بابی Mitchell یاد می شود به عنوان یک پیشگام اما ما نباید فراموش استعداد خود را

زننده هرگز بخشید قهوه ای, سالن از شهرت مربی اخراج او یک سال بعد. تجارت Mitchell شد از جمله دلایل اصلی.

این هم شد دلیل اصلی ردسکینز اجازه داده شد برای بازی در, d. C. ورزشگاه پس از آن متعلق به دولت فدرال است. ورزشگاه افتتاح شد در سال 1961 و بعدها تغییر نام داد و برای رابرت اف کندی برادر رئیس جمهور سابق جان اف کندی.

تا رسیدن Mitchell یک Hall of Famer روشن و خاموش میشه که فوت یکشنبه در 84, واشنگتن, آخرین NFL تیم بدون بازیکن سیاه و سفید. زمانی که اردوگاه های آموزشی افتتاح شد در سال 1962 میچل یکی از ورزشکاران در مربی لایحه McPeak فهرستی از پیوستن به گارد جان Nisby و جای عقب ران هچر.

رئیس جمهور کندی وزیر کشور استوارت Udall شده بود فشار مارشال, بی شرم segregationist به ادغام و Udall به او گفت مگر اینکه آن اتفاق افتاد, تیم خود را برای بازی در جاهای دیگر.

میچل بلافاصله نشان حماقت از مارشال شرم آور سیاست. در اولین بازی خانگی سپتامبر. 30, 1962, Mitchell آنها McPeak تا به حال نقل مکان کرد و از در حال اجرا بازگشت به فلنکر, گیر افتاد, هفت می گذرد برای 147 متری و دو touchdowns در 24-14 پیروزی بر سنت لوئیس کاردینالز.

یاد واشنگتن پست مقاله نویس شرلی Povich نوشت: آن روز که توقف میچل بود “مانند تلاش برای مقابله با یک سبد از مارها.”

در نیویورک تایمز مصاحبه 50 سال بعد میچل گفت که او فکر او می تواند انجام شود حتی بهتر است که بعد از ظهر.

“شما در حال انجام برای یک گروه از مردم و شما مطمئن هستید که اگر آنها می خواهند شما, بنابراین من تا به حال بسیاری از احساسات متناقضی در مورد آن بازی گفت:”. “من هنوز هم باور نمی کنم من انجام شده به عنوان به خوبی به عنوان من در دانستن چگونه احساس کردم در تمام طول هفته آماده.”

میچل انجام شده درخشان بیش از هفت سال آینده تا زمانی که بازنشسته شد پس از سال 1968 فصل است. او سپس به عضویت تیم مقابل دفتر به عنوان یک دیده بانی تحت وینس لومباردی. تمام گفته او 41 سال در این سازمان در نهایت تبدیل شدن به یک دستیار مدیر کل.

و او یک بار به من گفت که بزرگترین ناامیدی از زندگی خود را.

میچل ظاهر شد و در مسیر به تاریخ به عنوان NFL سیاه مدیر کل. پس از جورج آلن چپ به مربی لس آنجلس قوچ زیر 1977 فصل Mitchell فکر او را به مدیر کل کار. در عوض تیم رئیس جمهور ادوارد بنت ویلیامز را انتخاب بابی Beathard.

با توجه به اینکه Beathard همچنین یک Hall of Famer عرضه بسیاری از بازیکنان مسئول سه پیروزی سوپر باول در طول 12 سال آن را سخت به استدلال می کنند با ویلیامز را انتخاب کنید. اما چه کسی می گویند میچل در نظر گرفته شده فوق العاده قاضی از استعداد خود ممکن است مشابه داشته اند ،

زمانی که Beathard استعفا داد و پس از سال 1988 فصل در نهایت تبدیل شدن به San Diego Chargers’ GM, واشنگتن صاحب Jack Kent کوک شکست میچل قلب دوباره با بالا بردن چارلی Casserly به کار است.

میچل و من توسعه یک رابطه فوق العاده زمانی که من تحت پوشش ردسکینز برای بسیاری از آلن عصر. او یک بار در زمان من در سه روز سفر سراغ یک داستان و پذیرش او در هر مدرسه ما بازدید چیزی بود که من هرگز فراموش نکنید. او مانند فوتبال و خانواده سلطنتی که او بود, اما من همچنین به یاد داشته باشید نشستن با او را برای ساعت ها در پایان پدیده هنگامی آشکار شد بیش از بازی فیلم از چشم انداز بالقوه.

کوک به طور خاص بود “چاقو در پشت او گفت:” سالها بعد. اما او در آنجا ماند در این سازمان تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2003.

بازیکن بخشی به وضوح در زمان عوارض خود را. آخرین بار من تو را دیدم او را در یک تیم reunion چند سال پیش او در یک صندلی چرخدار به دلیل شدید مسائل پشت. اما او هنوز هم به عنوان متحرک, پر حرف و مهربان مثل همیشه.

میچل بود به طور کامل آگاه از نقش اش در یکپارچه سازی ردسکینز اما بعد به خانواده او به خصوص افتخار خود دیدنی و جذاب بازی حرفه ای است.

در کلیولند او تیمی با جیم براون به نظر من بزرگترین backfield در NFL تاریخ است. قهوه ای بود و باش Mitchell فلش.

در واشنگتن با مشاهير کارفرمایی سانی Jurgensen تبادل و میچل سالن از شهرت گسترده ای از گیرنده چارلی تیلور و تنگ پایان جری اسمیت ابتلا به هر یکشنبه یک حمله پر زرق و برق. در سال 1967 تیلور led لیگ در پذیرایی با اسمیت دوم و میچل چهارم. مطمئنا این بزرگترین دریافت سه نفر در NFL تاریخ است.

بابی Mitchell همیشه می گفت کسانی که سوء استفاده شد و چگونه او می خواست به یاد می شود. در پایان پس از یک زندگی خوب زندگی می کردند وجود داشت و خیلی بیشتر.

لئونارد شاپیرو شد دیرین خبرنگار ورزشی سردبیر و مقاله نویس در واشنگتن پست را تا زمان بازنشستگی در سال 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im