بوئینگ به تعطیل کردن همه Puget Sound عملیات برای دو هفته پس از مرگ کارمند

بوئینگ اجرایی دیو کالهون متعهد می شود در تماس نزدیک با مشتریان شرکت و تامین کنندگان در سراسر مکث. عملیات در آن امکانات را باد کردن بیش از چند روز آینده.

“این مرحله لازم است برای محافظت کارکنان و جوامع که در آن کار می کنند و زندگی می کنند” Calhoun در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به همکاری نزدیک با بهداشت عمومی مقامات و ما در تماس با مشتریان و تامین کنندگان و سایر ذینفعان که تحت تاثیر این تعلیق موقت. ما تاسف مشکل این باعث خواهد شد که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ما کارکنان, اما آن را حیاتی برای حفظ سلامت و ایمنی برای تمام کسانی که ما را پشتیبانی محصولات و خدمات و برای کمک به تلاش ملی برای مبارزه با گسترش COVID-19” این بیماری رمان coronavirus باعث می شود.

International Association of Machinists یک اتحادیه به نمایندگی از کارکنان بوئینگ به طور جداگانه گفت که اعضای آن است که یک کارمند در شرکت اورت بشویید. کارخانه قرارداد coronavirus و مرده است. این بیانیه نیست شناسایی کارمند.

“قلب ما و نماز بیرون رفتن به او و خانواده” اتحادیه نوشت: در توجه به اعضای آن است. “این واقعیت ویرانگر می افزاید: در حال حاضر رو به وخامت وضعیت.”

این حرکت به عنوان تولید کنندگان در سراسر کشور در حال تلاش برای حرکت به خواسته های تولید با به طور فزاینده ای شدید دولت مقرر طراحی شده به سرعت گسترش این بیماری است. سه بزرگ خودروسازان ― فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر امریکا ― نقل مکان کرد و برای توقف عملیات خود را در هفته گذشته.

تولید متوقف می همسترینگ بوئینگ تولید تجاری عملیات تا اطلاع ثانوی. اگر چه بوئینگ است که مقر آن در شیکاگو آن کارخانه در واشنگتن تشکیل کانون تولید آن فعالیت است. با توجه به وب سایت این شرکت حدود 70,000 کارکنان دولت رسیدگی مونتاژ نهایی برای تجاری jetliners از جمله 737 نسل بعدی, 747, 767, 777 و 737 Max. این شرکت تا به حال کارخانه ها در این منطقه برای 100 سال.

Coronavirus ارائه شده یک ترکیب بحران بوئینگ. این شرکت در حال حاضر در وخیم مالی straights به دلیل 737 Max که FAA مبتنی بیش از یک سال پیش پس از معیوب پرواز-سیستم های کنترل نقش در دو تصادفات مرگبار. در حال حاضر شیوع دارای طول موج جهانی صنعت حمل و نقل هوایی و ممنوعیت سفر قرار دادن شرکت های هواپیمایی در برگزاری تهدید سلامت طولانی مدت ایالات متحده حمل و نقل هوایی.

بوئینگ قیمت سهام دهکدهای از دست داد و حدود دو سوم از ارزش خود را در ماه گذشته در حال سقوط سریع تر از گسترده تر در بازار سهام.

شرکت مهندسی یک سری از اقدامات ناامید شامل خسارت مالی. آن را کشید پایین مقدار کامل از آن $13.8 میلیارد دلار وام در اواسط ماه مارس به زودی پس از بازار سهام جست و خیز کردن شروع و متوقف تمام استخدام های جدید. Calhoun و رئیس هیئت مدیره لری Kellner اعلام کردند که با چشم پوشیدن از حقوق خود را تا پایان این سال است.

این شرکت درخواست برای حداقل 60 میلیارد دلار در مالی فدرال محرک پول برای صرفه جویی در ایالات متحده در صنعت حمل و نقل هوایی که بوئینگ خواهد بود ذینفع اولیه. این تصمیم به درخواست برای بودجه عمومی است منجر به اختلاف داخلی با سابق سازمان ملل سفیر و کارولینای جنوبی, فرماندار نیکی هیلی ناگهان استعفا از هیئت مدیره خود را.

ریچارد Aboulafia یک هوافضا تحلیلگر در Teal گفت که در زمانی که بوئینگ است که به دنبال یک کمک مالی از دولت فدرال “تمیز کردن عمیق و خاموش شدن دست کم از نگرانی های خود را. این مانند کسی است که تقاضاهای مصرانه برای جت در حال حاضر. هیچ کس در پرواز است.”

با توجه به بوئینگ وب سایت این شرکت به استخدام بیش از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده و 65 کشورهای دیگر است. آن به پایان رسید 2019 با $76.5 میلیارد دلار درآمد سالانه 24 درصد کاهش از سال قبل است. این شرکت هواپیماهای تجاری بخش اختصاص 32 میلیارد دلار است. درآمد در این شرکت دفاع بخش باقی مانده تخت در $26 میلیارد.

بوئینگ دفاع کسب و کار می تواند به اثبات می شود تا حدودی از یک پناهگاه از آشفتگی مواجه تجاری کسب و کار. این شرکت روز دوشنبه گفت: “اکثر ما تولید و امکانات دیگر در سراسر شرکت باز باقی می ماند.” که شامل ساخت سایت های سراسر کشور که در آن آن را به تولید هواپیما و سلاح برای پنتاگون.

روز جمعه الن پروردگار خبرگزاری دفاع برای کسب و تقویتی صادر شده یک یادداشت گفت: صنایع دفاعی ملاقات کرد وزارت امنیت داخلی تعریف به عنوان یک “زیرساخت های حیاتی بخش” و به عنوان یک نتیجه از شرکت “انتظار می رود برای حفظ کار طبیعی خود را متوقف کنند.”

ناسا گرفته شده یک رویکرد متفاوت است.

امکانات خود را در می سی سی پی و لوئیزیانا که بوئینگ در حال کار در ناسا فضا راه اندازی سیستم موشک به طور موقت بسته شده با توجه به جهت از آژانس فضایی.

در یادداشت هفته گذشته ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: دسترسی به Stennis و Michoud مجمع امکانات “خواهد بود محدود به پرسنل مورد نیاز برای حفظ ایمنی و امنیت از مرکز” و سازمان “به طور موقت به حالت تعلیق در تولید و تست از فضای راه اندازی سیستم و جبار [سفینه] سخت افزار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>