صادر کنندگان اوراق قرضه در حال زندگی در سرزمین شیر و عسل

های اروپا صادر کنندگان در سرزمین شیر و عسل, مسابقه برای رسیدن به عنوان آنجا که ممکن است از این سال صدور قبل از تکمیل سکون تابستان. با خیلی محرک پولی ها گردش مورد دولت حتی یک چشم بر گرفتن از بودجه سال آینده قصد دارد به عنوان به خوبی.

بانک مرکزی اروپا آخرین 600 میلیارد یورو ($683 میلیارد دلار) دسته ای از کاهش کمی و اتحادیه اروپا (هنوز به توافق) همه گیر بازیابی صندوق ایجاد شرایط مناسب برای بدهی بالا بردن ثروت باد اورده. با توجه به عدم قطعیت عمیق در مورد چگونه به سرعت اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus مستندات و اینکه آیا وجود خواهد داشت موج دوم Covid-19 این امر می تواند احمقانه برای صادر کنندگان به دست در یک لحظه طلایی.

سرمایه گذاران ستون به اوراق قرضه در حال حاضر به عنوان بازده هنوز هم کمی بالاتر از آنها قبل از بحران حتی اگر بازار شده اند و با ثبات تر از در اوایل روز از مستندات (حداقل تا پنج شنبه را تار و مار). این انگیزه ممکن است آخرین بار دیوار از بانک مرکزی پول شروع به ضربه.

این تلاقی مشتاق حکمرانان و مشتاق سرمایه گذاران ایجاد شده است ثبت سفارش کتاب برای مسائل مربوط به اوراق قرضه و صادر کنندگان اجازه می دهد به فروش بدهی در دیگر سررسید. در مجموع همزمان فروش اوراق قرضه — که در آن یک گروه از بانک ها اجرا می شود روند شکسته اند 1 تریلیون یورو ($1.14 تریلیون) مانع در اولین زمان از سال تا کنون است.

مسائل جدید که ارائه آبدار, حق بیمه که در مقایسه با مشابه به بدهی های موجود به خصوص محبوب هستند. اما این بدون شک همه تغییر به عنوان شاخص کلی 1.35 تریلیون یورو برنامۀ تزریق پول به اقتصاد به طور فزاینده ای قرار داده به کار. مستقل بازده ممکن است سقوط و اسپرد اعتباری (تفاوت بین شرکت های بزرگ اوراق قرضه و خود را معیار) ممکن است تشدید بیشتر است. بانک مرکزی اروپا با خرید تقریبا هر واجد شرایط جدید شرکت معامله شده است.

جمع آوری پول از طریق همزمان مسائل است که به وضوح در ابتلا به دولت ها که تمایل دارند در گذشته به ترجیح می دهند مزایده. این فروش شامل نزدیک به یک سوم از تمام بدهی دولت صادر شده در این سال است. آن را ممکن است یک حاشیه گران تر روند به دلیل سرمایه گذاری بانک هزینه, اما این یک راه مطمئن تر را اندازه گیری تقاضا برای بزرگتر و طولانی تر-مسائل بلوغ.

این هفته را به تنهایی دیده می شود همزمان مسائل توسط آلمان و انگلستان از 30 سال سررسید, 20 سال از فروش توسط اسپانیا و فنلاند و 10 سال مسائل از ایرلند کرواسی و یونان. روز شنبه بود که یک رکورد در روز به اروپا همزمان صدور با 21 معاملات بالا بردن بیش از 40 میلیارد یورو است.

ایتالیا به ارمغان آورد 14 میلیارد یورو 10-سال همزمان معامله در هفته گذشته با ثبت سفارش کتاب از بیش از 107 میلیارد یورو رسید. رم مطرح شده است و نزدیک به 50 میلیارد یورو در فقط سه هفته آوردن آن فروش اوراق قرضه تا کنون در این سال به 290 میلیارد یورو رسید. که 40% سریعتر از سال گذشته جمع آوری کمک های سرعت. ایتالیا خیلی با اعتماد به نفس است که آن را قصد دارد به موضوع یک نوع جدید از سرمایه گذاران خرده فروشی باند به نام BTP futura ماه آینده. که چه صریح حمایت بانک مرکزی اروپا را برای یک کشور صرف نظر از اساسی ضعف است.

اگر چه اروپا حکمرانان داشتن به خود را افزایش صندوق-افزایش قابل ملاحظه ای برای پوشش فزاینده مستند هزینه های آنها هنوز هم جلوتر از سالانه خود بدهی-صدور اهداف. اسپانیا در حال حاضر انجام می شود و سه چهارم آن لازم فروش اوراق قرضه. بلژیک است که در یک موقعیت مشابه.

با اینحال, ماه های تابستان انجام ساکت کردن در بازار. به عنوان دولت و استقراض مورد نیاز فقط می رویم تا آن را حس می کند برای بارگذاری در حال حاضر. این پنجره نمی خواهد برای همیشه باز بماند.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

مارکوس Ashworth است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای اروپایی. او به مدت سه دهه در صنعت بانکداری اخیرا به عنوان رئیس بازارهای استراتژیست در Haitong اوراق بهادار در لندن است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات