بوئینگ خواهد بازگشایی آن هلیکوپتر نظامی ارتش مرکز تولید خارج فیلادلفیا در روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد که جمعه است. در مارس 13, آن بازگشایی کارخانه در منطقه Puget صدا از واشنگتن که در آن انجام مونتاژ نهایی از 737 Max و 777 تجاری jetliners و همچنین به عنوان KC-46 و P-8 هواپیماهای نظامی است. و این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را نیز بازگشایی کوچکتر هواپیماهای نظامی تسهیلات تعمیر در هیت اوهایو.

در اخبار منتشر شده و نامه به کارکنان این شرکت رهبری با تاکید بر ضرورت اقتصادی از بازگشت به کار در یک زمان تاریخی آسیب پذیری برای بوئینگ کسب و کار.

و به آنها گفت: یک سری از اقدامات ایمنی باید به اندازه کافی برای جلوگیری از سنبله دیگری در موارد. این شرکت نیروی کار جهانی در حال حاضر با تجربه حداقل 100 coronavirus عفونت و حداقل یک مرگ.

“این رویکرد مرحله به مرحله تضمین می کند ما قابل عرضه در پایگاه شخصی ما تجهیزات حفاظتی به راحتی در دسترس است و ما باید همه اقدامات ایمنی لازم در محل به سر کار ضروری برای مشتریان ما” نوشت: استن توافق رئیس جمهور و رئیس اجرایی از بوئینگ هواپیما تجاری را بدست آورد.

به تازگی نصب شده مدیر عامل دیو کالهون گفت: شرکت “در آبهای ناشناخته” و تلاش برای تجمع کارکنان برای آنچه وعده داده می شود یک پر از دست انداز نامشخص بازیابی.

“تاثیر این جهانی ویروس تغییر خواهد کرد کسب و کار ما برای سال آینده” Calhoun نوشت: در نامه ای به کارکنان این شرکت. “اما ما در حال انجام آنچه در آن طول می کشد به ظهور از آن قوی و رقابتی است.”

در بسیاری از بوئینگ است کوچک از گسترده تر جامعه کسب و کار در سراسر ایالات متحده است. مدیران این شرکت انتظار می رود برای محافظت از سلامت جسمی کارگران در وسط یک بیماری همه گیر در حالی که همچنین حصول اطمینان از ثبات اقتصادی سازمان و کارکنان آن است.

و این شرکت باید حرکت متضاد دستورالعمل گذشت از ایالت ها و دولت فدرال است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نشان داد دستورالعمل برای بازگشایی متحده در حالی که ترک تصمیم به فرمانداران. روز جمعه چندین فرمانداران اعلام کرد قصد دارد به تدریج بازگشایی کشورهای خود را با تگزاس, مینه سوتا و ورمونت اعلام تاریخ برای کاهش محدودیت. مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده است برای بازگشایی متحده حتی در سرپیچی از دستورات صادر شده توسط فرمانداران در روز جمعه به tweeting که مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا باید “آزاد کردند.”

بوئینگ گیاهان را بازگشایی در ایالات متحده هستند که در عین حال به معنی شل محدودیت. فرمانداران ایالت واشنگتن و پنسیلوانیا تاسیس شده stay-at-home سفارشات که گسترش حداقل از طریق پایان ماه آوریل است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: در چهارشنبه, اخبار جلسه که ساکنان دولت باید همچنان به فاصله اجتماعی برای جلوگیری از موج دیگری در عفونت ویروس.

“اگر ما را خاموش و اجتماعی فاصله ما گونگ برای دیدن یک جهش این ویروس و مرگ و میر حتی از ما در حال تجربه امروز” Inslee گفت.

بوئینگ رهبری معتقد است که آن شیوه های ایمنی کافی خواهد بود برای جلوگیری از عفونت در درون صفوف خود را. برای کاهش خطر ابتلا به کارکنان این شرکت قصد دارد به تلو تلو خوردن شیفت شروع زمان خیلی کمتری از مردم در حال آمدن و رفتن در همان زمان. آن مشخص است این طبقه در برخی از کارخانه ها برای ایجاد فاصله فیزیکی بین ایستگاه های کاری.

در واشنگتن اولیه coronavirus نقطه داغ همه کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند. هنگامی که جسمی از فاصله مورد نیاز نیست و این شرکت نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی. این شرکت وعده داده است برای انجام تماس ردیابی هنگامی که کارمندان تست مثبت برای ویروس. وجود خواهد داشت چک های بهداشتی در برخی از امکانات.

بوئینگ دفاع امکانات در حال سقوط در خط با وزارت دفاع بخشنامه صادر شده در اوایل ماه آوریل که دفاع پیمانکاران در نظر گرفته بخشی از ملت “زیرساخت های حیاتی” و باید ادامه کار عادی برنامه به عنوان یک نتیجه. بسیاری از بوئینگ همسالان در صنایع دفاعی از جمله لاکهید مارتین و General Dynamics نگه داشته گیاهان باز با وجود خطر عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات