http://www.washingtonpost.com/video/world/johnson-talks-tough-on-post-brexit-trade-deal-with-europe/2020/02/03/e742bfdd-b499-4c1b-9919-5e3bc92269d6_video.html

لندن — با بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در نهایت رسمی دو شرکای روز دوشنبه شروع به داد و بیداد بیش از آینده خود را در رابطه با نخست وزیر بوریس جانسون huffing که او را به جای ترک بلوک های اقتصادی بدون تفاهم از دیدن بریتانیا دستبند به fusty قوانین اروپایی است.

در همان ساعت در بروکسل E. U. رئیس مذاکره میشل Barnier مشخص شده بلوک مطالبات اعلام کرد که اروپا به توافق تجارت آزاد تنها در صورتی بریتانیا تسلیم به قاره مقررات.

و بنابراین شروع می شود 11 ماه دوره گذار که این همه ممکن است یا ممکن است نمی شود طبقه بندی شده اند. در این کثیف و drawn-out, تقسیم, بعد از 47 سال با هم divvying تا از مسائل بسیار آسان است.

[Brexit روز: پس از 1,317 روز و سه نخست وزیر انگلستان را ترک کرده است E. U.]

بریتانیا تحت جانسون در حال حاضر همه چیز در مورد برش شل و “جهانی شدن” و طرف معامله با آمریکایی ها و استرالیایی ها در حالی که در اروپا همه چیز در مورد نیاز به حفظ یک “سطح زمین” اگر انگلیس می خواهد به یک دوست با امتیازات — به معنی دسترسی به آن تنها بازار از 450 میلیون مصرف کنندگان است.

در قسمت پهن آن در زبان orotund و مشخص شده توسط باهوش نوبت از عبارت او کامل به عنوان یک آکسفورد تحصیل خیابان فلیت نویس نخست وزیر گذاشته دیدگاه خود را برای یک پست-Brexit انگلستان که قهرمان جهان برای تجارت آزاد.

او در مخلوط خود را استعاره اما پیام روشن بود. انگلستان یک کشتی در “تعميرگاه دريايي” آماده برای تنظیم بادبان یک موشک “در گفتوگو” آماده به انفجار یک پروانه “ترک آن chrysalis.”

“ما دوباره در حال ظهور پس از چند دهه از خواب زمستانی به عنوان یک مبارز جهانی تجارت آزاد” جانسون گفت. “و رک و پوست کنده آن است که یک لحظه هم به زودی به این دلیل که استدلال برای این اساسی آزادی است که در حال حاضر ساخته شده است.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/after-brexit-day-britain-still-has-to-sort-out-how-to-work-with-the-eu/2020/01/31/4f199e22-9fed-40b4-acbd-9e2f7e95960f_video.html

نخست وزیر در زمان ظریف ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور تهمت هشدار مخاطبان خود که جنگ تجارت و رفع موانع در رواج هستند — و این است یک چیز بد است.

“تجارت آزاد در حال خفه و آن این است که هیچ گسل از مردم که هیچ گسل از مصرف کنندگان فردی. من می ترسم از آن است که این سیاستمداران هستند که عدم به منجر شود” گفت: جانسون شارژ که “protectionists در حال به دست آوردن زمین از بروکسل به چین به واشنگتن که در آن تعرفه ها در حال دست تکان داد در اطراف مانند cudgels.”

او مشاهده کرد که جهان حجم معاملات در حال عقب جهانی و رشد که رشد جهانی است کم خونی به دلیل تجارت spats.

“بشریت نیاز به برخی از دولت در جایی که مایل است حداقل به صورت قدرت برای آزادی, بورس,” او گفت:. “برخی از کشور آماده کردن آن کلارک کنت عینک و جهش به باجه تلفن و ظهور با آن ردای جریان به عنوان سوپر قهرمان از حق از جمعیت زمین به خرید و فروش آزادانه در میان هر یک از دیگر.”

[چه تغییراتی بعد از Brexit روز در Jan. 31?]

نخست وزیر بریتانیا گفت گرسنه بود برای یک معامله تجاری با ایالات متحده است. او هشدار داد در کشور خود و نه به “پارانویا” در مورد تجارت با آن آمریکایی.

بسیاری از مصرف کنندگان با احتیاط بیشتر سهل انگاری بهداشت مواد غذایی و رفاه حیوانات قوانین صنعتی-کشاورزی در مقیاس بزرگ در ایالات متحده و بسیاری از کسانی که ترس را بر آمریکا عمل تزریق آن beef cattle با آنتی بیوتیک ها و هورمون ها و حمام آن مرغ با کلر برای ضد عفونی کردن آن قبل از بسته بندی و فروش.

“من در نگاه آمریکایی ها و نگاه آنها به خوبی تغذیه به من گفت:” نخست وزیر ترک خورده.

جانسون توصیه “همه ساده و بی تکلف و نوجوانان ضد آمریکایی در این کشور — اگر هر گونه وجود دارد — وجود دارد به نظر می رسد به برخی از. من می گویم رشد کردن و گرفتن. ایالات متحده در حال حاضر اقدام به خرید یک پنجم از همه چیز ما صادرات است.”

او سپس بو واشنگتن برای خود موانع تجاری در برابر انگلیسی کالا. “این باور نکردنی است, واقعیت است که ما هنوز هم فروش نمی یک همبرگر از گوشت گاو به آمریکا نه یک کباب را به ارزش گوشت بره,” او گفت:.

[مغلوب ساختن پیشی جستن-بوریس ماه عسل بیش از]

پرداختن به سفیر آمریکا در بریتانیا وودی جانسون بود که در مخاطب نخست وزیر شکایت کرده است که اگر شرکت انگلیسی می خواهید به فروش محصولات بیمه در ایالات متحده آنها باید مقابله با 50 جداگانه تنظیم کننده دولت.

“و آن زمان من فکر می کنم همه قبول داریم که آنها را قطع تنبیهی تعرفه های Scotch whisky” جانسون گفت.

اولیویه Hoslet

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

E. U. مذاکره میشل Barnier میسازد اروپا موقعیت باز در مذاکرات تجارت با بریتانیا.

در مجموعه ای از ویژگی های مذاکره مقرر روز دوشنبه منتشر باقی مانده 27 E. U. کشور روشن ساخته شده است آنها می خواهند بریتانیا به ادامه رعایت E. U. مقررات در تعدادی از مناطق.

E. U. رهبران و کسب و کار نگران است که بریتانیا می تواند بریده بریده مقررات در انگلستان شرکت و سپس پمپ کالاهای ارزان به E. U. بازار است. آنها می گویند که آنها را پرتاب کردن موانع به انگلیسی کالا قبل از آنها اجازه می دهد این اتفاق می افتد.

نخست وزیر مقابله که بریتانیا نمی خواهد به دنبال کامل “تراز” با تمام E. U. قوانین و مقررات.

اما او همچنین گمانه زنی ها را رد کرد که دولت او می خواهد برای ایجاد یک دستمزد کم کم مقررات مالیات کم دولت — گاهی اوقات به عنوان “سنگاپور در تیمز.”

جانسون گفت: او می خواست برای مقابله با “پوچ کاریکاتور از انگلستان به عنوان یک ملت خم در بریده بریده و سوختگی از حقوق کارگران و حفاظت از محیط زیست به عنوان اگر ما را نجات داد از Dickensian کثافت کاری تنها با روشن E. U. مقررات به عنوان اگر آن را تنها به لطف بروکسل که ما در حال آماده شدن برای ارسال به کودکان عقب دودکش ها.”

جانسون گفت: در اکثر موارد, انگلیسی, قوانین و مقررات خواهد بود یا سخت تر از استانداردهای اروپایی است.

در بروکسل بالا مذاکره Barnier کمتر رنگارنگ اما به همان اندازه شرکت است.

“جاه طلبانه ترین همکاری است که ما تا به حال از آنجا که ما در همان اتحادیه” Barnier به خبرنگاران گفت:.

“هنگامی که شما یک عضو از اتحادیه اروپا و سپس عینی زبان خود را در موقعیت های مختلف است و کمتر مطلوب” او گفت:.

اگر چه او به زبان انگلیسی مسلط است Barnier صحبت تقریبا به طور انحصاری در فرانسه — شاید به تاکید است که E. U. است نه حاضر به اجازه بریتانیا شرایط را دیکته کند.

او گفت که توافق در مورد E. U. حقوق ماهیگیری در آبهای خواهد بود “به طور جدایی ناپذیری” به هر گونه توافقنامه تجارت تشدید اهمیت یک تو رفتگی در دیوار موضوع است که با این وجود عمیقا سیاسی مهم برای هر دو طرف.

گرت فولر

AP

صنعت ماهیگیری است که پیش بینی می شود یکی از موضوعات اصلی مذاکرات بین بریتانیا و اتحادیه اروپا است.

جانسون گفت که او می خواهد توافق جامع انجام می شود تا پایان سال است. Barnier گفت که بسیار تنگ است مهلت.

این نوع از معامله با اروپا که جانسون می خواهد در زمان کانادا و E. U. هفت سال به علاوه به دست کشیدن از.

Birnbaum گزارش از بروکسل. کوئنتین Ariès در بروکسل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

لندن سلاح سرد مشکوک بود و به تازگی آزاد شده از زندان, پلیس می گویند

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im