شرکت 2019 زیان خالص از $636 میلیون علامت اول آن سالانه از دست دادن از سال 1997.

تلفات ناشی از ادامه در سراسر جهان پایه بوئینگ حداکثر جت و توقف تولید در این سال در پی دو تصادفات منجر به مرگ. روز چهارشنبه شرکت متحمل شده یکی دیگر از $2.6 میلیارد دلار در هزینه های مربوط به نامحدود پایه و این انتظار قرضه به هزینه آن برآورد 4 میلیارد دلار در طول سال 2020 چیزی که باید قرار داده و بکشید در آینده نتایج.

این شرکت قیمت سهام دهکدهای از دست داد حدود 13 درصد از ارزش خود را بیش از سال گذشته در زمانی که بازار رسید.

“ما می دانیم ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام” بوئینگ رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید Calhoun در بیانیه ای گفت. “ما در حال تمرکز بر بازگشت 737 MAX به خدمات با خیال راحت و بازگرداندن دیرینه اعتماد که بوئینگ با نام تجاری نشان دهنده با پرواز عمومی است.”

هنگامی که پول در تولید ماشین بود که حسادت از رقبای خود و عزیزم از وال استریت بوئینگ شده است مجبور به قرض گرفتن میلیاردها دلار برای پوشش هزینه های ساخت هواپیما آن را نمی تواند ارائه به مشتریان است. (CNBC گزارش روز دوشنبه که بوئینگ امن است بیش از 12 میلیارد دلار وام از بانک ها برای ارائه پول نقد برای عملیات در طول دو سال آینده.)

بوئینگ مجبور شده است به شرکت های هواپیمایی برای جبران هزینه پروازها در مصرف 5.6 میلیارد دلار هزینه در ماه جولای. و یک کبودی کنگره درخواست کرده است با اشاره به مشکلات عمیق تر با مدیریت شرکت فرهنگ پیشرو به فردی گری از آن دو بالاترین-رتبه بندی مدیران.

737 Max خارج شده و از کمیسیون برای بیش از 10 ماه به عنوان تنظیم کننده باقی می ماند ديپلمات آن را بی خطر است برای پرواز. آن مبتنی بود در اواسط ماه مارس زمانی که اداره هوانوردی فدرال به رسمیت شناخته شده شباهت ها در یک جفت مرگبار سقوط هواپیما در اندونزی و اتیوپی هر دو آنها را شامل جدید 737 Max جت که به کشته شدن 346 نفر است.

بوئینگ بعد اعتراف کرد که یک پرواز جدید-کنترل برنامه تعامل با داده های بد از هواپیما خارجی سنسور تا به حال در هر دو مورد تحت فشار قرار دادند جت به غیرقابل کنترل nosedive.

FAA ساخته شده است جت ” بازگشت به آسمان مشروط بر مجموعه ای از نرم افزار و نمایش تغییرات طراحی شده برای جلوگیری از مشکلات مشابه از دوباره اتفاق می افتد. اما جدول زمانی برای تصویب کرده است به طور مستمر منتقل شده در طول سال گذشته به عنوان تنظیم کننده های کشف شده بیشتر مشکلات با هواپیما.

در طول بیشتر از 2019 بوئینگ همچنان تان شدیدا کردن هواپیماهای جدید با این فرض مقررات خواهد به زودی روشن آنها را به پرواز. اما در ماه دسامبر این شرکت اعلام کرد که آن را به طور نامحدود متوقف کردن تولید بحرانزده جت.

که توقف تولید شده موج در طول این شرکت در زنجیره تامین و در نتیجه در حدود 2800 اخراج در Spirit AeroSystems در ویچیتا. حدود نیمی از روح درآمد ناشی از تامین قطعات به حداکثر.

در علاوه بر این به بررسی بیش از حداکثر جت های این شرکت رو گسترده تر انتقاد در مورد آن فرهنگ است.

پیام های داخلی بین کارکنان بوئینگ به تازگی فاش شده به کنگره محققان. پیام های عمومی ساخته شده در ماه گذشته به عنوان بخشی از یک مدت طولانی در حال اجرا بررسی چگونگی Max طراحی شده و تایید شده می تواند آسیب بیشتر این شرکت در رابطه با تنظیم کننده و پرواز ،

یک بوئینگ کارکنان گفت: در سال 2018 “من هنوز هم نشده است ببخشند توسط خدا برای پوشش من سال گذشته است.” یکی دیگر گفت: “این چیزی است که این تنظیم کننده زمانی که آنها سعی می کنند و در راه دریافت کنید.” و در سال 2017 قبل از هر کدام از سقوط یک بوئینگ کارکنان نوشت: “این هواپیما طراحی شده است توسط دلقک ها, که به نوبه خود تحت نظارت میمون.”

این بحران تا به پرسش در مورد اینکه آیا بوئینگ مدیریت درک خود شرکت و خطوط تولید تحلیلگران گفت. شیکاگو مستقر در دفتر شرکت آمده است تحت انتقاد برای بودن بیش از حد متمرکز بر روی دیوار خیابان در هزینه های این شرکت مستقر در سیاتل خطوط تولید.

Calhoun را تحت فشار شدید برای حرکت این شرکت به سلامت مالی.

“شیکاگو شده است دور asset manager که وجود دارد برای استخراج پول نقد. که نیاز به تغییر” گفت: Richard Aboulafia یک دیرین هوافضا تحلیلگر با فیروزه ای ،

Aboulafia نسبت بوئینگ گسترده تر مشکلات به یک “ترکیبی از ارتباط بد و بسیار تهاجمی دستمزد و شرایط فشار در میان بی سابقه ای رفاه” آن را “مخلوط سمی سوپ.”

Calhoun بازدید و با کارگران در بوئینگ در سیاتل امکانات تولید در هفته گذشته برگزار شد و همه دست نشست با کارکنان که در طی آن او متعهد به شفاف تر در مورد مدیریت تصمیم گیری و به کار برای بازسازی اعتماد به نفس خود را.

در بیانیه روز شنبه, Calhoun گفت: این شرکت آماده برای چالش های پیش رو.

“ما متعهد به شفافیت و تعالی در همه چیز کار می کنیم. ایمنی تعهد خواهد هر تصمیم و هر عمل و هر گام ما را به عنوان ما به جلو حرکت می کند. خوشبختانه قدرت ما به طور کلی بوئینگ نمونه کارها کسب و کار فراهم می کند مالی نقدینگی به دنبال کامل و منظم روند بهبود.”

داگلاس مک میلان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im