Billie Eilish بررسی هیچ وقت به مرگ: جایزه گرمی برنده Bond theme یکی از بهترین ما تا به حال در برخی از زمان

هنگامی که بیلی Eilish اعلام شد به عنوان هنرمند بعدی به انجام 007 موضوع وجود دارد چند ابرو بالا می برد. مفهوم Eilish انتصاب برخی از احساس بود که تولید کنندگان مشتاق به درخواست تجدید نظر به یک جمعیتی جوان به عنوان حق رای دادن دستخوش تعدادی از تغییرات دیگر مانند بهره گرفتن Fleabag’s قمر والر-پل به زنده شدن تا هیچ وقت به مرگ اسکریپت. بسیاری از تعجب که چگونه 18 ساله, اتاق خواب pop – که تا این نقطه تکیه به شدت در synths و هیپ هاپ تأثیرات خواهد کار با دانیل کریگ suave, brooding, جاسوسی.

اما “هیچ وقت مردن” یک آهنگ است که ثابت می کند Eilish دارای تطبیق پذیری است که فراتر از شبح مانند, ASMR-lite الکترونیکی صدای او اولین آلبوم که همه ما خواب ما کجا رفتن؟. او را هل می دهد او خواننده بیشتر در اینجا از هر چیزی که او را قبلا منتشر شد – در حالی که او شروع می شود در او علامت تجاری (چیزی بین یک موتر و یک quavering ناله) او بازدید چشمگیر کمربند در آهنگ اوج.

آهنگ gratifyingly ظریف نسبت به سعی کنید سخت طبیعت از سام اسمیت تلاش “نوشتن بر روی دیوار” که انداخت هر پیوند استعاره آنها می تواند فکر می کنم از در دیوار به این امید که چیزی می چسبد. آن را به عنوان خوب نیست به عنوان “اسکایفال” (برخی استدلال می کنند آدل کشف شعر را با آهنگ پایین) اگر چه این دو مشابه به اشتراک گذاری عناصر یک حرکت از استارک پیانو به تنش تکان ارکستراسیون.

به عنوان یک تعداد باند آهنگ های انجام شده در گذشته Eilish آهنگ interpolates مونتی نورمن معروف تم با شکوفا ویولون و صدای تودماغی از گیتار برقی که به یاد می آورد Vik تلنگر تکرارشونده. Eilish ظهور و سقوط ملودی چیزی از Chris Cornell را “شما می دانید که من نام” در مورد آنها اگر چه بدون سنگ مبالغه. ساخت شبیه به “Skyfall” یا Sheryl Crow را “فردا هرگز نمی میرد”; faintest سر و صدا از برنج احساس می کند مانند یک احترام کلاه-نکته به دهه شصت بی احترامی صحبت کردن از Bassey و تام جونز. آنچه باعث می شود آن را “Eilish” است که تا کنون چندان ظریف اما موثر مصنوعی موتیف اجرا می شود که در بین آکورد پیانو در معرفی – یک سال 2020 پیچ و تاب است که نشانه “هیچ زمانی برای مردن” به عنوان شاید تنها Bond theme که آدرس چگونه تکنولوژی تغییر کرده است, همه چیز برای هر دو باند و صنعت موسیقی.

این شعر در عین حال هوشمندانه بازی کریگ تصویر 007 است که به طور فزاینده ای شیرجه زده بیشتر سمی از یان فلمینگ شخصیت – باند تمایل به منزوی کردن خود را و چگونه او سرد و تقریبا بی رحمانه از کسانی که نزدیک به او را ناشی از ترس از قرار دادن آنها در معرض خطر است. “من می خواهم افتاده برای یک دروغ” او آواز می خواند “شما هرگز در کنار من/ احمق من یک احمق من دو بار/ آیا مرگ یا بهشت ؟ / در حال حاضر شما هرگز من گریه می کند.” “هیچ وقت به مرگ” است که به هیچ وجه بد آهنگ در واقع این یکی از بهتر پیوند تم ما تا به حال در برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>