باب Weighton مرگ: مسن ترین مرد جهان درگذشت 112 از سرطان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

جهان قدیمی ترین انسان, باب Weighton سالگی از سرطان در سن 112 و خانواده اش را تایید کرده اند.

معلم سابق و مهندس از آلتون, Hampshire گرفت تا به عنوان قدیمی ترین مرد جهان در ماه فوریه پس از مرگ از قبلی دارنده Chitetsu واتانابه از ژاپن است.

تایید مرگ او خانواده او در بیانیه ای گفت: “با غم و اندوه بزرگ این Weighton خانواده اعلام مرگ عزیز ما باب Weighton.

“او درگذشت مسالمت آمیز در خواب خود را از سرطان در صبح روز شنبه 28 مارس سال 2020 در تخت خود را در Alton, Hampshire, جایی که او زندگی می کردند به طور مستقل. در سن 112 باب قدیمی ترین در جهان است.

“باب فوق العاده بود و به خانواده نیست واقعا چون از سن او رسیده است.

“در نقش یک مدل برای همه ما زندگی می کردند زندگی خود را علاقه مند و درگیر با همه نوع مردم از سراسر جهان است.

“او مشاهده همه او را به عنوان برادر و یا خواهر و معتقد بود با محبت و پذیرش و مراقبت از یکدیگر.

“او تا به حال بسیاری از دوستی ها و خواندن و صحبت سیاست و الهیات محیط زیست و سمت راست بیشتر تا مرگ او.

“او همچنین مراقبت تا حد زیادی برای محیط زیست است. اتاق خواب دوم در یک کارگاه پر از مبلمان و آسیاب های بادی و پازل او ساخته شده و فروخته شده در کمک های خیریه اغلب از بیت از چوب کشیده از پرش.

“ما سپاسگزار است که تا پایان باب باقی مانده ما شوخ و مهربان و آگاه و سخنور پدر و پدر بزرگ و پدر بزرگ و ما را از دست او تا حد زیادی.”

آقای Weighton نهایی جشن تولد 29 مارس برگزار شد و در پشت درهای بسته پس از تحمیل Covid-19 مستند و او توضیح داد که چگونه “جهان است که در یک بیت از یک ظرف غذا” با بحران.

اما با وجود عنوان مسن ترین مرد Mr Weighton کاهش یافته است یک کارت تولد از ملکه گفت که او نمی خواست در مالیات دهندگان هزینه و او دریافت کرده بود حداقل 10 از او در حال حاضر.

آقای Weighton متولد Kingston-بر-هال یورک شایر در تاریخ 29 مارس سال 1908 که با اتفاقی است که در همان روز به انگلیس پیرترین زن جوآن Hocquard از Poole, Dorset, و همچنین که از Alf اسمیت از سنت Madoes Perthshire اسکاتلند که به اشتراک گذاشته شده از عنوان انگلستان قدیمی ترین انسان تا مرگ او در سال گذشته است.

پدر-از-سه جان سالم به در توسط فرزندان او داود و دوروتی 10 نوه و 25 نوه بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>