بوریس جانسون مشاور که به نظر می رسید برای حمایت از اصلاح نژاد استعفا داد در عمده خجالت برای دولت بریتانیا

مت Dunham AP

نخست وزیر بوریس جانسون امواج در رسانه ها به عنوان او برگ 10 خیابان داونینگ لندن.

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون یک محصول از استقرار به دنبال به دولت ضد استقرار لبه با تکیه بر غرایز خود را غیر متعارف مشاور ارشد دومینیک Cummings.

اما کامینگز را استخدام مشاور با دیجیتال دنباله از نظر ظاهری به حمایت اصلاح نژاد منجر به عمده خجالت برای جانسون دولت است.

اندرو Sabisky سیاسی “پیش بینی,” استعفا دوشنبه شب پس واکنش بیش از گذشته خود نظر که آمریکایی ها تمایل به هوشمند کمتر از سفید آمریکایی ها است و اجرا پیشگیری از بارداری می تواند در جلوگیری از یک “دائمی طبقه.”

Sabisky اخیر استخدام با کامینگز که در ماه گذشته نوشت: 3,000 کلمه پست وبلاگ تماس برای “weirdos و بورس با مهارت های عجیب و غریب” به درخواست برای نقش در دولت بریتانیا.

کامینگز گفت: دولت نیاز ندارد بیشتر “دری وری سخن گفتن” از فارغ التحصیلان علوم انسانی از Oxbridge — مختصر برای آکسفورد و کمبریج دانشگاه — اما “واقعی شناختی تنوع است.”

“ما نیاز به برخی از درست کارت های وحشی, هنرمندان, کسانی که هرگز به دانشگاه رفت و مبارزه راه خود را از یک هولناک جهنم سوراخ,” او نوشت.

او گفت که در حال حاضر زمان به لرزش چیز. “مبارزه با تروریسم در اروپا نیاز به بسیاری از تغییرات بزرگ در سیاست” او نوشت و اضافه کرد که انتخابات اخیر بدان معنی است که وجود دارد “کمی نیاز به نگرانی در مورد کوتاه مدت و عدم محبوبیت در حالی که تلاش برای ایجاد پیشرفت سریع با مشکلات طولانی مدت است.”

کامینگز است که اغلب رنگ به عنوان چیزی از یک Machiavellian نابغه شده است و به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته برای انتخاباتی خود را با مهارت های خود را. به عنوان رئیس 2016 Brexit کمپین گفته اند: قلم برنده شعار “را به کنترل.” او همچنین با اعتبار حزب محافظه کار “دریافت Brexit انجام می شود” عبارت در طول ماه دسامبر انتخابات که دیدم جانسون برنده thumping اکثریت.

[سایه استراتژیست پشت بوریس جانسون Brexit فشار]

پیتر Nicholls

ایسنا

دومینیک Cummings, مشاور ویژه نخست وزیر بوریس جانسون دیده می شود خارج خیابان داونینگ لندن.

اما در حال حاضر که حزب منتقل کرده از حالت مبارزات انتخاباتی به حاکم کامینگز ” ضد استقرار تلاش هستند که تحت تمدید کرد.”

کارولین Nokes یک محافظه کار مجلس و صندلی منتخب عوام زنان و عدالت کمیته, سوال پروسه بررسی برای مشاوران دولت.

“ما باید کاملا به توافق برسند و آن را ماموریت انجام شد. آنها نپرداخته و misfit نمی کنند ؟ ” او گفت: آسمان, اخبار روز سه شنبه “اما این درست است که ما باید یک فرایند که در آن مردم منصوب بسیار مهم و تاثیرگذار نقش در خیابان داونینگ که آنها باید از طریق مناسب پروسه بررسی.”

این فکر که Sabisky, 27 در پاسخ به کامینگز ” تماس غیر متعارف برای استخدام. او گزارش مطالعه آموزشی روانشناسی و مشغول به کار به عنوان یک رویدادهای سیاسی پیش بینی قبل از پیوستن به دولت است.

در طول تعطیلات آخر هفته برخی از نظرات قبلی بودند چاپ شده در مطبوعات.

در سال 2014 Sabisky نوشت: در کامینگز وبلاگ که یکی از راه های جلوگیری از “حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه” خواهد بود به “قانونی اجرای جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ است.

“واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند” او گفت:.

در یکی دیگر از پست Sabisky پیشنهاد کرد که هوش و مسابقه در ارتباط هستند.

او نوشت: “اگر ميانگين سیاه و سفید آمریکایی ضریب هوشی (بهترین برآورد بر اساس یک قرن به ارزش داده ها) حدود 85 نسبت به ميانگين سفید آمریکایی ضریب هوشی 100 و سپس اگر ضریب هوشی است که به طور معمول توزیع شده (که در آن است) را بسیار بیشتر از درصد از سیاه پوستان از سفید پوستان در محدوده ضریب هوشی 75 یا زیر که در آن نقطه ما نزدیک به معمولی تا مرز عقب ماندگی ذهنی خفیف.”

نظرات را محکوم کرد در سراسر طیف سیاسی.

کسب و کار وزیر Kwasi Kwarteng گفت: آسمان, اخبار روز سه شنبه گفت: Sabisky سخنان بودند “توهین آمیز” و “نژادپرستانه” و “را به عنوان به زودی به عنوان آنها را به نور او سمت چپ دولت بسیار به سرعت.” او افزود که روند استخدام کارکنان مورد نیاز به “نگاه کرد.”

اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات گفت: Johnson مورد نیاز برای “را شفاف چرا او را امضا کرد در این ملاقات و جلوگیری از دومینیک کامینگز” قدرت انتخاب و گونی در خواهد شد.”

جس فیلیپس برجسته کارگری مجلس در توئیتر خود نوشت: “دفاع از Sabisky که تنها 27 توسط یکی از عجیب و غریب. من تا به حال دو بچه که بودم 27 (که مسلما “خود را نپرداخته است” ایده ها ممکن است مانع). 27 ساله نمی کنید کمتر احکام در دادگاه 27 ساله مجبور به پرداخت مالیات کمتر است.”

قبل از پاک کردن حساب توییتر خود Sabisky نوشت که “رسانه های هیستری در مورد چیزهای قدیمی آنلاین” بود و “دیوانه”. او افزود: “من امیدوارم که هیچ.10 استخدام بیشتر مردم w/ خوب ژئوپولیتیک پیش بینی سوابق & که رسانه های یادگیری برای جلوگیری انتخابی به نقل از.”

“من می دانم که این را نا امید بسیاری از مردم, اما من امضا به انجام کار واقعی در وسط یک غول ترور شخصیت: اگر من نمی تواند انجام این کار به درستی وجود دارد هیچ نقطه و من بسیاری از چیزهای دیگر را به انجام w/ زندگی من,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

حامیان کامینگز’ رویکرد می گویند که بوروکراسی در همه جا — از واشنگتن به کلمبوس — می تواند تبدیل به سنگر و نیاز به برخی از سیفون.

کامینگز خواسته شده بود در روز سه شنبه اگر او پشیمان انتصاب.

او جواب نداد اما در ظاهری دفاع از او به خبرنگاران به آثار علمی و سیاسی پیش بینی شده توسط فیلیپ Tetlock از دانشگاه پنسیلوانیا و دن گاردنر از دانشگاه اتاوا.

“خواندن فیلیپ Tetlock را ‘Superforecasters,’ به جای صاحب نظران سیاسی که نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد” کامینگز گفت.

ادامه مطلب

سایه استراتژیست پشت بوریس جانسون Brexit فشار

Superstorm دنیس به ارمغان می آورد به جرم جاری شدن سیل به انگلستان, در حالی که استرالیایی ها بپرسید که ” از کجا بوریس?’

دیدن خیلی از حاضر از طریق واترگیت باعث می شود آن را سخت تر برای دیدن آینده

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>