Andre Borges AP

Luiz Henrique Mandetta و سپس برزیل وزیر بهداشت به ضد باکتریایی ژل به رئیس جمهور Jair Bolsonaro در یک کنفرانس خبری در coronavirus ماه گذشته در برازیلیا. Mandetta آشکارا در تضاد Bolsonaro ادعا در مورد covid-19.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اخراج Luiz Henrique Mandetta به عنوان وزیر بهداشت روز شنبه پس از دو مقام sparred علنا بیش از نیاز اجتماعی فاصله برای مبارزه با آمریکای لاتین بزرگترین شیوع کروناویروس.

کشور گزارش شده بیش از 29,000 موارد و بیش از 1,760 مرگ و میر ناشی از covid-19 بیماری ناشی از این ویروس شماره دوم تنها به ایالات متحده آمریکا در نیمکره غربی است. با توجه برزیل را به شدت محدود تست واقعی مرگ و میر بر این باور هستند که به طور قابل توجهی undercounts.

اما بسیاری از این کشور تمرکز در روزهای اخیر در گمانه زنی های گسترده که Bolsonaro بود در مورد به آتش Mandetta پس از وزیر انتقاد از رئیس جمهور محبوب نمایش اخبار برای امتناع از رعایت وزارت بهداشت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Bolsonaro توصیف Mandetta خروج به عنوان یک “متقابل طلاق است.”

“من بفهمان من نمی recriminate و من نمی انتقاد وزیر Mandetta,” Bolsonaro در جمع خبرنگاران Planalto کاخ ریاست جمهوری در برازیلیا. “او آنچه به عنوان یک پزشک او فکر کرد که او باید در آن زمان انجام دهد. جداسازی به طور فزاینده به یک واقعیت تبدیل شد. اما ما نمی توانیم تصمیم گیری است که از بین بردن کار است که در حال حاضر انجام شده است.”

[برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’]

او به نام انکولوژیست نلسون Teich به عنوان جدید خود وزیر بهداشت.

“همه چیز خواهد شد تجزیه و تحلیل در یک راه علمی” Teich گفت. “وجود کامل تراز بین رئیس جمهور خودم و وزارت. ما در حال کار برای اطمینان جامعه بازگشت به زندگی عادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

لوکاس Barreto ارشد نماینده Bolsonaro دولت در این کشور سنا استعفا در اعتراض.

“من دارم می روم به دلیل شلیک Luiz Henrique Mandetta پوچ است,” او گفت.

این حرکت به عنوان بیمارستان ها و درمانگاه تلو تلو خوردن در آستانه سقوط است. اتاق های اورژانس در, Amazonas دولت در حال اجرا در ظرفیت با 95 درصد از تخت های مراقبت ويژه و هواکش را اشغال کردند. ریو دو ژانیرو مشهور مرکنا ورزشگاه فوتبال تبدیل شده است به یک موقت بیمارستان به جای coronavirus بیماران. Gravediggers در کشور بزرگترین گورستان در حال کار اضافه کاری برای دفن مرده است.

Bolsonaro در ضمن بارها عنوان به شدت از شیوع — رد virus به عنوان یک “کمی آنفولانزا” مایکروسافت کردن اجتماعی فاصله گرفتن از توصیه های سازمان بهداشت جهانی و به اشتراک گذاری ویدئوها خواستار پایان دادن به این کشور مستند.

“به تدریج ما باید برای باز کردن اشتغال در برزیل,” او گفت:. “بزرگ فروتن توده ها نمی تواند در خانه بماند.”

Rahel Patrasso

ایسنا

حامیان Bolsonaro اعتراض اجتماعی فاصله توصیه های ایالت سائو پائولو فرماندار ژوئن Doria. در این بنر نوشته شده: “ما خواهان باز شدن بازار است.”

خود را با فشار به راه اندازی مجدد اقتصاد راه اندازی یک رویارویی مستقیم با Mandetta که شد صدای مقاومت در درون دولت. یک ارتوپد اطفال بوده و در ملی برزیل کنگره از سال 2010 Mandetta اصرار داشت که کسب و کار تعطیل و مردم ماندن در خانه برای کاهش گسترش ویروس.

Bolsonaro تا حد زیادی نادیده گرفته شده آن خواستار شد. در دیدار با Mandetta آخر هفته گذشته به یک پاپ آپ در بیمارستان در خارج از برازیلیا, رئیس جمهور راه می رفت به یک جمعیت در زمان ماسک خود را گسترش دست خود را برای یک حامی به بوسه و امضا کشباف.

آن را بیش از حد بود برای وزیر.

“برزیل نمی دانم که آیا آنها باید خود را به گوش وزیر بهداشت و یا خود را به رئیس جمهور” Mandetta گفت: Globo اخبار برنامه Fantástico در روز یکشنبه.

[برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم’]

کسانی که فکر می کنم روابط بین رئیس جمهور تهمت و عفونی-بیماری رئیس Anthony S. Fauci بی دست و پا ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن Bolsonaro و Mandetta.

Mandetta به وضوح و به طور مداوم در راه برگشت به Bolsonaro به غلط ادعا می کند در covid-19 با علم و اطلاعات. هنگامی که مرگ و میر شروع به اوج گرفتن Bolsonaro گفت: این ویروس به نظر می رسد به رفتن به دور; Mandetta هشدار داد از “روز های سخت” جلوتر است. زمانی که Bolsonaro تبلیغ یک اثبات نشده درمان برای ویروس — “این دارو اینجا هیدروکسی کلروکین کار در همه جا” او ادعا کرد در یک ویدیو در Facebook و Twitter — Mandetta گفت: او را تایید نکرده و استفاده گسترده از مواد مخدر بدون مطالعه کارشناسی. (Facebook و توییتر حذف ویدئوها.)

وزیر بهداشت اصرار بر آمار و ارقام درگیری با Bolsonaro را هرزگرد رویکرد که اغلب شامل مطالعه رسانه های اجتماعی تحریکات با اطلاعات غلط و تئوری های توطئه است.

“Bolsonaro سبک شده است هرگز به حقایق” گفت: آنیا Prusa ارشد کاردانی در مرکز ویلسون به برزیل موسسه. “او ترجیح میدهد بیشتر غیر رسمی خارج از کاف نامزدی. این یک سبک است که در خدمت او به خوبی در انتخابات اما آن را نه در خدمت او به خوبی به عنوان یک رهبر.”

Ueslei مرکلینو

ایسنا

Mandetta واکنش نشان می دهد طی یک کنفرانس خبری در برازیلیا در روز چهارشنبه.

Bolsonaro را تصویب رتبه بندی کاهش یافته و به یک رکورد کم از 28 درصد در طول شیوع بیماری با توجه به XP سرمایه گذاری نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته. شصت و هشت درصد از افراد مورد بررسی در مقابل گفت: Mandetta و خود وزارت بهداشت انجام شد خوب یا عالی است.

تعداد کسانی که نمی شد از دست داد در Bolsonaro, که گفت که او نمی دریغ به آتش هر یک از اعضای کابینه خود را که “شد ستاره.”

زمانی که گمانه زنی های منتشر شده در هفته گذشته است که Bolsonaro آماده بود به آتش Mandetta پیرمردان اعتراض از قرنطینه کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از پنجره خود را. Mandetta به نام یک کنفرانس خبری روز دوشنبه اعلام کرد که او هنوز هم در کار است. اما در روز سه شنبه او در گزارش خود گفت که تیم او انتظار می رود را رد کرد و در پایان هفته.

آن Mandetta که اعلام این خبر در یک صدای جیر جیر.

“من فقط اطلاع از رئیس جمهور Jair Bolsonaro از استعفای من از وزارت بهداشت,” او نوشت. “من می خواهم برای تشکر از شما برای این فرصت به من داده شد به رهبری ما [نظام سلامت] به راه اندازی یک طرح برای بهتر سلامت برزیلی و به طرح مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس این چالش بزرگی است که ما در نظام سلامت مواجه است. . . . من آرزو می کنم من جایگزینی موفقیت در نقش خود به عنوان وزیر بهداشت و درمان.”

او خطاب او در حال حاضر سابق کارکنان در یک کنفرانس خبری.

“نترس” او گفت:. “کارها را انجام ندهید یک میلیمتر متفاوت از شما می دانید که چگونه به انجام. من ترک این وزارت اما من می دانم که من می روم بهترین تیم پشت سر گذاشت. ما باید بدون قید و شرط دفاع از زندگی [سیستم بهداشت عمومی] و علم است.”

[کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه]

رئیس جمهور برزیل انجمن پزشکی گفت: Teich است که گروه “کل پشتیبانی می کند.”

“او قابل احترام است توسط پزشکی کلاس از لحاظ فنی فکر مدیر و بسیار آماده برای رهبری وزارت بهداشت” لینکلن لپس Ferreira گفت.

اخبار Mandetta اخراج شد و با استقبال بیشتر گلدان-کوبیدن. فریاد “قاتل!” و “Bolsonaro بیرون!” شنیده میشد در ریو دو ژانیرو.

“Mandetta اخراج شد چرا که او تمایلی به رها کردن علمی و پزشکی اصول برای مردم برزیل گفت:” عمده الیمپیو یک سناتور از سائو پائولو و سابق Bolsonaro متحد. “موفق باشید به وزیر جدید اما شانس بهتر به مردم برزیل و به سلامت عمومی است.”

Bolsonaro را رقبای سیاسی باید خواست مردم را به چشم پوشی از رئیس جمهور.

“آیا به دنبال دستورالعمل رئیس جمهوری گفت: João Doria فرماندار ایالت سائو پائولو. “او نمی شود مردم را به درستی و متاسفانه منجر نمی شود برزیل در مبارزه با کروناویروس و در حفاظت از زندگی است.”

Doria پیشین Bolsonaro متحد در این ماه به نام برای یک سخت مستند در دولت برزیل پرجمعیت ترین.

برخی از منتقدان گفت: Bolsonaro را مخالفت با Mandetta استراتژیک بود. موقعیت خود را به عنوان وزیر بهداشت رقیب و یک قهرمان برای اقتصاد او محافظ خود را از سرزنش اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی که به دنبال خواهد کشور را مستند.

“برای Bolsonaro حقایق مهم نیست. آنچه مهم است این است که روایت او سازه” گفت: Guilherme Casarões یک دانشمند علوم سیاسی در Getúlio Vargas پایه یک دانشگاه در سائو پائولو.

“سیاسی روایت در اینجا مناسب است به دلیل آن انتقال مسئولیت بحران و فروپاشی اقتصادی به دیگر فعالان” Casarões گفت. “او می تواند شانه از مسئولیت در حالی که او کست خود را به عنوان کسی که سعی برابر خواهد شد از سیستم فرمانداران و رسانه ها برای حفظ اقتصاد در رفتن.”

ادامه مطلب

Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار

آمریکا و متحدان تشویق واشنگتن گفت: خداحافظی به کوبا پزشکان. به عنوان coronavirus موج برخی از آنها برای استدلال خود بازگشت.

Coronavirus مستندات در سراسر آمریکای لاتین ارسال ونزوئلا مهاجران به بازگشت به خود را شکسته میهن

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات