بمب مکش از شمال اقیانوس اطلس را با چنگک جمع کردن اروپا با بادهای ‘فوق العاده دریاها’


امواج سقوط بیش بندر دیوار توسط یک فانوس دریایی به عنوان طوفان Ciara بازدید نوهون در انگلستان سواحل جنوبی روز یکشنبه. (مت Dunham/AP)

شمال اقیانوس اطلس است که در گیر آن حداکثر طوفان تنظیم جرقه یک به سرعت در حال تشدید فشار پایین منطقه یکی پس از دیگری. این طوفان سپس هر بشکه شرق و شمال شرقی به سمت گرینلند و ایسلند با شاخکهای مرگبار باد و بارندگی و برف گسترش را به قاره اروپا است.

یکی از این طوفان که انگلستان ملاقات کرد دفتر به نام طوفان Ciara زده این آخر هفته گذشته سیل در خانه, بستن مدارس و قطع برق آن را به عنوان ضرب و شتم اروپا و انگلیس با سرعت باد حدود 100 مایل در ساعت.

در حال حاضر دفتر هشدار داده است که طوفان دنیس در راه است در اواخر هفته مشاوره ساکنان به بند به صورت “بسیار قوی باد” همراه با احتمال برف و بارش باران های سنگین به آخر هفته. زرد رنگ هشدار دهنده در محل برای تمامیت انگلستان روز شنبه با معنی اختلال است که به احتمال زیاد همراه با باران های سنگین در بخش هایی از بریتانیا است. باد پیش بینی می شود وزش گذشته 50 تا 60 مایل در ساعت در بسیاری از مناطق ملاقات کرد.

با نام مستعار “Dennis the Menace” توسط کاربران رسانه های اجتماعی از طوفان است و انتظار می رود شدید است اما نه پیش بینی شده به علت تخریب تا آنجا که Ciara — که ادعا سون زندگی در سراسر اروپا و با توجه به بی بی سی. در جنوب انگلستان 58 ساله پس از سقوط یک درخت رخ داد, وسیله نقلیه خود را به عنوان او رانندگی در نیوهمشایر در روز یکشنبه. دو نفر دیگر در آلمان و اسلوونی نیز کشته شدند در اتومبیل های خود را.

این دو طوفان بخشی از گسترده تر آب و الگوی های فوق العاده شدید جت جریان باد تقریبا مستقیم غرب به شرق در سراسر اقیانوس اطلس شمالی در سرعت های بالاتر از 200 مایل در ساعت است. این نیروگاه جریان جت — یک بزرگراه هوایی حدود 30000 فوت بالاتر از سطح است که کمک می کند تا هدایت طوفان systems — نتیجه های قوی فشار هوا تفاوت قطب شمال در فشار پایین و فشار بالا به مناطق جنوب. آن است که کمک به تقویت سیستم های طوفان آنها به عنوان حرکت در سواحل ایالات متحده و به شمال اقیانوس اطلس.

این زوزه جریان جت به کمک بریتیش ایرویز Boeing 747-400 رسیدن به یک غیر رسمی زمان ثبت بین JFK نیویورک بین المللی فرودگاه هیترو لندن شنبه شب پرواز این مسیر فقط در چهار ساعت و 56 دقیقه است.

در طول هفت روز آینده کامپیوتر مدل در حال نشان دادن توسعه سریع یک منطقه کم فشار است که می تواند به حداقل مرکزی فشار هوا از حداقل چهار انحراف معیار زیر میانگین برای این زمان از سال است. که هیچ feat کوچک برای به طور معمول طوفانی ماه فوریه در شمال اقیانوس اطلس.

آمریکایی و اروپایی پیش بینی مدل های هر دو نشان می دهد همان سناریوی پیچیده طوفان سیستم چرخش درست در جنوب ایسلند در روز شنبه است که می تواند یک فشار هوا خواندن بیشتر به طور معمول دیده می شود در 5 رده طوفان. (به طور کلی در کاهش فشار, قوی تر از طوفان است.) طوفان را تشدید خواهد کرد و به سرعت بیش از حد با فشار آن خواندن کاهش بیش از 24 millibars در 24 ساعت واجد شرایط به عنوان یک آب و هوا “بمب” و یا “بمب cyclone.”

این راه اندازی کمک خواهد کرد به کش رفتن انگلستان با آسیب رساندن به بادهای سنگین گشت و گذار و دوره از باران و برف. آن را نیز می تواند باعث گسترده منطقه بالا و دریایی از امواج با حداکثر ارتفاع موج از 40 به 100 پا از سواحل ایرلند و ایسلند با آخر هفته آینده.


پیش بینی شده قابل توجه ارتفاع موج در سراسر اقیانوس اطلس به تعطیلات آخر هفته نمایش گسترده توسعه 50-پا-به علاوه امواج در شمال شرقی اقیانوس اطلس شمالی. (WeatherBell)

خدمات ملی آب و هوا اقیانوس مرکز پیش بینی توصیف تهدید این راه در یک توییت در روز سه شنبه بعد از ظهر: “هوا, نمودار نشان می دهد بسیار فعال N اطلس پایین مسیر تولید چند دور از خطرناک دریایی از جمله گسترده نیروی باد & فوق العاده دریاها.” پیش بینی مرکز هشدار می دهد که کشتی ها از شرایط خطرناک گفت: ارتفاع موج به بیش از 45 ،

وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد شدید زمستان تشکیل طوفان در اقیانوس اطلس شمالی در این زمان از سال است. اما آنچه به ویژه قابل توجه در مورد این الگوی آب و فراوانی و شدت این طوفان باعث در شمال اقیانوس اطلس. تعداد بسیار کمی از این طوفان ها خود را حداقل مرکزی فشار هوا قطره به 930 millibars یا پایین تر است. طوفان در شرق گرینلند (که کمک سوق دادن Ciara به اروپا) این آخر هفته گذشته این شاهکار انجام و بنابراین می تواند طوفان جنوب غربی ایسلند کمتر از یک هفته بعد.

“توالی از طوفان غالبا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک قوی منطقهای جت” گفت: هواشناس Ryan Maue از طریق توییتر پیام با اشاره به یک جریان جت است که باد بیشتر یا کمتر مستقیم در سراسر اقیانوس حوضه. Maue مورد مطالعه روند سریع تشدید در nontropical طوفان.

او گفت: ممکن است “تنها چند موارد مشابه در عصر ماهواره” با یک منطقه کم فشار داشتن فشار هوا خواندن به عنوان کم به عنوان 928 millibars به عنوان مدل اروپایی پروژه در روز جمعه به روز شنبه (اقیانوس مرکز پیش بینی پیش بینی های حتی قوی تر از پایین 924 millibars).


مدل اروپایی طرح برای شنبه نشان دادن دو شدید کم فشار در مناطق چرخش در جنوب ایسلند. (Weatherbell)

یک جستجو از یک آب و هوا پایگاه داده تبدیل شده تا فقط 10 دیگر nontropical طوفان در اقیانوس اطلس شمالی است که تا به حال زیر 930 millibar فشار خوانش پس از شروع از پایگاه داده در سال 1979 Maue یافت.

قوی جریان جت مشخصه دوره زمانی که یک الگوی آب و هوا در بالای آتلانتیک شمالی, شناخته شده به عنوان Arctic Oscillation (AO) است و در اصطلاح مثبت دولت با فشار کم predominating نزدیکی گرینلند و یک یال از فشار بالا در شمال شرقی اقیانوس اطلس. در روز دوشنبه AO تنظیم یک رکورد روزانه برای آن مثبت خواندن از جمله رکورد نگه داشتن آغاز شد.

علاوه بر مرگ و میر ناشی از Ciara این طوفان سیستم می توانید یک طیف گسترده ای از اثرات. ماه گذشته, برای مثال, نیوفاندلند و لابرادور به خاک سپرده شد توسط یکی از بدترین, کولاک در ضبط زمانی که یک طوفان قرار گرفتند سریع تشدید برف و انباشت اشیاء بدست آمده تا به دوم به سوم داستان از ساختمان در مرکز شهر سنت جان.

پس از آن آمد هفته گذشته زمانی که حداقل دو بسیار قدرتمند طوفان تعامل میان شدید جریان جت باد. اگر چه این ثابت می تواند مخل طوفان Ciara بود و در واقع ضعیف تر از این اطلس طوفان.

اصلاح: این داستان به روز شد نشان می دهد که سنت جان, Newfoundland بود سخت ترین ضربه ژانویه بلیزارد به جای Halifax, Nova Scotia به عنوان اصل نوشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su