“قصد من این بود برای جدا کردن خودم از یک شرکت است که کم ارزش متفکر به جلو فکر کردن سیاه کارکنان برای مدتی — به خصوص کسانی که در رهبری” گراهام نوشت: در یک صدای جیر جیر.

در یک ایمیل به کارکنان لنی Daniels جمهور Turner Sports نوشت که قصد دارد به تعمیرات اساسی Bleacher Report شد و در حال حاضر در کار می کند اما “بر اساس بسیاری از مکالمات من با B/R همکاران در طول چند هفته گذشته به صراحت آن را شتاب جدول زمانی. این تبدیل برای من روشن است که تغییر قابل توجهی نیاز دارد به رخ می دهد در حال حاضر.”

دانیلز را بیش از مسئولیت Bleacher Report.

Mittman که خروج برای اولین بار منتشر شده توسط وب سایت Outkick پوشش استخدام شد سال گذشته پس از روی لئامت دادن به عنوان یک مدیر اجرایی در Condé Nast. خروج خود را نقطه اوج هفته از آشفتگی در Bleacher Report, که در آن کارکنان برگزار شد جلسات مجازی با رهبری نگرانی در مورد آنچه که آنها به عنوان یک سمی فرهنگ است که ارزش یک سرمقاله صدای اما توسعه نیست سیاه استعداد در داخل شرکت.

با توجه به کارکنان آشنا با زنجیره ای از حوادث Mittman برگزار شد همه دست به جلسه برای کارکنان به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور در پی کشته شدن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

بسیاری از احساس اولیه جلسه بهر با Mittman صحبت در platitudes مورد نیاز برای استخدام متنوع تر نامزدها مرجع خود را سیاه و دوستان و امتناع از پاسخ به بیش از فقط چند سوال از کارکنان. پس از آن کارکنان تحویل طومار با بیش از 250 امضا خواستار دیگر همه دست به جلسه که در آن Mittman را برای پاسخ به سوالات کارکنان. این طومار برای اولین بار گزارش نیویورک دیلی نیوز.

با حضور Daniels Mittman و یک تعداد انگشت شماری از دیگر Bleacher Report مدیران — هیچ یک از آنها سیاه — نشست پنج شنبه گذشته و به مدت چهار ساعت به طول انجامید. کارکنان گفت: در این جلسه عاطفی در زمان به عنوان کارکنان صحبت از یک سری از حوادث که در سمت چپ آنها مشکل Mittman رهبری است.

یک زن ارسال یک نظر نوشته شده است بیان کرد که Mittman گفته بود یک اتاق پر از کارکنان فروش “من خود شما.” با توجه به متن که خوانده شد به واشنگتن پست Mittman گفت: این عبارت را چندین بار و از این حادثه با توجه به کارمند بود “فوق العاده ناراحت کننده و نگران کننده است.”

در میان نگرانی های دیگر مطرح شد و یک ماه تاریخ سیاه پروژه در این سال بود که برنامه ریزی شده به دنبال سیاه ورزشکاران به عنوان آنها صحبت در مورد حرفه خود را به دانش آموزان دبیرستان شد اما به طور ناگهانی لغو شد.

کارکنان نیز به ارمغان آورد تا استراتژی این شرکت تمایل به تقریبی یک جوان شهری و صدا در حالی که رهبری عمدتا سفید و رهبری تیم کسب و کار. علاوه بر این رهبری یک گروه از کارکنان آورده بود این نگرانی آنها گفت: به Mittman چندین بار در سال گذشته است.

دیو Schilling سابق نویسنده برای Bleacher Report از سال 2017 تا 2019 گفت: در مصاحبه با “هیچ چشم انداز برای مطالب گذشته از تخصیص است. نزدیک که صدای چیزی بود که آنها احساس مانند آنچه که قرار بود برای دریافت ترافیک, اما آنها نمی هر گونه علاقه در مبارزه واقعی از آمریکایی های آفریقایی تبار در ورزش است.”

Schilling توصیف آنچه که او به نام چند مشکل موارد که predated Mittman اما خطاب به شرکت در آزمون ، برای اولین بار بود که یک بخشنامه به بحث بیشتر در پادکست خود را در مورد fandom از ستاره ها مانند ریحانا و دریک به جای khezri پس از کارفرمایی زانو طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در سال 2016.

Schilling نیز مشغول به کار بر روی یک پروژه با همکاران در سال 2018 است که به بررسی استفاده از ماری جوانا در ورزش و چه از ورزشکاران شد و تبدیل به دارو برای کنترل درد. آنها ماه را صرف کار بر روی پروژه و زنده رویداد برنامه ریزی شده بود در لس آنجلس به آن لگد کردن. اما قبل از آن راه اندازی این مراسم لغو شد و بسیاری از ارتقاء کشیده شد. Schilling گفت: به او گفته شد که به طور مستقیم Turner Sports نمی خواهم به ارتباط با چیزی است که به تصویر کشیده ماری جوانا در یک نور مثبت است.

یک ترنر سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

این Bleacher Report لرزش در می آید و در یک لحظه زمانی که کارکنان در شرکت های رسانه ای — هر دو در ورزش و فراتر از آن — خواستار هستند خود را در اتاق های خبر مسائل از تنوع است. اتحادیه رینگر یک سایت تاسیس توسط بیل سیمونز بود که به تازگی به دست آورد توسط Spotify قرار دادند رهبری آن به استخدام بیشتر اقلیت نامزدها عنوان شده است این اتحادیه به نمایندگی از ورزش نشان داده شده است.

در این یادداشت ارسالی سه شنبه Daniels ذکر شده چندین طرح های این شرکت انجام خواهد از جمله بازسازی مردمان کمیته مشورتی یک منبع برای ترویج تنوع استخدام و مدیریت تصمیم گیری است.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات