Chris J. Ratcliffe ایسنا

نخست وزیر بوریس جانسون و طبیعت دیوید مستند صحبت با دانش آموزان در موزه علوم لندن در روز سه شنبه.

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون آغاز شد “سال اقدام آب و هوا” در روز سه شنبه ساعت پس از رئیس جمهور سابق از U. N. کنفرانس آب و هوا گفت: انگلیسی ها رهبر ندارد “get” تغییر آب و هوا.

انگلستان برگزار خواهد شد عمده بین المللی تغییرات آب و هوائی در گلاسکو در ماه نوامبر در نظر گرفته شده مهم ترین گردهمایی رهبران جهان پس از 2015 آب و هوا جلسه در پاریس و انگلیس مشتاق است برای تقویت ادعای خود به رهبری در منطقه به خصوص آن را به عنوان آماده برای جایگاه خود را در صحنه جهانی پست-Brexit.

جانسون رسما آغاز شد COP26 به عنوان مذاکرات آب و هوا شناخته شده در موزهی علوم لندن در روز سه شنبه. ظاهر می شود در کنار احترام, انگلیسی, طبیعت دیوید مستند نخست وزیر اعلام کرد که بریتانیا به عنوان “اولین بار در کشور به صنعتی شدن” به یک “مسئولیت منجر به راه است.”

[انقراض شورش: دیدار آب و هوا معترضان مسدود کردن ترافیک در شهرستانها در سراسر جهان]

جانسون خواست کشورهای دیگر برای مطابقت با بریتانیا تعهد — ساخته شده توسط سلف خود ترزا مارس سال گذشته به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050. او همچنین اعلام کرد که بریتانیا را ممنوع جدید گاز دیزل و هیبریدی اتومبیل ها در 2035 برش زمان هدف از 2040 از پنج سال. کشورهای دیگر مانند آلمان و ایرلند و هلند در حال ممنوعیت سوخت های فسیلی در وسایل نقلیه تا سال 2030.

بریتانیا صنعت خودرو سوال که آیا این هدف دست یافتنی است. آب و هوا در عراق گفت: هدف این است که نه بلند پروازانه به اندازه کافی.

اما حتی قبل از رسمی شروع COP26 بود و فرو رفته در اختلاف است.

هفته گذشته جانسون دولت اخراج کلر اونیل سابق وزیر انرژی از پست خود به عنوان رئیس جمهور در این کنفرانس است.

اونیل ضربه به عقب سهشنبه گفت که بهتر رهبری مورد نیاز است از بالا. او به بی بی سی گفت که اگر چه جانسون ساخته شده است “فوق العاده گرم اظهارات در این مورد بیش از سال, او همچنین اعتراف کرد به من که او واقعا آن را درک کنند.” او افزود که جانسون “واقعا نمی آن را دریافت کنید اما دیگران در اطراف او انجام دهد.”

در یک داغدار نامه به جانسون منتشر شده توسط بار مالی اونیل گفت که او داده نشده منابع به اندازه کافی برای انجام این کار و که بریتانیا قصد دارد برای اجلاس “مایل کردن آهنگ” از جایی که آنها مورد نیاز خواهد بود.

دولت نشده اعلام کرد او جایگزین.

این بود که شروع به این کنفرانس که دولت بریتانیا می خواستم.

داگ Parr, صلح سبز را دانشمند ارشد برای بریتانیا اشاره کرد که این کشور نه ماه به جلو در این کنفرانس با هم. در مقایسه او گفت: دولت فرانسه صرف “چندین سال” آماده شدن برای سال 2015 شد. این موضوع منجر به پاریس در توافق, توافق امضا شده توسط نزدیک به 200 کشور که متعهد به تلاش برای نگه داشتن گرمایش جهانی کمتر از 2 درجه سانتیگراد (در حدود 3.6 درجه فارنهایت) و ترجیحا تا 1.5 درجه سانتیگراد است.

پار گفت: این اجلاس نشانه “آخرین جهانی لحظه” برای عمل اگر جهان در حال رفتن برای جلوگیری از افزایش درجه حرارت 1.5 درجه سانتیگراد یا بیشتر است. “دولت بریتانیا نیاز به دریافت بیش از خود را و شروع به رفتار مانند یک عضو مسئول جامعه جهانی” او گفت:.

آب و هوا فعالان نزدیک به تماشای این دولت جانسون برای دیدن اگر آن را پشت کردن اطلاعیه ها با تحویل واقعی برنامه. در سرب تا دسامبر انتخابات عمومی جانسون را تحت تاثیر قرار نمی آب و هوا فعالان هنگامی که او را نشان نمی دهد تا برای یک سخنرانی تلویزیونی رهبری بحث در مورد تغییر آب و هوا. (پخش قرار داده و ذوب یخ, مجسمه سازی خود را در نقطه.)

پار گفت: انگلیس نیاز به “به عنوان مثال منجر شود” و اضافه کرد: “این می تواند بدین تازه وارد شدن در مورد net-صفر خرما و زغال سنگ phaseout تاریخ — که همه خوب است. اما ما همچنین نیاز به یک معتبر تحویل طرح و استراتژی به مردم را در هیئت مدیره است.”

ادامه مطلب

نگهبان به پایان می رسد تبلیغات از سوخت های فسیلی شرکت به دلیل تغییر آب و هوا

‘بیدارباش تماس بگیرید:’ انگلیسی الهیات n. t. Wright در رفاه انجیل تغییر آب و هوا و ظهور

ایرلند و بریتانیا اعلام آب و هوا و شرایط اضطراری و اما آن تفاوت دارد ؟

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de