رستوران های فست فود در سراسر مرداد – را تضعیف تلاش برای بدست آوردن مردم را به از دست دادن وزن است.

“ارائه یارانه در مواد غذایی است که به خصوص در ارتباط با اینکه کمتر سالم به طور کامل در تضاد با دیگر پیام اطراف کاهش چاقی” گفت: پروفسور آملیا دریاچه, استاد بهداشت عمومی, تغذیه در دانشگاه جان مورز لیورپول.

“از یک طرف ما در حال شنیدن است که مقابله با چاقی فوری بهداشت عمومی چالش اما از سوی دیگر ما شاهد اقدامات است که ما می دانیم نه کمک به ما در کاهش چاقی است. وجود دارد نیاز به پاک کردن پیام و پیوست تا عمل” او گفت: نگهبان.

آشپز تلویزیون آنتونی Worrall تامپسون گفت: از جمله رسانه ها فست فود در خزانه تخفیف بود “کمی دیوانه” – و گفت: دولت نگه می دارد “قرار دادن پای خود را در آن”.

Lib Dem نامزد شهردار لندن واریز

لیبرال دموکرات Siobhan Benita را رها کرده است مبارزات انتخاباتی خود را برای تبدیل شدن به شهردار لندن.

انتخابات در اصل با توجه به برگزار خواهد شد در ماه مه به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. Benita گفت: این تاخیر به معنای او قادر به ارتکاب به دیگر سال کامل از مبارزات انتخاباتی.

او گفت: “خواسته های بر روی یک نامزد قابل توجهی هستند و در انتخابات از این مقیاس به خصوص در پرداخت نشده, نقش, به معنی آن است که واقعا دشوار است برای گرفتن کار های دیگر.

“و متاسفانه با تاخیر و با توجه به همه گیر من به سادگی قادر به ارتکاب به یکی دیگر از کامل سال از مبارزه و پیشرو در این نوع از مبارزات انتخاباتی است که من واقعا می خواهید به سرب در لندن است.”

زندانیان به طور موثر برگزار شد در سلول انفرادی در طول همه گیر نمایندگان مجلس گفت:

انگلستان زندانیان بازداشت شده در طول coronavirus همه گیر شده اند نگه داشته و در شرایط شبیه به سلول اجتماعی برای تقریبا چهار ماه از نمایندگان مجلس گفته شده است.

وزارت دادگستری (عدلیه) اجرا خشن محدودیت در حرکت از زندانیان در طول ارتفاع از کشور شیوع. بیست و سه زندانی و 9 کارکنان در نهایت پس از تست مثبت است.

در یک تحقیق به پاسخ از زندانها و سازمان های غیر دولتی که شرایط باقی می ماند سازگار با تعاریف بین المللی از سلول انفرادی – با برخی از افراد تنها مجاز از سلول های خود را برای نیم ساعت در روز است.

نمایندگان مجلس عوام’ عدالت کمیته گفته اند که آنها نگران هستند با طول عمر از این اقدامات شده اند که در جای خود برای تقریبا چهار ماه و عدم گذار از محدودیت.

تبلیغات

‘چرا صدراعظم تنزیل وعده های غذایی در برگر کینگ?’

وزیر بهداشت هلن Whately به چالش کشیده شده است چرا صدراعظم Rishi Sunak شامل فست فود سالن در 50 درصد خاموش “خوردن برای کمک به” معامله وعده غذایی در طول ماه اوت زمانی که دولت در حال راه اندازی یک ضد چاقی درایو.

“صدراعظم و دولت باید اقدامات لازم برای حمایت از بخش مهمان نوازی که ما می دانیم بسیار شده است, آمار,” او گفت LBC رادیو.

میزبان نیک فراری گفت: “از یک طرف شما در حال ساخت ارزان مک دونالد و برگر کینگ و لحظه ای بعد شما گفتن همه آنها رو به از دست دادن وزن است.”

Whately پاسخ داد: “آنچه ما در حال گفت به رستوران شما ذکر خواهم برگر کینگ و Nandos است که آنها نیاز به قرار دادن کالری برای وعده های غذایی مختلف در منوهای خود را.”

فراری افزود: “شما نمی بینید عجیب و غریب مخلوط پیام در اینجا؟”

او پاسخ داد: “من می بینم شما در حال ساخت.”

وجود دارد ‘smarter اقدامات’ از قرنطینه می گوید کار

کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds از دولت خواست برای معرفی “دقیق اقدامات” در مرز به جای پتو قرنطینه برای آن دسته از بازگشت از اسپانیا.

او به بی بی سی گفت: “ما قطعا می تواند پس از مشاوره و معرفی اقدامات حفاظتی در مرز اگر در خوشه وجود دارد در موارد در کشورهای دیگر کاملا.

“اما دو سوال جدی در اطراف این. اول این است که چرا ما هنوز در به کارگیری … بلانت ابزار از 14 روز quarantining به جای دقیق اقدامات و ثانیا هرج و مرج طبیعت از تصمیم گیری است که قطعا نه پرورش اعتماد به نفس در دولت رویکرد است.”

او افزود: “من فکر می کنم شما نیاز به یک دقیق مجموعه اقدامات قرنطینه در فرودگاه. من پیشنهاد این آزمون ردیابی و منزوی کردن رژیم اما شما همچنین می توانید چک کردن دما و چیزهای دیگر – شما در طیف وسیعی از اقدامات.”

دیگر کشورهای تحت بررسی’ زیر اسپانیا قرنطینه می گوید وزیر

وزیر بهداشت هلن Whately گفت: به اصطلاح پل هوایی به کشورهای دیگر دائما “تحت بررسی” پس از تصمیم دولت برای reimpose یک پتو قرنطینه برای ورود از اسپانیا.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه او گفت: “آنچه ما گفت: در طول زمان هنگامی که ما در جای خود قرار داده این سیاست در سفر به دالان های هوایی, پل ها این است که ما نیاز به نگه داشتن آن را تحت بررسی است که ما نیاز به نظارت بر نرخ در کشورهای دیگر.

“دقیقا کاری است که ما انجام داده ایم در اسپانیا, بنابراین ما در حال تصویب این سیاست است که ما متعهد به انجام. نرخ بالا رفتن بسیار به سرعت در اسپانیا بود و ما را بسیار سریع و قاطع.

“اگر ما تا به حال گرفته شده است که اقدام قاطع من تصور شما خواهد بود پرسید ‘آیا تاخیر چرا ما گرفته شده قوی عمل؟’.”

او گفت: همان چیزی که در اخبار آسمان:

تبلیغات

بیش-40s می تواند ساخته شده به پرداخت بیشتر مالیات به صندوق مراقبت اجتماعی

بریتانیا بیش از 40s می تواند خواسته به پرداخت بیشتر مالیات به صندوق هزینه از سالمندان مراقبت اجتماعی تحت برنامه گزارش تحت نظر وزیران.

ایده این است که در میان یک سری از طرح های در حال بررسی توسط بوریس جانسون با مردم یا مجبور به گرفتن بیمه بیشتر پرداخت بیمه ملی یا مالیات بر درآمد پس از آنها آمار سن سقف.

گزارش های صبح امروز نشان می دهد نخست وزیر جدید بهداشت و مراقبت های اجتماعی و گروه ضربت است که با الهام از ژاپن و آلمان آن را به عنوان مطالعات مدل برای پوشش انتظار می رود £7bn افزایش هزینه های مراقبت.

سیاست ما خبرنگار جان سنگ تمام جزئیات:

کارگری خواستار حمایت از کارگران در مواجهه با تعطیلات قرنطینه

وزیران متهم شده اند ایجاد یک حس “ترس و از دست دادن کنترل” به دلیل این تصمیم ناگهانی به قراضه هوا پل توافق با اسپانیا.

صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران داخلی در حال حاضر به صورت اجباری 14-روز خود انزوا پس از دولت بریتانیا حذف این کشور از امن خود را لیست پرواز با فقط چند ساعت متوجه شنبه شب.

صنعت مسافرت – مجموعه به از دست دادن میلیون ها نفر در درآمد – واکنش نشان داد و با خشم به حرکت غیر منتظره و سوال منطق پشت این تصمیم است.

کارگری خواستار حمایت از صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران داخلی رو اجباری 14-روز خود انزوا در بازگشت خود پس از دولت حذف اسپانیا از آن پرواز ایمن لیست (پس هیچ تضمینی وجود ندارد کارفرمایان خواهد اجازه دهید آنها را برای کار از خانه برای دو هفته).

نیک توماس-Symonds سایه دبیر خانه نیز نامیده می شود در دولت به سطح شیب دار بالا Covid-19 پیگیری و ردیابی و جداسازی سیستم “بنابراین به عنوان برای جلوگیری از نیاز به ابزار بلانت از 14 روز در قرنطینه”.

“آخرین تصمیم گیری در مورد اسپانیا و اطلاع کوتاه برای مسافران ایجاد کرده است یک حس وحشت و از دست دادن کنترل است.”