با توجه به آخرین در یک سری از اتهامات که یوتیوب نرم افزار است که می تواند به طور خودکار حذف ویدئوها مظنون به نقض این شرکت سیاست های تبعیض علیه افراد خاصی مانند گروه همجنسگرایان. می آید در طول یک ملی حساب بیش از تبعیض نژادی است که در آن شرکت هایی مانند گوگل وعده داده اند به فشار برای تغییر.

یوتیوب با استفاده از آن “مطلق و ‘نامحدود’ کنترل دسترسی به حدود 95 درصد از تمام محتوای ویدئویی در دسترس است که به” طرح دعوی در دادگاه مدعی به “دکل بازی با استفاده از قدرت خود را برای محدود کردن و جلوگیری از شاکیان و دیگر مشابه واقع رقبای مبتنی بر هویت نژادی یا دیدگاه تبعیض برای سود است.”

یوتیوب سخنگویان کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. در گذشته یوتیوب را رد کرده است که نرم افزار خود و تبعیض علیه مردم و آن گفته است که آن رویکرد الگوریتمی به محتوای اعتدال است حفاظت شده تحت قانون است.

کاترین جونز خالق کانال یوتیوب کارمن CaBoom گفت: پلت فرم حذف کانال ادعا برهنگی. اما هیچ کدام از فیلم های موجود در انجمن طرح دعوی در دادگاه می گوید. دیگر ویدئوها جونز تولید حذف شدند به دلیل اتهام سخنرانی نفرت تعیین کت و شلوار می گوید نادرست است.

نیکول لوئیس که نیکول مشاهده کانال را بدست آورده $6000 تا 7000 دلار در هر سال می گوید: 17 فیلم حذف شدند و یا آرشیو به دلایل نامعلوم با توجه به طرح دعوی در دادگاه. کیمبرلی Carleste نیومن گفت: 700 یا بیشتر ویدئوها از کانال های واقعی خانواده سلطنتی, ناپدید شده اند و او نمی داند چرا و یا چگونه به آنها را به بازگشت به طرح دعوی در دادگاه می گوید. و لیزا Cabrera می گوید او 4,423 ویدئوها را تولید 20 میلیون views اما 68 از آنها برداشته شد و بدون هیچ توضیحی با توجه به کت و شلوار.

یوتیوب گفته است در کت و شلوار ظ توسط همجنسگرایان یوتیوب سازندگان در تابستان گذشته که در آن الگوریتم نمی تبعیض علیه مردم خود را برای جنسیت یا نژاد. که با توجه به در حال انجام است.

کت و شلوار ظ روز شنبه به نقل از یک قسم بیانیه توسط یکی دیگر از YouTube creator استفانی Frosch که می گوید یوتیوب مقامات به او گفت در سال 2017 که این شرکت محتوا اعتدال الگوریتم های فراموش تبعیض بر اساس نژاد.

Frosch شاکی در کت و شلوار واصل در تابستان گذشته. در اعلامیه Frosch می گوید او دعوت شد به یوتیوب ستاد در سپتامبر 2017 به بحث در مورد اتهام تبعیض است.

پس از درخواست Frosch به امضای توافقنامه nondisclosure یوتیوب نمایندگان گفت: Frosch که این شرکت الگوریتم های طبقه بندی سازندگان بر اساس نژاد خود را در میان ویژگی های دیگر او نوشت. که اطلاعات استفاده شده است “زمانی که فیلتر کردن و گردآوری محتوا و محدود کردن دسترسی به یوتیوب, خدمات,” او می گوید: او گفت:. “نتیجه این است که الگوریتم تبعیض بر اساس هویت خالق یا آن مخاطبان در نظر گرفته شده که آنچه که قرار بود خنثی محتوا بر اساس مقررات و محدودیت برای فیلم هایی که اجرا در یوتیوب” مقامات شرکت به او گفت: با توجه به اعلام.

یوتیوب سخنگویان کاهش یافته است به نظر Frosch بدخشان.

پیتر Obstler یک وکیل در جورج براون راس نشان دهنده Frosch و سازندگان که در زمینه کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات