بوریس جانسون اجتناب تحقیقات جنایی را به جنیفر Arcuri رابطه

نخست وزیر بوریس جانسون را در تحقیقات جنایی را به رابطه اش را با ما بازرگان جنیفر Arcuri در حالی که شهردار لندن مستقل اداره پلیس انجام شده اعلام کرد.

اما نه ماه تحقیق توسط پلیس ناظر بر داشت که وجود دارد “ارتباط نزدیک” بین آقای جانسون و بازرگان – سپس در 20s خود را – و “ممکن است وجود یک رابطه صمیمی”.

پس از آن شهردار شده اند که “عاقلانه” به اعلام یک تضاد منافع و عدم انجام این کار می تواند به تشکیل یک نقض نولان اصول استانداردهای رفتار در زندگی IOPC گفت.

با این حال آقای جانسون در حال حاضر چهره تجدید استعلام توسط شورای شهر لندن بود که به حالت تعلیق در حالی که IOPC در نظر گرفته شده پرونده موسوم به عملیات لنسدون.

مجلس بررسی خواهد شد نگاه به اینکه آیا پس از آن شهردار انجام شده خود را مطابق با استانداردهای رفتار مورد انتظار از بندگان عمومی از جمله صداقت و از خود گذشتگی باز بودن و صداقت.

این IOPC نام در لندن با اقتدار به نظر بازنویسی کد آن رفتار و اشاره کرد که آن را به عنوان آقای جانسون در طول زمان در دفتر از 2008-16 آن نیاز نیست او را شامل Ms Arcuri کسب و کار خود را در ثبت نام از منافع حتی اگر رابطه خود صمیمی است.

یک سخنگوی نخست وزیر گفت: “ما از این واقعیت است که این انگیزه های سیاسی شکایت پرتاب شده است. چنین مضطرب ادعای بی مناسبتی در دفتر بودند نادرست و بی اساس است.

“بررسی مستقل توسط دولت حسابرسی داخلی آژانس به طور مشابه نشان داد ادعاهای ساخته شده توسط حزب کارگر بودند غلط این بود که پلیس توجه و نظر ما این بود که یک زباله از پلیس ،

آقای جانسون به طور رسمی مراجعه کننده به پلیس ناظر در ماه سپتامبر بیش از پول و دسترسی به تجارت سفرهای اعطا شده به Ms Arcuri زمانی که او در تالار شهر.

این بازرگان که تخت آقای جانسون بازدید اهدا شد هزاران پوند از پول مالیات دهندگان را از جمله £11,500 توسط شهردار تبلیغاتی, آژانس, London & Partners.

آقای جانسون را نیز مداخله کرده و به او یک ماموریت تجاری به نیویورک و اسرائیل با شهردار پس از او در ابتدا روشن برای عدم دیدار با معیارهای.

این IOPC خواسته شد به بررسی دلیل از آقای جانسون مسئولیت پلیس متروپولیتن در حالی که شهردار.

بوریس جانسون با جنیفر Arcuri در جمهوری اسلامی در سال 2014 (Innotech شبکه)

در بیانیه دیده بان گفت: آن را به حال reviewd نزدیک به 900 اسناد و مدارک از جمله هشت سال مربوط به ایمیل ها و مصاحبه گرفت و اظهارات تعدادی از شاهدان در انگلستان و خارج از کشور در طول.

IOPC مدیر کل Lockwood, Michael گفت: “IOPC تکمیل کامل و مستقل و بی طرفانه ارزیابی برای تعیین اگر به دلایل منطقی وجود دارد به گمان جرم جنایی از سوء رفتار در اتاق رخ داده بود.

“ما هیچ شواهدی نشان می دهد که آقای جانسون را تحت تاثیر قرار پرداخت هر گونه حمایت مالی پول به Ms Arcuri یا این که او را تحت تاثیر قرار و یا نقشی فعال در تامین امنیت مشارکت خود را در ماموریت های تجارت.

“در حالی که هیچ شواهدی وجود دارد که آقای جانسون را تحت تاثیر قرار پرداخت حمایت مالی پول و یا مشارکت در ماموریت های تجارت وجود دارد شواهد نشان می دهد که آن دسته از افسران تصمیم گیری در مورد حمایت پول و حضور در ماموریت های تجاری فکر می کردم که وجود یک رابطه نزدیک بین آقای جانسون و Ms Arcuri و این تحت تاثیر خود تصمیم گیری است. “

لعن دووال از لندن اداره نظارت کمیته صندلی گفت: “IOPC شد به دنبال به طور خاص در مورد اینکه آیا او مرتکب یک جرم جنایی. که ما حواله و تصمیم خود را ندارد حقیقی روی ما بررسی خواهد شد که تمرکز بر رفتار خود را به عنوان شهردار لندن.

“هر کس که دارای دفتر چه شما شهردار لندن یا در واقع نخست وزیر است و انتظار می رود به پایبندی به اصول زندگی عمومی – از جمله صداقت و از خود گذشتگی باز بودن و صداقت به نام چند.

“ما تحقیقات را در نظر بگیرید که آیا بوریس جانسون انجام شده خود را در یک راه است که انتظار می رود از هر کسی که در آن موقعیت است. این مهم است که ما دریافت پاسخ آن به دلیل لندن سزاوار به خود سیاستمداران پاسخگو باشند.

“کمیته نظارت را به حساب جاری اضطراری هنگامی که به دنبال در جدول زمانی برای بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>