Black Lives Matter: میدان ترافالگار با نادیده گرفتن صدها اجتماعی-فاصله حکومت به اعتراض جورج فلوید مرگ در ما

صدها نفر از فعالان را به مبارزه طلبیده اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای جمع آوری در میدان ترافالگار در لندن در اعتراض به مرگ در آمریکا یک مرد سیاه و سفید پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

پلیس دیدم که جمعیت زیادی شعار می دادند “black lives matter” در حافظه جورج فلوید و اعتراض به اتهام خشونت پلیس در انگلستان است.

بسیاری از kneeled و تکرار “نه عدالت بدون صلح” و “بگو من نام جورج فلوید”.

دیگران سناتورهای “نژاد پرستی جایی ندارد” و “من نمی توانم نفس بکشم” – فکر شده میان آقای فلوید آخرین کلمات به افسر پلیس که تا به حال دست به دستبند, او در طول بازداشت خود.

ایالات متحده شده است را برای پنج روز از اعتراض در سراسر بسیاری از شهرستانها پس از درگذشت او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه.

فقط قبل از میدان ترافالگار پر لندن, شهردار, صادق خان در توئیتر خود نوشت: “مستند است برداشته شده است. این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد.” او توصیه مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نگه داشتن یک فاصله اجتماعی که در خارج و جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

معاون رئیس پزشکی افسر اصرار داشت در روز شنبه که مستند قوانین “اعمال می شود به تمام” و این که این کشور رو به رو شده “بسیار خطرناک لحظه” در coronavirus بیماری همه گیر.

انگلستان در حال حاضر دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان از Covid-19 طور متوسط نزدیک به پنج نفر در هر میلیون نفر در هر روز است.

برخی در لندن جمعیت عینک ماسک (PA)

برترین دانشمندان ارائه مشاوره به دولت ابراز کرده اند در حال رشد زنگ در بلند کردن اجسام از محدودیت زمانی که از 8 ، 000 مورد جدید تایید می شوند هر روز.

پروفسور رابرت غرب گفت: وجود یک “خطر بزرگ” از سنبله در coronavirus عفونت نرخ زمانی که مستند کاسته شد و اضافه کرد: “از آنجا که ما نمی باید پیگیری و ردیابی در محل ما نمی دانیم که آیا این کاهش از مستند باعث افزایش عفونت برای برخی از زمان که در آن زمان از آن خواهد شد به خوبی در راه دوم اوج خواهد به خوبی در راه است.”

اما به عنوان به خوبی به عنوان میدان ترافالگار, تظاهرات صدها نفر از مردم نیز پیوست مارس در منچستر به اعتراض آقای فلوید مرگ است.

در مرکز لندن پلیس در نهایت منتقل جمعیت و برخی از معترضان راه می رفت به دروازه خیابان داونینگ که در آن آنها برگزار شد تا پلاکارد خواستار عدالت است. تظاهرات در پایتخت در حال برنامه ریزی برای هفته آینده.

برگرد سالی Hitchiner دانشیار قائم مقام در St Martin-در-این-زمینه های کلیسا در ترافالگار میدان را دیدم که اعتراض گفت: “من بسیار دلسوز به این موضوع بلکه شگفت زده برای دیدن قدرت از احساسات است که جمع آوری شده مردم با هم.

“این نشان وجود دارد مردم در انگلستان که مراقبت عاشقانه در مورد وضعیت در ایالات متحده است.

“به وضوح آنها را زیر مستند و اجتماعی فاصله, اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از شور و شوق وجود دارد که فارغ از نگرانی های خود را.

“این مسئله ای است که نیاز به شور و شوق اما در همان زمان وجود دارد مقدار زیادی از خطر در آنچه آنها انجام می دهند.”

دهها هزار نفر از مردم پیوست شبانه اعتراضات در سراسر آمریکا از دوشنبه با حداقل 1600 در افراد دستگیر شده در 22 شهرستانها به عنوان تظاهرات تبار به خشونت است.

یک افسر پلیس شده است اخراج و به اتهام سوم-قتل درجه زیر آقای فلوید مرگ است.

درک چوین که قبلا چندین شکایت علیه او برگزار شد در بازداشت به مدت چهار روز. همسر او برای ثبت طلاق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید