بوئینگ از دست می دهد 150 سفارشات برای 737 Max به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کردن در صنعت هواپیمایی

“این فقط آغاز است” گفت: Mike بوید یک هوافضا تحلیلگر. “وجود دارد برای رفتن به لغو. هواپیما درست نیست و باید همان ارزش اقتصادی آن را شش ماه پیش است.”

بوئینگ شده است زیر آتش پس از آن 737 Max سقوط کرد و دو بار قتل در مجموع 346 نفر است. تحویل این هواپیما که بوئینگ ارتقا به خطوط هوایی در بخشی از آن سوخت-صرفه جویی در فن آوری گردیده و در حال حاضر با قیمت نفت حذف و ترافیک هوایی سنگ زنی برای متوقف مجازی بازار آنها رو به کاهش است, به گفته تحلیلگران.

در طول سه ماهه اول سال جاری بوئینگ شاهد کاهش 307 تجاری هواپیما سفارشات. از 5,000 هواپیماهای بوئینگ در پشت سفارش بیش از 4000 برای 737 Max.

“وجود دارد هیچ ارزش واقعی در صرفه جویی 15 درصد در سوخت زمانی که قیمت نفت کاهش یافته است به مراتب بیشتر از این که” بوید گفت. ایرباس, بوئینگ رقیب است “در همان وضعیت بیش از حد ، نیاز به جدید هواپیما تبخیر شده است.”

“صنعت هواپیمایی است که مقابله با COVID-19 همه گیر و بی سابقه ای اثرات مسافرت هوایی” بوئینگ در بیانیه ای گفت. “ما در حال همکاری نزدیک با مشتریان ما بسیاری از آنها روبرو هستند قابل توجه فشارهای مالی به بررسی ناوگان خود را برنامه ها و تنظیمات که در آن مناسب است.”

با توجه به مشکلات گسترده رو به شرکت های هواپیمایی و هوافضا زنجیره تامین کاهش سفارشات نسبتا کوچک نگرانی گفت: Richard Aboulafia یک هوافضا تحلیلگر Teal گروه شرکت مشاوره.

مشکل واقعی این است که ترافیک خطوط هوایی پایین است برخی از 95 درصد در سال بیش از سال, او گفت:. و حتی اگر وجود دارد به گزاف گویی بعد از آن در سال شرکت هواپیمایی, ترافیک می تواند به پایین تا آنجا که 48 درصد این سال است.

“صنعت هرگز در طول تاریخ دیده می شود هر چیزی شبیه به این,” او گفت:.

بوئینگ خواسته است دولت فدرال برای تزریق 60 میلیارد دلار به گسترده تر در صنعت هوا و فضا. و به دنبال آن است به ساحل تا خود خط پایین است و به دنبال در چگونه به بهترین شرکت در طرح محرک اقتصادی فدرال.

رئیس جمهور تهمت و قول داده است برای کمک به شرکت و گفت: در هفته گذشته او خواهد بود در دیدار با شرکت هواپیمایی بوئینگ به زودی.

“ما قصد داریم به استفاده از محرک در برخی از راه” بوئینگ رسمی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly. “ما در حال تلاش برای کشف کردن چه مراحل و پروتکل آن در خزانه داری و چه خواهد بود بهترین راه برای نزدیک شدن به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات