همه تحولات ترک علامت خود را. برخی از محو برخی از معطل. پس از مرگ سیاه طاعون که اعتقاد به کشته شدن 60 درصد از جمعیت اروپا در نیمه دوم قرن 14th تحقق است که زندگی کوتاه است, بازی نقش مهمی در شکل گیری نرخ بهره در اواخر قرون وسطی در اروپا کشش تمام راه را به روشنگری.

می تواند ما شاهد بسیار اثرات طولانی مدت از حال سرایت?

Coronavirus پاتوژن نیست به عنوان کشنده به عنوان طاعون و ما ابزار برای مقابله با بیماری های همه گیر است که به مراتب بهتر انباشته از زمانی که طاعون رسیده بندر مسینا در شمال شرقی سواحل سیسیل در اواخر 1347. اما در حالی که جابجایی ناشی از بیماری تنفسی تا به حال تاثیر فاجعه بار بر روی کالا و دارایی قیمت بهبودی ممکن است در این فصل است. Coronavirus بیش از حد می تواند دوام اثر.

اقتصادی مورخان کنایه بیش از دقیق عواقب مرگ سیاه هر چند آنها معتقدند که ناگهانی کاهش جمعیتی بود dis-تورمی تاثیر است. بهره وری کارگران را به ضرب گلوله از آنجا که نسل های قبلی بودند eking کردن کمی اضافی خروجی از محدود زمین است. در حال حاضر آنها رفته بودند ؛ پیرو عقیده توماس مالتوس دام که در آن رشد محدود تامین مواد غذایی محدود بود فنر باز است.

سالانه به طور متوسط تورم جهانی بین 1360 و 1460 کند تا فقط 0.65% در مقایسه با 1.58% بین 1311 و 1359 با توجه به مورخ پل Schmelzing مطالعه تجزیه و تحلیل هشت قرن از نرخ بهره منتشر شده توسط بانک مرکزی انگلیس در ماه ژانویه است. اسمی افزایش دستمزدها با بهره وری و به فریب بازماندگان را تا زمین است. Dis-نرخ تورم افزایش دستمزدها.

تغییر در رفتار بیشتر آشکار. “مرگ سیاه ایجاد شده و نه فقط وسیله ای برای گسترده تر بخش هایی از مردم برای مصرف بیش از حد – اما حادثه تجربه نابودی ناگهانی در زندگی دنیوی نیز باعث انگیزه برای لذت بردن از آن را به کمال در حالی که هنوز قادر به” Schmelzing یادداشت ها.

محصولات است که تا به حال شده است برای مصرف قبل از آن — مانند کتانی لباس زیر و پانل های شیشه ای در ویندوز — تر شد به طور گسترده ای در دسترس به عنوان سرمایه ارزان با عجله به سیر رو به رشد تمایل به مصرف با توجه به “آزادی و رشد” مورخ استفان اپستین بررسی متحده و در اروپا در بازار بین 1300 تا 1750. Sumptuary قوانین است که در میان چیزهای دیگر به دنبال محدود کردن ارتفاع ونیزی زنان با کفش پاشنه بلند شد و دولت راه را برای مهار مصرف آشکار; در نهایت دیوانه هزینه به پایان رسید و پس انداز رفت به بازار اوراق قرضه. یک جمهوری خواه اخلاق متولد شد.

شیوع در قبل از سرمایه داری جامعه هیچ دقیق تشابه با امروز آن برجسته کردن برخی از ما با چالش های فعلی. از “سکولار رکود” نظریه سرزنش شناسایی از تقاضای کل بیش از چند دهه برای کم خونی بازیابی از بحران 2008. این بدون زرق و برق سهم دستمزد در خروجی ممکن است اعمال بی امان فشار رو به پایین در نرخ بهره. توسط تخمگذار لخت گسل خطوط تولید است که تکیه بر مردم را به گرد هم می آیند در اتوبوس قطار هواپیما و در دفاتر و کارخانجات این ویروس می تواند تسریع سن ربات و الگوریتم. پس اتوماتیک نیاز به هیچ پرداخت تقاضا کمبود می تواند بدتر.

ما می تواند به راحتی به دیدن اثر مخالف اگر جدید هنجارهای اجتماعی فاصله کمک کار خانواده تراشه دور در آموزش و پرورش و هزینه های رفت و آمد به آموزش بیشتر و کار به طور دائم آنلاین. پس از وفات اتحادیه های کارگری و افزایش نیروی کار ارزان در چین و هند ما عادت کرده اند به فکر هزینه های دستمزد به عنوان یک معامله است که در آن سرمایه داران همیشه دست بالا نگه. اما اگر اقدامات انجام شده توسط دولت های ملی برای مبارزه با ویروس با دستمزد, پشتیبانی, پول, کمک های مالی و وام دانشجویی امداد اقامت در اورژانس کاسته است و شیب توازن قدرت دوباره ؟

چرخش تعادل است چه انگلیسی پادشاهان اقدام با صدور احکام بارها و بارها برای نزدیک به یک قرن برای رفع تابستان دستمزد برای فراماسون و نجاران به پایین خود را قبل از طاعون سطوح. این زمان آونگ ممکن است نوسان راه دیگر. به عنوان انستیتو تکنولوژی ماساچوست اقتصاددان David نویسنده به آن اشاره شده تهیه و تدوین کار تکراری (فکر می کنم بانک پیشگویان) است که دارای عقاید صفوف نیروی کار در سالمند-مراقبت و دیگر سخت به طور خودکار غیر معمول کارهای جلوگیری از پرداخت را افزایش می دهد با وجود افزایش تقاضا در اقتصادهای ثروتمند. نوظهور اجتماعی حق بیمه در کتابچه راهنمای مشاغل ممکن است خار دستمزد برای کسانی که به ارائه انسان را لمس کنید.

آن را غیر ممکن است برای پیش بینی, اگر این ویروس را تزریق استقبال بی حوصلگی به خرج کردن از پرداخت چک که در حال افزوده توسط دولت حمایت و یا اینکه آیا اقتصاد جهانی را دریافت فرو رفته در رکود عمیق تر. یک بیماری است که به خصوص سخت در افراد مسن می تواند تغییر جهانی جمعیت با این عواقب غیر قابل پیش بینی برای بازنشستگی پس انداز و دارایی تقاضا است.

که هزینه های استقراض برای بزرگ پادشاهی کاهش یافت و به 8 درصد به 10 درصد در اوایل قرن 16 از 20% به 30% قبل از مرگ سیاه با توجه به اپستاین. فلورانس و ونیز و جنوا و همچنین شهرستانها در آلمان و هلند دیدم نرخ رکود به 4 درصد از 15 درصد است. جای تعجب قطره همزمان با افزایش بدهی های دولتی برای افزایش آمادگی نظامی.

ما هم در مواجهه با یک بالن از بدهی به راه انداختن یک جنگ همه گیر. توسعه یافته و همچنین اقتصادهای در حال ظهور ممکن است هیچ گزینه ای جز ارائه جهانی درآمد عمومی علاوه بر افزایش ظرفیت بیمارستان و تکه های ملی خود را به سقوط سیستم مالی و ورشکستگی صنایع. حتی اگر 1% از عفونت ثابت شده کشنده در زمان coronavirus موجود است این بیماری به احتمال زیاد بازیگران, پایدار سایه, در, رفتار, ترجيحات, قیمت و… بله نرخ بهره.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

اندی Mukherjee است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی و خدمات مالی است. او قبلا یک مقاله نویس رویترز Breakingviews. او همچنین تاکید کرد که Straits Times, ET NOW و خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات