بوریس جانسون از بیمارستان مرخص نمی خواهد به بازگشت به کار حق دور

http://www.washingtonpost.com/video/world/boris-johnson-addresses-coronavirus-after-leaving-hospital/2020/04/12/e04ad3b8-d05b-4515-9192-c3abaf2f4422_video.html

نخست وزیر بوریس جانسون شاید بهترین در جهان شناخته شده coronavirus بیمار منتشر شد از یک بیمارستان لندن یکشنبه نزدیک به یک هفته پس از بستری در بخش مراقبتهای ويژه با عوارض ناشی از کوروناویروس.

“من امروز چپ در بیمارستان پس از یک هفته که در آن بیمه خدمات درمانی [خدمات بهداشت ملی] دهکدهای زندگی من را نجات داد” جانسون, 55 گفت: در یک بیانیه ویدئویی. “این سخت است برای پیدا کردن کلمات برای بیان من بدهی.”

اخبار آمد و مدت کوتاهی قبل از وزارت بهداشت و درمان گزارش 737 بیشتر coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, بالا بردن بریتانیا تعداد بالای 10000.

[او عشق یا نفرت او را انگلیسی ها می خواهند بوریس جانسون خانه از بیمارستان]

جانسون ادامه خواهد داد بهبودی خود را در Chequers رسمی کشور از نخست وزیر و نمی خواهد در عین حال بازگشت به کار یک سخنگوی 10 خیابان داونینگ گفت. وزیر امور خارجه Dominic Raab شده است deputized به رهبری دولت در جانسون نبود.

“به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار” دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت. “او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس” برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است. تمام افکار خود را با کسانی که تحت تاثیر این بیماری است.”

Pippa Fowles

10 خیابان داونینگ/ایسنا

نخست وزیر بوریس جانسون با تشکر از خدمات بهداشت ملی در یک پیام ویدئویی در عید پاک یکشنبه.

وزیر بهداشت مت Hancock وجود دارد گفت: هیچ جدول زمانی برای چه مدت نخست وزیر باقی خواهد ماند در Chequers. او tolda کنفرانس خبری آن را به پزشکان.

جانسون بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان یک هفته قبل 10 روز پس از او افتاده بود بیمار با covid-19. وضعیت خود را بدتر دوشنبه و منتقل شد به بخش مراقبت های ویژه. او منتشر شد از مراقبت های ویژه در روز پنجشنبه بود اما همچنان در بیمارستان بستری است.

[من بازگشت به انگلستان از تایلند در ماه ژانویه با یک تب 103. من تست coronavirus.]

جانسون تشکر بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران که برای او مراقبت. وی با ذکر نجات بخش مراقبت از “جنی از نیوزیلند” و “لوئیس از پرتغال” که او گفت: “در کنار بالین من برای 48 ساعت در زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا راه” و تحت کنترل سطح اکسیژن.

“من را دیده اند شخصی شجاعت نه فقط از پزشکان و پرستاران اما از همه پاک کننده آشپز مراقبت های بهداشتی کارگران از هر شرح physios, پرتوکاران راديولوژی داروسازان که باید نگه داشته به آینده به کار نگه داشته و با قرار دادن خود در معرض خطر نگه داشته و خطر این ویروس کشنده” او گفت:.

جانسون حزب محافظه کار متهم شده است underfunding بیمه خدمات درمانی یک اتهام را رد می کند. محدود کردن غیر استرالیایی از کار در بریتانیا نیز رایج تقاضا در میان فعالان برای مبارزه با تروریسم در اروپا. جانسون یکی از بزرگترین قهرمانان مبارزه با تروریسم در اروپا.

[ملکه اطمینان داد انگلیسی ها از نهایی پیروزی بیش از coronavirus; بوریس جانسون بستری در بیمارستان با ‘persistent’ علائم]

دولت او نیز زیر آتش آمده برای چه منتقدان می گویند بود آهسته پاسخ به همه گیر. بریتانیا عقب مانده دیگر کشورهای اروپایی در نورد سخت ماندن در خانه و اقدامات. برای بسیاری از مارس, میله, رستوران ها و سالن های ورزشی باز مانده است با وجود به طور فزاینده ای هشدار دادند: از آمار کشورهایی مانند ایتالیا.

روز یکشنبه جانسون تا به حال تنها لطف به او به عنوان ستایش از مردم برای پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است.

“اگر چه ما سوگواری هر روز کسانی که از ما گرفته شده در این اعداد و اگر چه در این مبارزه به هیچ وجه بیش از ما در حال حاضر پیشرفت در این باور نکردنی ملی مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

ادامه مطلب

بوریس جانسون بیمار با coronavirus منتقل شد به بخش مراقبت ويژه پس از بدتر شدن شرایط

بریتانیا کتک حزب کارگر میدارد Keir Starmer به موفقیت جرمی Corbyn

انگلستان قول داد یک تلاش ملی برای تولید هواکش. این کار?

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im