منیر Uz علی

خبرگزاری گتی ایماژ

یک اتوبوس منتظر به حمل و نقل اتباع بنگلادش تخلیه از چین در شهر ووهان به یک مرکز قرنطینه در داکا در روز شنبه.

محدودیت های بی سابقه ای بودند که به طور فزاینده ای قرار داده شده در سفر به چین برای تکمیل چشمگیر قرنطينه و مستندات در داخل کشور. اما به گفته کارشناسان ممکن است خیلی دیر آمده برای جلوگیری از این ویروس ریشه در چین کلانشهر و شاید در جاهای دیگر در جهان است. در ضمن خطرات برای اقتصاد چین شد نصب و بحران در ووهان تشدید شد.

● چین وجود دارد گفت: در حال حاضر 11,791 تایید موارد coronavirus در کشور به علاوه 20 در هنگ کنگ و ماکائو و 10 در خود حاکم بر جزیره تایوان با 259 نفر کشته و 243 نفر درمان می شود.

● این افزایش بیشتر از 2000 تعداد افراد آلوده و 46 در مرگ و میر از روز قبل. این ویروس همچنین به 22 کشور دیگر.

● ایالات متحده به اعمال محدودیت های بی سابقه ای در سفر به چین, مشاوره شهروندان خود را به دور ماندن از این کشور به طور کامل و محرومیت خارجی از ورود به ایالات متحده اگر آنها شده اند در چین در طول قبلی 14 روز.

● خطرات برای اقتصاد چین در حال رشد بودند با بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور مجموعه بسته باقی می ماند برای مدت حداقل یک هفته و مصرف کنندگان ماندن در منزل و کاهش هزینه.

● در ووهان کانون شیوع بیماری و بیمارستان و تلاش شد با کمبود تجهیزات پزشکی و تست کیت و تخت با بسیاری از افرادی که سقوط بیمار گزارش تمایلی به حتی بازدید از یک بیمارستان.

توکیو — مرزهای شد بسته شدن و پرواز بودند که لغو شد و coronavirus به سرعت طول می کشد ریشه در چین و در سراسر جهان با نزدیک به 12 ، 000 نفر در حال حاضر مبتلا به این بیماری و 259 مرده آمار و ارقام رسمی منتشر شده روز شنبه نشان داد.

در داخل چین کسب و کار و اقتصاد باید زمین را متوقف کند که صدها میلیون نفر از مردم ماندم, به در خانه های خود. ویروس-آمار مرکزی استان هوبئی است به شدت کوتاه از لوازم پزشکی و بیمارستان ها غرق شد.

به عنوان نگرانی و خشم مانت رئیس جمهور چین بود حفظ مشخصات پایین.

روز جمعه ایالات متحده تحمیل بی سابقه سفر محدودیت در حرکات و از چین انکار ورود برای اتباع خارجی که به تازگی در بازدید از این کشور — به غیر از ساکنان دائمی و بستگان از شهروندان ایالات متحده — و تحمیل 14 روز قرنطینه در بازگشت شهروندان آمریکایی است.

وزارت امور خارجه همچنین گفت: آمریکایی ها به سفر به چین است.

ژاپن به دنبال کت و شلوار با کمتر سختگیرانه اما با این حال قابل توجه محدودیت و محرومیت هر خارجی که تا به حال بازدید ویروس-آمار شهر ووهان در دو هفته گذشته و هر فرد چینی که گذرنامه صادر شده توسط دولت استانی از هوبئی. نگرانی های نیز نصب در ژاپن است که این ویروس می تواند اخلال در بازیهای المپیک تابستانی مجموعه را در توکیو در ماه های ژوئیه و اوت.

یک لیست در حال رشد از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر لغو پرواز به چین در حالی که به نمایندگی از اتحادیه خدمه پرواز آمریکا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای توقف همه پروازها به مقصد چین است. نزدیک به 10 ، 000 پروازهای لغو شده از زمان آغاز شیوع سفر تجزیه و تحلیل داده های شرکت Cirium گفت.

اما به عنوان دولت battened پایین دریچه ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان با بیش از ده مورد در هر یک از تایلند و سنگاپور و ژاپن و کره جنوبی و همچنین در همه جا از فنلاند به استرالیا.

گسترش در سراسر چین نیز یک نگرانی عمده به گفته کارشناسان با بیش از 150 نفر در شانگهای و نزدیک به 140 در پکن.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست جمعه سه نفر از کارشناسان دانشگاه هنگ کنگ هشدار داد که این بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است “در حال رشد نمایی” در چندین شهر در سراسر چین با یک تاخیر زمانی در پشت ووهان شیوع یک تا دو هفته.

“شهرهای بزرگ خارج از کشور با حمل و نقل به چین نیز می تواند تبدیل به شیوع فاصله مگر اینکه قابل توجهی مداخلات بهداشت عمومی در هر دو جمعیت و سطح شخصی در حال اجرا بلافاصله” این مطالعه هشدار داد.

“مستقل و خود کفا شیوع بیماری در شهرستانها عمده در سطح جهانی می تواند تبدیل به امری اجتناب ناپذیر به دلیل قابل توجهی صادرات presymptomatic موارد و در صورت عدم وجود در مقیاس بزرگ مداخلات بهداشت عمومی.”

دولت چین به طور موثر تعطیل کل استان هوبئی در Jan. 23 اما نه قبل از حدود پنج میلیون نفر در حال حاضر در سمت چپ ووهان مرکز استان. شواهدی وجود دارد که افرادی که گرفتار این ویروس ممکن است عفونی قبل از علائم بارز اضافه کرده است به نگرانی.

در ضمن درد برای اقتصاد چین در حال نصب با پکن و شانگهای و بسیاری از استان های دیگر گفتن غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند تا فوریه. 9 و بین المللی هتل ها خالی است.

خیابان های پکن همیشه آرام در طول سال جدید قمری, تعطیلات, اما به طور معمول بازگشت به زندگی در حال حاضر. به جای آنها باقی می ماند تا حد زیادی خالی از سکنه با تعداد کمی از مردم در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و رستوران ها و فروشگاه ها بسته و یادآوری برای بازگشت کارگران به ثبت نام و قرنطینه خود را در ورود به هر مسکونی ترکیب.

شروع ترم بهار در دانشگاه ها و مدارس شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد در حالی که ملی ترافیک راه آهن در روز جمعه و شنبه بود نزدیک به 80 درصد از سال قبل از آن آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط رسانه های چینی نشان داد.

آن را به طور فزاینده ای روشن است که زندگی را نه بازگشت به حالت عادی به زودی.

حتی اگر وقوع است سریع موجود رشد اقتصادی “را نشان می دهد به شدت در اوایل سال 2020” در گروه خدمات مالی PNC نوشت: در گزارش. “بحران خواهد شد به طور مستقیم آمار اقتصاد چین با کاهش اختیاری هزینه های مصرف کننده و در درجه دوم از طریق دولت اعمال محدودیت بر فعالیت های اقتصادی است.”

PNC پیش بینی تیز بهبود در اقتصاد اگر دولت می شود این بحران را تحت کنترل در سه ماهه دوم و رها دور جدیدی از محرک های هزینه. اما لایحه اسقف دیرین ناظر چین هشدار داده است که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر بدهی در اقتصاد چین از سال 2002 زمانی که آن را توسط یک شیوع بیماری سارس (سندرم حاد تنفسی) اما bounced بازگشت.

“سیستم مالی است که به احتمال زیاد به تحت فشار شدید در هفته های آینده و در صورتی که حزب نمی تواند از شیوع بیماری تحت کنترل و بازگرداندن اعتماد به نفس به سرعت کوچک وجود دارد اما بزرگتر از صفر شانس ما می توانید ببینید اقتصادی حمله قلبی در کنار این ویروس” هشدار داد در Sinocism عضویت در خبرنامه.

Xibei چینی رستوران زنجیره ای با بیش از 400 فروشگاه در برخی از 60 شهرستانها می گوید: بسیاری از رستوران ها بسته باقی می ماند, تنها با حدود 100 باز به سفارشات آنلاین. مدیر جیا Guolong گفت: چین سرمایه گذاری وب سایت است که این شرکت هنوز هم به پرداخت بیش از 20 ، 000 کارکنان نیمی از آنها به اقامت در خوابگاه و بقیه داشتن طولانی تعطیلات در خانه و احتمالا تنها تا به حال به اندازه کافی جریان وجوه نقد برای پوشش سه ماه.

“ما در میان بهتر انجام آنهایی که در این صنعت است. بنابراین آنچه در مورد بدتر؟” “ما می توانید درخواست برای وام و … مراقبت از سه ماه از payman اما آنچه می تواند به دیگر برندها و شرکت ها انجام دهید ؟ آنها ممکن است فقط تا توقف ساخت و پرداخت و یا حتی تعطیل. و آخرین گزینه خواهد بود شلیک تمام کسانی که به کارگران است.”

در هوبئی اطلاعات است که به trickling را نشان می دهد بحران باقی مانده بسیار شدید با بیماران در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان به دلیل کمبود تخت و یا به سادگی به ماندن در منزل و اجتناب از بیمارستان ها حتی زمانی که آنها سقوط بیمار است.

“اکثر مردم در حال حاضر محدود به خانه های خود” شهروند روزنامه نگار چن Qiushi گفت: در یک ویدیو در یوتیوب.

“اگر هیچ حمل و نقل و چگونه می خواهید برای رسیدن به بیمارستان ؟ و هنگامی که شما وجود دارد شما نمی پذیرفت. پس چه نقطه از رفتن به بیمارستان اگر شما نمی توانید تشخیص داده می شود؟”

دیگر ووهان ساکنان گفت: همین که مردم تمایلی به رفتن به بیمارستان حتی اگر آنها سقوط بیمار چرا که آنها احساس می شود شانس درمان کم بود و خطر ابتلا به ویروس بالا بود.

مقامات چینی در حال مسابقه در برابر زمان برای ساخت دو بیمارستان در حومه شهر ووهان شد که انتظار می رود برای باز کردن در هفته آینده و ارائه اضافی از 2500 تخت. دیگر شهرستانها در سراسر چین از جمله پکن شد زیر کت و شلوار.

اما کمبود تجهیزات پزشکی در هوبئی باقی مانده حاد با شهر Erzhou صدور یک “درخواست فوری” در آن حساب رسانه های اجتماعی.

“تعیین شده بیمارستان در شهرستان ما هستند و نیاز فوری به پزشکی مناسب N95 ماسک جراحی و ماسک و عینک محافظ و ماسک و لباس محافظ” آن را نوشت. “در حال حاضر ما درخواست تجدید نظر به جامعه و شهروندان برای عشق کمک های مالی. نیاز فوری! نیاز فوری! نیاز فوری!”

یک دکتر در ووهان شد به نقل از شکایت که بیمارستان خود را دریافت نکرده اند هر چیزی از چینی صلیب سرخ شد و سریع در حال اجرا از منابع.

“خوشبختانه ما یک دسته ای از کمک های مالی از آمریکا 500 متحده آمریکا (FDA) استاندارد N95 ماسک,” او گفت: به نقل از یک گزارش. “این ما را خیلی خوشحال از آنجا که ما می تواند یک روز بیشتر!”

چن شهروند روزنامه نگار که سفر به ووهان وجود دارد گفت: کمبود ماسک و لباس های محافظ و مهمتر از ویروس تست کیت در حالی که هر بیمارستان او بازدید گفت: آن را به اندازه کافی نیست تخت.

“وجود افراد دروغ گفتن بر روی نیمکت وجود دارد تخت اضافی در راهرو تخت اضافی در درب حمام, 60 تا 70 درصد از مردم در اکسیژن” او گفت:.

“بعضی از آنها دروغ گفتن بر روی نیمکت خود را قطره ای از مردم در یک شرایط بهتر خواهد پارک اتومبیل خود را در پارکینگ و چسبیدن به یک قطره از نزدیکی یک شعبه دارد. کسانی که نمی باید یک ماشین را در خارج از نشستن در فضای باز در این مرحله با یک قطره در چنین آب و هوای سرد.”

چن گفت: به او گفته بود به افرادی که در حال بازدید از پنج یا شش بیمارستان اما تا به حال شده است قادر به گرفتن تست شده است.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در دروغ گفتن وجود دارد با تمام کسانی که افراد دیگر اگر شما نمی توانید دیده می شود توسط یک دکتر. همین دلیل است که بسیاری از مردم فقط “موارد مشکوک ” در خانه” او گفت:.

حتی در خارج ووهان گرفتن با کیفیت ماسک صورت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار به منبع در بسیاری از نقاط چین, رسانه های محلی گزارش.

شهر ساحلی شیامن راه اندازی یک قرعه کشی آنلاین به صورت ماسک در روز جمعه در حالی که شانگهای سهمیه بندی ماسک به یک حد از پنج نفر در هر خانوار با خریداران مورد نیاز برای ثبت نام محلی محله مقامات و خرید از مشخص داروخانه ها.

حزب کمونیست اتحاد راه اندازی فوق العاده تماس برای اعضای آن به مرحله تا به خط مقدم و از بین بردن overworked پزشکی کارکنان.

اما اسقف اشاره کرد که یازدهم حفظ شده است نسبتا پایین مشخصات به عنوان خشم مانت نه ظاهر می شود در صفحه اول, پنج شنبه, جمعه و یا شنبه روزانه مردم و نه در پنج شنبه یا جمعه شب دوربین مدار بسته پخش اخبار دولت در تلویزیون مرکزی چین به غیر از یک نامربوط گزارش در یک مقاله او نوشته شده است در حفاظت از فرهنگ چینی.

“در حال حاضر زمان برای مردم رهبر به ناپدید می شوند از نظر مردم,” او گفت:.

شعر لی لیو یانگ و وانگ یوان در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

توکیو المپیک برگزار نگاه نگرانی به عنوان coronavirus پدیده بازی

در coronavirus شیوع رهبران چین تلاش برای جلوگیری از یک چرنوبیل لحظه

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اجباری قرنطينه در پاسخ به کروناویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im