سیاه اندازی بنیانگذاران گویند سرمایه گذاران در حال نژادپرستانه اما محافظ قانون

“شما تقریبا نیاز به یک تفنگ سیگار کشیدن یک ایمیل است که می گوید:” من بر علیه شما تبعیض قائل هستم و من نمی سرمایه گذاری با شما از آنجا که خود را نژاد’ گفت:” کریستین جانسون استاد در دانشگاه Tulane در دانشکده حقوق در نیواورلئان و یک معاون رئیس جمهور سابق در JP Morgan ملت بزرگترین بانک. “آن را ایجاد یک وضعیت که در آن ما دیگر به دنبال به دادگاه برای عدالت است.”

که همچنین می ایستد در مقابل تلاش های عمده در فن آوری و صنعت به آدرس بهتر جنسیتی نابرابری زیر #MeToo جنبش است. کالیفرنیا قانونگذاران حتی معرفی قانون در سال 2017 که در تقویت حفاظت در برابر آزار و اذیت جنسی در سرمایه گذاری به طور خاص.

در clubby جهان از سرمایه گذاران که صرف $130 میلیارد دلار در ایالات متحده در سال گذشته و با کمک روغن مالی جهان چهار با ارزش ترین شرکت ها و شماری دیگر موفق شروع یو پی اس وجود دارد به طور موثر هیچ قانونی backstop که تضمین می کند مردم از رنگ باید فرصت برابر برای به اشتراک گذاشتن در آن ایجاد ثروت. به طور کلی در آنها نیست. تنها 1 درصد از سرمایه گذاری پول می رود به شرکت های تاسیس شده توسط سیاه و کارآفرینان با توجه به Silicon Valley Bank مطالعه است.

دنیای سرمایه است معروف منحصر به فرد مرموز و یار بوده است. تعداد انگشت شماری کوچک از بالا رتبه بندی شرکت های دریافت طاس تخته نرد برای اولین بار در بودجه بیشتر به دنبال پس از شروع یو پی اس. کسانی که سرمایه گذاری در نوبت تبدیل شدن به نبوت خود انجام بالا بردن خاصی شروع یو پی اس و لبه به آنها در استخدام و بازاریابی و آینده مالی. شروع به سرمایه گذاری به شدت متکی بر داستان های موفقیت مالی دور در آینده است. بنابراین فرد انجام سرایی می شود یک عامل مهم و روابط بازی یک آستین ، نقش.

بیش از یک دوجین سیاه کارآفرینان بسیاری از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از مجازات در مصاحبهها گفته است که عمیقا ریشه دوانده نژادپرستی نقش مهمی در سطوح پایین کمک های مالی برای کارآفرینان. چند کارآفرینان توضیح داده بودن اشتباه برای تحویل کارگران هنگامی که آنها را وارد به صورت برنامه ریزی شده زمین جلسات با سرمایه گذاران. در یک گروه از تکنولوژی های سیاه و سفید کارکنان که داستان های به اشتراک گذاری آنلاین یک کارآفرین توضیح خواسته بودن توسط یک سرمایه گذار به “تن پایین سیاه” به گفته یک عضو از گروهی که آن را توصیف کرد واشنگتن پست. فرد در صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که گروه خصوصی است.

یک تاکتیک معمول سیاه و سفید مدیران می گویند آنها کمک می کند تا جمع آوری پول در آوردن حداقل یک سفید کارمند به زمین نشست. یک زن سیاه توصیف آوردن یک دوست که حتی وابسته به شرکت او به یک جلسه. تاکتیک کار کرده و درآمد او پیشنهاد سرمایه گذاری است.

جدید تر و قوی تر حقوق مدنی قوانین که خواهد آمد با تهدید به اقدام قانونی ممکن است کمک به تغییر این وکلا می گویند. “به تعهدات قانونی خواهد بی درنگ یک سازمان برای توسعه اساسا یک انطباق چارچوب” گفت: جانسون. اما حتی اگر آن را نمی او گفت: قانونگذاران باید تقویت قوانین چرا که “آن چیزی که حق انجام دهد.”

“قانون متاسفانه گرفتار نشده تا به این واقعیت است که بسیاری از این تصمیمات ممکن است بر اساس ضمنی و تعصبات — نه آشکارا نژادپرستانه رفتار” گفت: Menaka فرناندو یک شریک در قانون شرکت Outten & طلایی.

اختلاف لطمه می زند سیاه کارآفرینان. در یک Kauffman Foundation analysis of a 2014 اداره آمار بررسی 28 درصد از کارآفرینان گزارش سود خود را صدمه دیده بودند با عدم دسترسی به سرمایه در مقایسه با 10 درصد از سفید کارآفرینان.

اضافه کردن به این مشکل به نمایندگی از مردم در رده های بالای سرمایه گذاری در صنعت بسیار کم است. یک 2018 بررسی 102 بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری انجام شده توسط اطلاعات موجود از 713 اعضای ارشد رهبری وجود دارد هفت مردان سیاه و سفید و صفر سیاه.

یک دانشگاه استنفورد, آزمایش سال گذشته منتشر شده و در بر داشت سرمایه گذاران نهادی که تخصیص سرمایه برای سرمایه گذاری شرکت های بودند مغرضانه در برابر VC شرکت با شرکای ارزیابی آنها پایین تر از شرکت های سفید با همان شرایط در ورزش امتیاز فرضی شرکت.

موانع حقوقی به کنار سیاه کارآفرینان گفت: شکایت در مورد تبعیض نژاد چه رسد به استخدام یک وکیل و اقدام را به مقدار حرفه ای حکم اعدام است. در واقع وکلا گفت: آنها آگاه بودند یک کارآفرین تا کنون آوردن یک تبعیض علیه یک شرکت سرمایه گذاری در بیش از یک تصمیم سرمایه گذاری.

“اگر کسی علاقه مند به ساخت یک نقطه و پیدا کردن یک شغل جدید آنها می توانید سعی کنید به یک رمان اقدام قانونی علیه یک شرکت سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در شرکت خود را, اما من نمی دانم که چگونه آنها را تا کنون دریافت که شرکت در بودجه گفت:” Freada Kapor کلاین یک سرمایه گذار و تنوع فعال.

در ماه مارس یک تصمیم دیوان عالی کشور در خصوص ارسال امواج شوک از طریق, سیاه, کسب و کار, جامعه, و آن را مستقیم مفاهیم برای کارآفرینان در دره سیلیکون وکلا می گویند.

بایرون آلن یک آمریکایی آفریقایی تبار و بنیانگذار Entertainment Studios, شکایت کرد, تلویزیون کابلی شرکت Comcast و منشور پس از ارائه دهندگان حاضر به حمل آلن کانال.

Entertainment Studios ادعا در یک سال 2016 کت و شلوار است که یک شرکت اجرایی در زمان فریاد زد نژادپرستانه نظرات در آمریکایی های آفریقایی تبار که جمع شده بودند خارج منشور دفتر مرکزی در اعتراض به این تصمیم. “مسابقه هیچ نقشی آنچه در برنامه نویسی ما تصمیم گیری در مورد این شبکه و ما ادامه خواهد داد به شدت دفاع در برابر این ادعاهای دروغین” گفت: مورین Huff, معاون رئیس جمهور از شرکت ارتباطات برای منشور.

در یک جداگانه کت و شلوار در برابر Comcast در 2015, Entertainment Studios اتهام یک Comcast اجرایی گفت: این شرکت منطقی برای امتناع از اضافه کردن آلن کانال های آن را نمی خواهید به “ایجاد هر باب جانسون” یک مرجع به بنیانگذار Black Entertainment Television. Comcast در دادگاه گفت براده نظر بود mischaracterized و رد آلن مسابقه شد یک عامل در این که آیا آن را به انجام خود را از کانال های.

قوانین حفاظت از کارکنان و متقاضیان کار از تبعیض نمی اعمال می شود در آلن مورد پس از او شکایت کرد تحت حقوق مدنی قانون از سال 1866 که به همه نژادها برابر حق و اجرای قرارداد. آن را نیز نیاز به اثبات است که متهمان فقط مغرضانه اما “عمدا نژادپرست است.”

Comcast در استدلال به دیوان عالی کشور که آلن باید ثابت کند Entertainment Studios را به دست آورده و قرارداد آن بودند برای مسابقه. دیوان عالی کشور به اتفاق آرا موافقت با Comcast.

اروین Chemerinsky یک وکیل به نمایندگی از انجمن ملی آفریقایی آمریکایی متعلق به رسانه ای بود که یک شرکت شاکی با آلن گفت: در یک ایمیل حاکم به طور موثر به معنی کارآفرینان در دره سیلیکون کمتری دارند حمایت در برابر تبعیض است.

“تصور کنید که یک سرمایه گذار می گوید:” ما نمی سرمایه گذاری در این منطقه از اقتصاد و علاوه بر این من نمی خواهم به سرمایه گذاری در یک آفریقایی آمریکایی متعلق به کسب و کار’,” او نوشت. به دلیل تصمیم دادگاه عالی در Comcast در کت و شلوار “است که نمی خواهد به اندازه کافی به دولت ادعای تبعیض در متعاهد” به دلیل نبود فقط به خاطر مسابقه.

برخی از وکلا استدلال کرده اند که تصمیم دادگاه عالی در مورد آلن نخواهد شد تاثیر زیادی از آنجا که بسیاری از دادگاه های پایین در حال حاضر تفسیر قانون است که راه به هر حال. در تفاهم نامه فرستاده شده به Comcast و مشترک با واشنگتن پست سابق وکیل عمومی Donald B. Verrilli جونیور نوشت: “این تصمیم متعادل و عاقلانه یکی که نیست و نباید به عنوان یک شکست برای علت حقوق مدنی است.”

این حکم همچنین برگ که تصمیم به فدرال قضات و داوران است. اگر قضات باور نمی شاکی می تواند ثابت کند که مسابقه بود و تنها عامل ایجاد انگیزه قاضی باید پرتاب کردن مورد حتی قبل از اینکه شاکی یک فرصت برای جمع آوری شواهد و مدارک و اجازه دهید به تنهایی آن را به هیئت منصفه.

در کالیفرنیا که در آن بسیاری از تکنولوژی شروع یو پی اس و سرمایه گذاران بر اساس هستند وجود دارد دولت حمایت است که فراتر از قانون فدرال است. این Unruh حقوق مدنی قانون شکنان تبعیض توسط موسسات کسب و کار در کالیفرنیا است. کالیفرنیا دادگاه برگزار شد شاکیان تنها نیاز به اثبات مسابقه نقش مهمی در اتهام تبعیض نیست که آن را تنها دلیل برای آن است.

کالیفرنیا دیوان عالی کشور نیز رد فدرال “ولگرد سخنان دکترین” است که نگه می دارد که خارج از دست تبعیض آمیز سخنان نمی تواند توسط شاکیان در حقوق مدنی مورد. در یک مورد تبعیض علیه گوگل تصمیم گرفت در سال 2010 به فن آوری های غول پیکر استدلال کرده بود که نظرات در مورد شاکی سن بودند به سادگی “ولگرد اظهارات” و نباید در نظر گرفته شود اما این دادگاه مخالفت کرد.

اما با وجود دادگاه کالیفرنیا’ موضع سخت در تبعیض مبارزه موارد در دادگاه ثابت شده است یک نبرد دشوار. این Unruh عمل شده استفاده نکنید برای مبارزه با اتهام نژادپرستی در یقه سفید محیط کسب و کار وکلا می گویند. که در بخشی به دلیل آن است که هنوز هم بسیار دشوار است برای شاکیان به پیروز.

“مشکل با مسابقه موارد است که مردم آنها را برگزار کرده اند به حد استاندارد بالاتر از تقریبا هر دیگر حقوق مدنی مورد گفت:” لری ارگان استخدام یک وکیل است که اغلب نشان دهنده سیاه شاکیان در تبعیض موارد است. “که در بخشی از آنجا که مردم نمی خواهند به این باور است که نژاد پرستی ادامه دارد. شما را به یک مسابقه مورد در هر دادگاه در هر نقطه در امریکا و شما می دانید که مردم تردید دارند.”

ارگان گفت: او بیشتر نشان دهنده کم درآمد کارگران است. این نادر است او می شود تماس از افراد در محیط سازمانی. “ریسک بسیار بالا برای این افراد,” او گفت:. “چه کسی صحبت می کند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de