باب Whitmore از DeMatha به نوتردام و فراتر از یک رهبر کسی را دنبال

“درست بعد از من استخدام کردم او به من زنگ زد و گفت:” هر زمان شما را در واشنگتن و نیاز به چیزی — هر چیزی — شما با من تماس’ ” Brey به خاطر جمعه. “هنگامی که ما القاء او بود تا بیمار ما مطمئن بودیم او می خواهم که قادر به ایجاد آن است. اما به هیچ وجه او را از دست این مراسم است.

“یکی از چیز خوب در مورد آن مراسم است که افرادی که برای این روز: خانواده و دوستان و هم تیمی. باب 50 سال حذف از فارغ التحصیلی. فقط در مورد هر یک از زندگی خود را به هم تیمی های آن ساخته شده است. ما هرگز تا به حال حضور هم تیمی های سابق مانند آن. و بیشتر: دیگر grads که زندگی او را لمس کرد و دوستان او می خواهم از طریق سال. من نگاه کردن در جمعیت و فکر کردم: “خدای من او Pied Piper. مردم به دنبال خواهد داشت و او را در هر نقطه.’ “

Whitmore درگذشت, شنبه در 73 پس از 20 سال مبارزه با سرطان لوزالمعده است. که نه تایپی: او زندگی می کردند با این بیماری شاید بیش از 99 درصد از کسانی که مبتلا به آن است. او اغلب در داخل و خارج از بیمارستان از دست داد تمام انواع وزن و در برابر نگاه افتضاح است. اما او نگه داشته در حال کار برای کمک به مردم.

Whitmore رشد در سی منطقه و همچنین مورگان Wootten در DeMatha. او نقشی کلیدی در آنچه که به طور کلی در نظر گرفته مهم ترین دبیرستان بسکتبال بازی همیشه بازی های برگزار شده: DeMatha را 46-43 ناراحت از Lew Alcindor قدرت یادبود تیم, پایان آن 71 بازی برنده خط خط Jan. 30, 1965.

Whitmore و سید Catlett هر دو 6-پا-8, دو تیمی که 7-2 Alcindor برای بسیاری از بازی — Whitmore در مقابل; Catlett در پشت. آنها برگزار شد Alcindor به 16 امتیاز — 14 زیر متوسط خود را. هر زمان که به بازی آمد تا Whitmore امر اشاره می کنند که سال قبل از Wootten از او خواسته بود تا گارد Alcindor و Alcindor به ثمر رساند 35 امتیاز در یک 65-62 قدرت پیروزی.

“خدا را شکر مورگان رو من به کمک برخی از سال آینده” او می گویند خنده پررونق خود خنده. “اگر Sid تا به حال نشده است به عقب وجود دارد Lew را با چکش من دوباره. من تا شش اینچ و بسیاری از استعداد است.”

Whitmore شد مقدار زیادی با استعداد خود است. او رفت و به نوتردام و حتی پس از آن او Pied Piper: دو سال بعد او به دنبال Catlett, Collis جونز از سنت جان و Mackin را Austin Carr همه آنها باقی خواهد ماند و مادام العمر دوستان است. Catlett درگذشت در سال 2017.

در سه فصل (اول نبودند واجد شرایط در آن روز) Whitmore به طور متوسط 18.8 امتیاز و 12.4 پرتاب ریباند. او به رهبری نوتردام به ابتلای نیمه نهایی در سال 1968 زمانی که ابتلای هنوز به معنای چیزی و به مسابقات NCAA یک سال بعد.

او همچنین شروع به پریدن کرد مرکز نوتردام در بازی اول که در آن زمان جویس مرکز در دسامبر. 1, 1968. حریف شد UCLA. مخالفت مرکز Lew Alcindor.

Whitmore رفت و به نوتردام دانشکده حقوق و فارغ التحصیل دستیار مربی در 1973-74 تیم به پایان رسید که دانشگاه UCLA 88 بازی برنده خط خط.

“بچه ها که بازی در آن تیم به من گفت که آنها ممکن است منتقل کرده اند اگر نه به صورت باب” Brey گفت. “حتی در دهه 70 که یک ورزشکار در شمال ایندیانا نبود ساده ترین چیز در جهان برای مقابله با. باب ساخته شده مطمئن شوید که آنها از معافیت های که در آن آنها به خانه رفت حتی زمانی که آنها برخی از آنها می خواستم به بازگشت.”

Whitmore رفت و در عمل به قانون در واشنگتن و همچنان به کار برای حفظ سی-به-نوتردام خط لوله باز است.

به زودی پس از Whitmore نام او را به ارائه کمک Brey شد برنامه ریزی برای آمدن به سی برای دیده بانی و استخدام در نقطه بالا بالا مسابقات در Adelphi. او به نام برای دیدن اگر Whitmore خواهد بود مایل به رفتن با او.

“او نه تنها آمد او به ارمغان آورد جونز و [Adrian] Dantley با او” Brey گفت. “من به یاد داشته باشید راه رفتن به ورزشگاه با آنها در فکر این بود که یک لحظه افتخار در زندگی من به نمایندگی از یک مدرسه است که تا به حال تولید شده این سه بچه. من تا به حال حتی مربی یک بازی هنوز وجود دارد و من احساس می کردم بخشی از این محل به دلیل از آنها است.”

من Whitmore در سال 1994 زمانی که ما هر دو خواسته توسط پیتر Teeley به موسس اعضای هیئت مدیره از کودکان بنیاد خیریه. من تا به حال یک شغل: متقاعد کردن مربیان به بازی در چه شد BB&T کلاسیک. باب و من مخالف یک بار و آن را در اوایل. هیئت مدیره به اتفاق آرا در موافقت بهترین سناریو برای مسابقات ما بود به مریلند و جورج تاون میزبان و در دو زمان تیم از خارج از شهر. من گفتم: من نمی فکر می کنم جورج تاون را در بخشی به دلیل Hoyas مربی جان تامپسون به حال هیچ علاقه ای به بازی مریلند دوباره پس از از دست دادن به Terrapins نوامبر گذشته.

باب داوطلب برای تماس تامپسون. “او ممکن است می گویند هیچ به شما” باب گفت: شناخت من خاردار رابطه با تامپسون. “من او را شناخته ام از مدرسه بالا است. اگر من می توانید تماس بگیرید من فکر می کنم او می گویند بله.”

تامپسون بالا ستوان مریم harsh gupta بازگشت باب تماس و به او گفت که جورج تاون نبود علاقه مند به بازی در “خود rinky-دینک مسابقات است.” من هنوز هم بر این باورند که تامپسون نمی بازگشت به تماس خود را به خاطر او نمی خواهم بگویم هیچ به باب.

این تنها باری بود که من تا کنون دیده باب عصبانی است. در هر سال این مسابقات را که ما را بررسی جمعیت که در آن زمان شناخته شده به عنوان MCI مرکز باب خواهد پرتاب یک بازو در اطراف من و می گویند: “بد نیست برای یک rinky-دینک مسابقات نه ؟

باب تشخیص داده شد که سرطان لوزالمعده تقریبا 20 سال پیش. اکثر مردم زندگی نمی کنند, پنج سال است که با انواع مختلف حتی کسانی که زود تشخیص داده. بسیاری از همین حالا برای زنده ماندن یک سال است. پدر من بود که بدون شک تشخیص داده شده در اواخر زندگی پنج هفته.

باب شد و در داخل و خارج از بیمارستان ها اغلب برای بقیه عمر خود را. ما می شنوید پیش آگهی خود را وحشتناک بود و چند هفته بعد او خواهد آمد راه رفتن را به یک هیئت مدیره جلسه قابل توجهی نازک تر اما به عنوان خوش بین به عنوان افراد که مایل به دانستن آنچه که او می تواند انجام دهد برای کمک به. زمانی که Teeley را بخواهید برای داوطلبان در یک کمیته و یا یک پروژه باب دست بود که همیشه یکی از اولین به بالا برود. او می دانست که اگر او به طور داوطلبانه به کار بر روی چیزی است که دیگران را دنبال کنید.

باب در بیمارستان زمانی که او تلفن کردم که او تا به حال انتخاب شده نوتردام حلقه افتخار. بنا به گزارش ها او عملا شروع به پریدن کرد از تخت خود را.

اگر شما نمی دانید باب Whitmore, شما می توانید شرط می بندم پول جدی او هرگز قادر به حضور در این مراسم است. او از آن ساخته شده, پرواز تا از سی با Wootten و صحبت کردن به نوتردام تیم شب قبل از.

“بازی بخشی است که ممکن است بهترین چیزی که من تا کنون انجام شده در نوتردام” Brey گفت.

و شناخت و کار با او ممکن است یکی از بهترین چیزهایی که من تا کنون انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im