صورتحساب’ اد الیور دستگیر بزه DWI و سلاح اتهامات

نهم انتخاب 2019 پیش نویس NFL الیور منتشر شد صبح یکشنبه پس از آزادي با وثيقه; هر دو فقره در حال جنحه. “ما آگاه هستند از این وضعیت و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر. ما هیچ نظر بیشتر در این مرحله” اسکناس در بیانیه ای گفت.

سه نفر دیگر از بازیکنان NFL گرفته شد به بازداشت پلیس از اوایل صبح روز شنبه به شنبه شب.

Washington Redskins گیرنده گسترده کودی Latimer شد متهم با حمله درجه دوم شوم و غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم در اوایل صبح روز شنبه در حومه دنور. یک بیانیه نوشته شده آنلاین توسط Douglas County Sheriff گفت: نمایندگان پاسخ داد به گزارش صدای شلیک گلوله در یک آپارتمان در یک مجتمع. در داخل مقامات گفت آنها سه نفر با جراحات جزئی بودند که نه از گلوله. Latimer تنها بود دستگیر کرد. حمله شوم و اسلحه گرم اتهامات جنایات. Latimer همچنین متهم شده بود با منع استفاده از سلاح و بی پروا خطر افتادن هر دو جنحه.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ اطلاعات دیگری منتشر خواهد شد” Latimer دادستان هاروی استاینبرگ نوشت: در یک ایمیل به واشنگتن پست. “پس از بررسی به این نتیجه رسیدند وجود خواهد داشت یک درک کامل از آنچه و از همه مهمتر چرا همه چیز رخ داده است.”

Seattle Seahawks cornerback Quinton دانبار و New York Giants cornerback DeAndre بیکر تبدیل خود در روز شنبه پس از دستگیری به حکم صادر شده برای آنها را روز شنبه در فلوریدا. بیکر متهم شد که با استفاده از یک نیمه اسلحه گرم به غارت چند نفر با دانبار کمک بیش از $11,000 نقدی به همراه ساعت و دیگر اشیاء قیمتی به ارزش بیش از $60,000.

بیشتر NFL اخبار از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>