ولخرج بازگشت به بلومینگتون, Ind.

آن شده است که تقریبا 20 سال پس از باب نایت پا داخل سالن برای بازی بسکتبال. اما بعد از ظهر شنبه هنگامی که ایندیانا میزبانی پوردو و جشن سالگرد 40 از شوالیه 1980 بزرگ ده قهرمانی تیم قبل از سقوط به Boilermakers, 74-62 های قدیمی, مربی تیم شد و در نهایت در پادشاهی او تا به حال حکومت برای 29 سال است.

حتی زمانی که مدرسه قبلا خود را جشن گرفتند سه ملی, قهرمانی تیم, او نمی خواهد دوباره به شنیدن به سلامتی. مردی که اخراج او Myles نام تجاری سرطان درگذشت در سال 2009. نایت هنوز هم حاضر به عقب برگردید. سه سال پیش هنگامی که مجری رادیویی دن پاتریک با اشاره به شوالیه که بسیاری از این رهبری بود که در مدرسه هنگامی که او از کار اخراج شد و رفته شوالیه گفت: “من امیدوارم که همه آنها مرده است.”

هنگامی که پاتریک گفت: برخی از آنها شوالیه گفت: “من امیدوارم که بقیه از آنها بروید.”

که کلاسیک شوالیه: هرگز اشتباه در مورد هر چیزی هرگز در حال حرکت گذشته یک مبارزه و همیشه — همیشه — داشتن آخرین کلمه. حتی با کسی که مرده بود به مدت هشت سال.


[بیلور کوچک-مدرسه نقل و انتقالات رفته از اتوبوس سواری و باز ورزشگاه به شماره 1]

زمان آخرین شوالیه مربی یک تیم ایندیانا در سالن اجتماعات فوریه بود. 29 سال 2000 زمانی که hoosiers ضرب و شتم Boilermakers, 79-65 برای افزایش رکورد خود را به 20-6. که تبدیل به آخرین شوالیه 662 پیروزی در IU. ایندیانا خود را از دست داده به طور منظم فصل آخر در ویسکانسین و سپس دست به ایلینوی در دور اول از مسابقات ده و رفت ملایم 77-57 به پپرداین در دور اول از مسابقات NCAA.

به عنوان آن معلوم شد که فروتنی پایان دادن به شکوه 29-سال تصدی. پنج ماه بعد, نام تجاری, مدرسه جمهور اخراج نایت پس از یک سری از حوادث که آغاز شد که در ماه مارس با بازیکن سابق نیل نی گفت نایت حال خفه او را در طول تمرین نایت انکار آن اتفاق افتاد و دستیار سابق مربی ران قطع با انتشار یک نوار است که نشان شوالیه را با دست خود را بر روی نی را گردن.

شوالیه شلیک منجر به تجاری بودن سوخته در تمثال توسط ایندیانا دانش آموزان و اعتراض بسیاری از ایندیانا طرفداران و فارغ التحصیلان. نایت رفت و به مربی در فناوری تگزاس که در آن او را شکست دین اسمیت رکورد 879 برنده به عنوان یک بخش من مربی دانشگاه در پایان با 902. که علامت گذاری شده است پیشی سابق نایت بازیکن و کمک مربی مایک شیشفسکی و سیراکیوز مربی جیم Boeheim.

اگر چه شوالیه به حال موفقیت در Texas Tech — چهار NCAA مسابقات و دو شیرین 16s در هفت فصل از دیدن او وجود دارد ساخته شده من غم انگیز است. حتی اگر Texas Tech ساخته قهرمانی ملی بازی یک سال پیش تحت کریس ریش حمایت از شوالیه پسر پاتریک, آن است که بیشتر از بسکتبال مدرسه از ایندیانا است که یک مدرسه فوتبال. هنگامی که شوالیه شد, بسته شدن در اسمیت رکورد Texas Tech در زمان از آگهی های روزنامه عملا التماس هواداران برای آمدن به بازی به دیدن نایت را به تاریخ.

در ایندیانا نایت عاشق این شور و حال مردم برای روروک مخصوص بچه ها کوچک بسکتبال. در طول فصل 1985-86 من صرف با او به تحقیق چه شد کتاب “یک فصل در آستانه” ایندیانا برگزار شد یک پیش فصل داد و بیداد در Fort Wayne. این ساختمان به فروش می رسد.

“هیچ کس دیگری می توانید انجام دهید این” شوالیه گفت: همانطور که ما راه می رفت بر روی دادگاه که در شب و در میان جمعیت ایستاده بود و فریاد زد نام خود را. “شما فکر می کنم پوردو می تواند این کار را انجام? شاید کنتاکی, شاید, North Carolina. شاید. که کل لیست. وجود دارد هیچ چیز مانند شور و شوق برای ایندیانا بسکتبال.”

که چه ساخته شده شوالیه خودخواسته تبعید از IU خیلی غم انگیز است. او تا به حال به حفظ تاریخ و زمان آخرین کلمه. و او به نظر می رسد در پوردو; او فن مرجع تخصصی نزدیکی مدرسه و نه در مدرسه.

نایت 79 و در حال حاضر نشده است در سلامت خوب در سال های اخیر است. او و همسرش کارن رفت و برگشت به بلومینگتون در تابستان امسال ظاهرا به دلیل مراقبت های پزشکی او می تواند دریافت وجود دارد و به گفته دوستان چون شوالیه می خواستم به بازگشت به جایی که او با بیشترین احترام و گرامی.

و شکی نیست که دلیل او تصمیم گرفت تا در نهایت بازگشت به سالن اجتماعات برابر ایندیانا بزرگترین رقیب در روزی که بسیاری از بازیکنان او تحت فشار قرار دادند cajoled و وحشت زده به عظمت بودند در ساختمان است.

نایت گفته و انجام برخی از چیزهای وحشتناک است. او می تواند بدترین نوع قلدر اغلب چیدن در افرادی که نمی شد در یک موقعیت برای مبارزه با عقب. اما من معتقدم که او انجام داده خوب خیلی بیشتر در زندگی خود را از بد. در یک کالج بسکتبال جهان است که در آن اغلب دشوار است بدانید که اعتماد به, من می دانم که شوالیه هرگز شکست NCAA قوانین. من آن را می دانم چرا که من شناخته شده بسیاری از بازیکنان خود را از طریق سال — که برخی از آنها لعنت خود را به نام اما آنها همیشه به شما بگویم این قوانین بودند به شدت به دنبال استخدام خود را و زمانی که آنها در IU. من آن را دیدم و از نزدیک در طول زمستان در بلومینگتون.

که ماه دسامبر هنگامی که شوالیه آموخته است که استیو الفرد مطرح شده بود برای یک موسسه خیریه تقویم — مزد — او می دانست که از حق دور است که الفرد شکسته بود یکی از NCAA بسیاری از خرده قوانین. روروک مخصوص بچه ها کوچک بودند برای رفتن در جاده ها به کنتاکی. شوالیه می تواند منتظر به خود گزارش قبل از ایندیانا بازی کمتر از حریف یا امید هیچ کس را پیدا کردن در مورد چنین جزئی نقض.

او چاک Crabb مدرسه را رعایت افسر تماس NCAA آن روز. حکم سریع: یک بازی تعلیق. ایندیانا تقریبا قطعا هم مورد ضرب و شتم کنتاکی با Alford در صف. به جای الفرد صرف پنج نقطه از دست دادن بازگشت به خانه در بلومینگتون.

بعد از آن در فصل شوالیه در بر داشت برخی از بازیکنان بودند که با توجه رایگان گاز. قبل از عمل که بعد او سوار به ایستگاه های گاز و با صدای بلند گفت: مالک اگر او تا به حال شنیده ام که دوباره او با یک بازیکن بسیار به عنوان یک بسته آدامس به او می شود او را به خارج از شهر. سپس او گفت: بازیکنان اگر آنها همیشه پا در محل دوباره آنها می تواند این تیم است.

در صفحه نهایی “یک فصل در آستانه” من نوشت: این در مورد شوالیه: “او تنها 46 سال است. یک مرد جوان با آینده ای روشن. اگر او نمی کند آن را از بین ببرد.”

او کلاسیک شکسپیر قهرمان: غم انگیز ناقص شایسته همه تحسین و ستایش بلکه مستحق انتقاد و بعد تبعید.

شوالیه در ایندیانا غمگین بود. امتناع خود را به بازگشت به 20 سال بود و غمگین. بازگشت او باید می آیند اما من خوشحال هستم که در نهایت اتفاق افتاده است. شاید نایت فکر می کند به سلامتی خواهد بود راه خود را از گرفتن آخرین کلمه در یک زمان.

مهم نیست. ولخرج است و در نهایت صفحه اصلی اواخر بهتر از هرگز.

دادگاه در سالن اجتماعات بدون شک شده اند و نام او را (همراه با مربی سابق شعبه McCracken) سال پیش اگر نه برای امتناع خود را به اجازه رفتن از او در خشم است. شاید در حال حاضر از آن خواهد شد. این امر می تواند یک پایان خوش. با وجود تمام معایب خاص خود را شوالیه سزاوار آن است.

برای اطلاعات بیشتر با جان فایننشتاین بازدید washingtonpost.com/feinstein.

ادامه مطلب: فلوریدا قانونگذاران می خواهند NCAA ورزشکاران برای دریافت پرداخت می شود در حال حاضر: ‘اگر آن اشتباه است چرا صبر کنید؟’ سه under-the-رادار تهدید به ایجاد سر و صدا در مارس جنون ویسکانسین بسکتبال دستیار مربی استعفا بیش از استفاده از نژادی, لقب بازیکنان در سراسر “من بهترین dunker در کشور’: پرسش و پاسخ Toppin است دیتون را flyer NCAA بسکتبال bracketology: San Diego State نیست برای رسیدن به یک ردیف 1 دانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im