بوریس جانسون نقل از 7 ساله که لغو جشن تولد به لحاظ اجتماعی فاصله به عنوان مثال برای کشور به دنبال

روز جمعه جانسون اعلام کرد که تمام سرگرمی و کسب و کار مهمان نوازی بسته خواهد شد که از شنبه و توصیه بریتانیا را به تنها سفر در صورت نیاز. دولت بررسی خواهد شد این کشور در مبارزه با گسترش ویروس به صورت ماهانه برای دیدن اگر هر گونه محدودیت می تواند نرم, او گفت:.

“تا آنجا که ممکن است ما می خواهیم شما را به ماندن در خانه و این که چگونه ما می تواند به محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و نجات جان” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “به تکرار من می دانم که چقدر سخت است این است که چگونه آن را به نظر می رسد به رفتن در برابر آزادیخواه غرایز از مردم است.”

ژوزفین به شدت توجه خود را از کلمات حتی اگر آن را به معنای داشتن یک کیک و دوستان به جشن می گیرند با.

“من می خواهم به شما اجازه می دانم آن روز تولد من است امروز اما من ماندن در خانه چون شما از من خواست” او نوشت: او را تشویق به ادامه نقش حفاظتی و درخواست او را اگر او به خاطر سپردن به دست خود را بشویید.

جانسون نوشته شده خود دست نویس نامه به ژوزفین به حساب توییتر خود را در روز شنبه, شرح نامه خود را با “ژوزفین مجموعه مثال خوبی برای همه ما با به تعویق انداختن جشن تولد او تا زمانی که ما فرستاده اند coronavirus بسته بندی. با هم ما می توانیم این ضرب و شتم. در ضمن بیایید همه آرزو تولدت مبارک (دو بار) در حالی که شستن دست ما. #BeLikeJosephine #StayHomeSaveLives.”

او خواست او تولدت مبارک و نوشت که او غمگین بود به شنیدن در مورد حزب خود را هر چند با خوشحالی به می دانم که او از ماندن در خانه است.

“ما همه رو به ما کمی برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی است که دقیقا آنچه شما انجام می دهند به خوبی انجام می شود,” او نوشت و توضیح داد او تنظیم یک مثال و اضافه کرد که دولت در حال کار به طور مداوم به نگه داشتن مردم بی خطر است.

زمانی که coronavirus وضعیت آسان در کشور باید رایگان به جشن تولد او, او گفت:.

جانسون همچنین مطمئن باشید خود او بود و در واقع شستن دست با آب و صابون به مدت 20 ثانیه مقدار زمان آن طول می کشد به خواندن “تولدت مبارک” دو بار.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>