سیاه زندگی موضوع می تواند تغییر تشخیص صورت برای همیشه — اگر بزرگ با تکنولوژی نمی ایستادگی در راه

هرگز به خاطر داشته باشید که هیچ یک از این شرکت ها شد و بازیکنان اصلی در پلیس صورت شناخت بازار است. (مایکروسافت به آن اعتراف کرده است هرگز به فروش تکنولوژی به آمریکا پلیس.) اما رهبران حقوق مدني و طرفداران حفظ حریم خصوصی صحبت کردم به این هفته به من بگویید که چه باید آنها را برای بزرگ تکنولوژی برای جلوگیری از دستگیری خود, تلاش مجلس برای تکنولوژی خارج از محدوده.

تا کنون دره سیلیکون را ثبت کرده است که عمدتا آن را در تقابل با گروه های, مانند, رنگ, تغییر, NAACP و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. در واقع مایکروسافت کارمند در واشنگتن نوشت: یک قانون جدید در نرم افزار تشخیص چهره مخالف توسط بسیاری از حقوق مدنی گروه برای اینکه به اندازه کافی دشوار است.

چه اتفاقی می افتد بعدی تاثیر زندگی بسیاری از آمریکایی ها. تکنولوژی شناسایی چهره با استفاده از عکس ها به کمک کامپیوتر شناسایی افراد. شما در حال حاضر ممکن است مواجه می شوند آن را به باز کردن قفل تلفن خود و یا در هیئت مدیره یک هواپیما. همچنین می تواند مورد استفاده برای شناسایی افرادی که حتی نمی دانند که آنها در حال تماشا بود در یک اعتراض.

این یکی از قدرتمند ترین ابزار نظارت تا کنون اختراع شده اما حتی یک دولت فدرال مطالعه آن را به کمتر دقیق در شناسایی اقلیت ها و زنان است. Ramping تا استفاده از آن می تواند در تئوری کمک به نگه داشتن مجرمان از فرار بازداشت — اما آن را نیز باز می شود یک شیب لغزنده به دنیای سوپر پلیس که به احتمال زیاد به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم از رنگ از طریق تفاهم و یا فقط نظارت بیشتر از جوامع اقلیت.

آمازون نیز صاحب متصل doorbellmaker حلقه که حریم خصوصی گروه انتقاد کرده اند برای همکاری با صدها نفر از نیروهای پلیس اعطای آنها بالقوه دسترسی به دوربین و فیلم از بسیاری از خیابان های آمریکا. حلقه ارائه نمی دهد تشخیص چهره اما آن فیلم را می توان مشترک با پلیس که باید آن را. (آمازون مدیر اجرایی و بنیانگذار جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

هیچ مدرکی وجود ندارد که پلیس با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره را به دستگیری از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید هر چند ممکن است زمان برای کسانی که ثبت به پدیدار شود. پلیس ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده دسترسی به تکنولوژی و در چند به صراحت خواسته اند به شهروندان برای به اشتراک گذاشتن تصاویر از معترضان.

چه تغییر در این هفته است که در صورت به رسمیت شناختن کردم مربوط به نژادپرستی پلیس این موضوع که بدست آمریکایی ها به اندازه کافی عصبانی اعتراض به طول یک بیماری همه گیر و ساخته شده با تکنولوژی سیاسی سمی است. قبلا طرفداران حفظ حریم خصوصی (از جمله من) تا به حال آن را مرتبط به کمتر فوری صدایی نگرانی مانند نظارت و له کرد.

به روشنی در این هفته اطلاعیه ها به تنهایی نمی, به احتمال زیاد انجام این کار بسیار برای جلوگیری از استفاده از این فن آوری توسط اجرای قانون است. مهم ترین بازیکنان در تیره بازار مانند NEC Corp. Idemia و Clearview هوش مصنوعی هستند شرکت های کمتر شناخته شده اند که نمی پیوست در بر داوطلبانه moratoriums.

“Clearview هوش مصنوعی نیز متعهد به مسئول استفاده از فن آوری قدرتمند است و تنها برای استفاده پس از جنایت تحقیقات برای کمک به شناسایی مظنونین جنایی” این شرکت در بیانیه ای گفت.

NEC گفت: فن آوری آن می تواند به مبارزه با نژادپرستی با کمک به “درست ذاتی تعصبات محافظت از حریم خصوصی و آزادی های مدنی و نسبتا و به طور موثر انجام تحقیقات برای عدالت اجتماعی است.” Idemia نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

تنها چیزی که واقعا به توقف پلیس با استفاده از فن آوری جدید است ،

دلیل این که این اطلاعیه ها توسط آی بی ام آمازون و مایکروسافت با موفقیت انجام شد برای فعالان — نادر عقب نشینی برخی از دره سیلیکون بزرگترین نامها بیش از یک کلید فن آوری های جدید. این آمد و از سال کار توسط محققان از جمله شادی Buolamwini به این صورت که نرم افزار تشخیص چهره مغرضانه است. یک آزمون به سفارش آیتالله سیستانی از شمال کالیفرنیا یافت آمازون نرم افزار به نام Rekognition misidentified 28 قانونگذاران به عنوان افراد دستگیر شده در یک جرم و جنایت است. اتفاق می افتد که در بخشی به دلیل سیستم های آموزش در مجموعه داده که خود را اریب.

در عین حال مخالفان از تکنولوژی شناسایی چهره می گویند این مشکلات بسیار فراتر از بد افزار. “بله دقت تفاوت ميانگين در حال حاضر جوامع به حاشیه رانده شده در صورت فشار از misidentifications” گفت: Buolamwini که تاسیس یک سازمان به نام الگوریتمی لیگ عدالت. “اما نکته نیست که فقط تشخیص چهره سیستم می misidentify چهره این که تکنولوژی به خودی خود می تواند در گرایش راه توسط دولت ها و یا شرکت های بزرگ.”

برای مثال دوربین های بیشتر می توان اشاره کرد و در اقلیت محله استفاده می شود برای هدف قرار دادن مهاجران و یا حتی افرادی که پیوستن به اعتراضات در مورد خشونت پلیس.

Buolamwini خواسته است تا شرکت های فن آوری به امضای یک تعهد است که منع استفاده از فن آوری خود را در زمینه های که در آن نیروی کشنده استفاده می شود از جمله توسط پلیس و یا ارتش. (تا کنون هیچ یک از آنهایی که بزرگ اند.)

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از راه های که در آن می توان آن را بی پروا اعمال می شود و بیش از حد چند نمونه از راه های که در آن در خدمت اساسی عمومی خوب,” گفت Brandi Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی در رنگ را تغییر دهید.

همین دلیل است که او و دیگران در تماس هستند نه فقط برای بهتر تشخیص چهره تکنولوژی اما توقف استفاده از آن توسط دولت.

چالش مخالفان می گویند از تشخیص چهره تکنولوژی است که شرکت های فن آوری خواهید به می گویند که آنها در حمایت از حقوق مدنی در واقع بدون قرار دادن محدودیت های قابل توجهی در کسب و کار بالقوه صعودی. وجود بالقوه نظامی بین المللی و شرکت های بزرگ قرارداد در خطر تا حد زیادی از دست رفته از این هفته وعده داده است. و ضعف قوانین می تواند در نهایت مشروعیت بخشیدن پلیس با استفاده از تکنولوژی.

مایکروسافت به طور خاص تلاش شده است تا آن را به هر دو روش. هفته گذشته مدیر اجرایی rahmani گفت: کارکنان در یک پست وبلاگ که شرکت پشتیبانی نژادی عدالت به افتخار مرگ فلوید. یک روز قبل از آن این شرکت به مبارزه با برخی از 65 سازمانهای مدافع حقوق مدنی در کالیفرنیا به فشار یک لایحه به اجازه پلیس و شرکت ها به استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی با برخی از محدودیت های که قرار می گیرند به مراتب کمتر از یک توقف.

مایکروسافت نمی توانید راه خود را در کالیفرنیا: AB 2261 شکست خورده در دولت قوه مقننه در هفته گذشته.

“ما نیاز به استفاده از این لحظه به دنبال قوی قانون ملی حاکم بر تشخیص صورت است که ریشه در حمایت از حقوق بشر” مایکروسافت جمهور براد اسمیت گفت: در پست رویداد پنج شنبه. “اگر همه مسئول شرکت ها در کشور صرفنظر کردن این بازار برای کسانی که آماده نیست به موضع ما لزوما در خدمت منافع ملی و یا زندگی سیاه و آفریقایی مردم است.”

اما این شرکت قانونی موضع تا کنون آب پز را به: قرار دادن برخی از قوانین در محل, مطمئن, اما نه توقف در آن.

شیطان در جزئیات است. در ایالت واشنگتن مایکروسافت پشتیبانی قانون — اسپانسر شده از طرف دولت آمریکا به مردم ایران ، جو Nguyen یک کارمند مایکروسافت — که به تشریح برخی از چگونه دولت می تواند با استفاده از تکنولوژی و نیاز سازمان به تولید و پاسخگویی ، همچنین آدرس دقت نگرانی گفت: سازمان های دولتی تنها می تواند استفاده از فن آوری اگر آن را از یک توسعه دهنده است که باعث می شود آن نرم افزار در دسترس برای تست.

اما مخالفان گفت: واشنگتن قانون می آید با بیش از حد چند محدودیت ها و اجرای اقدامات است. “سازمان ممکن است با استفاده از چهره های نظارت و بدون هر گونه محدودیت برای نظارت کل جمعیت در استادیوم های فوتبال, اماکن عبادت و یا در گوشه خیابان سرد مردم قانون اساسی حفاظت از حقوق و آزادی های مدنی” آیتالله سیستانی از واشنگتن گفت.

مایکروسافت اعلام این هفته که آن را نمی خواهد فروش به پلیس تا زمانی که یک قانون فدرال “باید احساس برد اما آن را احساس می کند بیشتر شبیه به یک آشکاری تهدید گفت:” لیز o’sullivan, تکنولوژی, مدیر فن آوری نظارت نظارت پروژه. واشنگتن او گفت: خواهد بود بد مدل برای کنگره است.

“آنها بذر مکالمات در اطراف صورت به رسمیت شناختن قوانین و مقررات در تعدادی از کشورهای با لابی گری برای پرداخت صورتحساب است که ممکن است برای بسیاری از مردم مانند آنها کردم واقعا سخت حمایت. اما اگر شما در واقع نگاه آنها واقعا نمی در واقع تنظیم فن آوری مقدار آن را به عنوان استفاده می شود” گفت: جیمسون Spivack یک سیاست دیپلم در جورج تاون قانون مرکز در حفظ حریم خصوصی و فن آوری است. “آن را راه خود را از گرفتن از مخالفان و co-امید بستن به این جنبش است.”

آمازون که نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر کرده است گفت: کمتر در مورد آن قانونی اهداف گذشته از تماس فدرال برای حفظ حریم خصوصی و قانون در صورت به رسمیت شناختن tech. یک مسئله مبرم برای هر گونه قوانین ملی این است که آیا آن را ابطال قوانین ایالتی و محلی است که ممکن است سخت تر.

“قانونگذاران و فعالان مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر در حال حاضر پیشرو در این موضوع گفت:” مت Cagle, تکنولوژی و آزادی های مدنی وکیل برای آیتالله سیستانی از شمال کالیفرنیا. “ما فقط امیدواریم که شرکت هایی مانند مایکروسافت دید که ایستاده و با ما نه علیه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات