Billie Eilish به یاد می آورد مبارزه با Finneas بیش از آهنگ او نوشت: در مورد خودکشی رویایی

Billie Eilish است به یاد می آورد یک مبارزه او با برادرش, موسیقی, تهیه کننده Finneas بیش از نوشتن یک آهنگ در مورد مرگ با خودکشی.

در یک مصاحبه جدید خواننده گفت: او یک بار در خواب او “شروع به پریدن کرد یک ساختمان” زمانی که او بود “واقعا جای بد روحی” و با نزدیک شدن به Finneas با ایده و تبدیل آن به یک آهنگ.

Eilish گفت: این بار که Finneas رشد “واقعا نگران” با افتتاح خط – “من یک رویا من همه چیز من می خواستم” – قبل از کشیدن پلاگین.

“ما تا به حال این استدلال” او می گوید. “از آنجا که من بستری چیزی بود که من آه… آن را یک چیز فیزیکی من اعتراف. من نمی دانم که چگونه به آن را بدون در واقع آن را گفت: و من نمی خواهم به واقع آن را می گویند. اما آن را به من بود اعتراف به چیزی که بسیار جدی در مورد افسردگی. یک گام بسیار جدی بود که من اعتراف که من برنامه ریزی در نظر گرفتن. و Finneas گفت: “من نمی خواهم برای نوشتن یک آهنگ در مورد شما کشتن خودتان و چگونه است که همه چیز به شما می خواستم.'”

Finneas افزود: “در آن دوره بود که من واقعا نگران خواهر من و من احساس مانند یک توانمند در کمک به او نوشتن یک ترانه به عنوان تلخ است که به عنوان آهنگ. مانند موسیقی معادل یک الکلی دیگر آبجو.

“بسیاری از آهنگ ها نوشته شده است با نگاهی به گذشته, اما این یک احساس مانند آن نوشته شده را در زمان واقعی و گفتم:” این چیزی است که ما رو به نوشتن در طرف دیگر از این تپه است. ما باید برای رفتن از طریق این در زندگی واقعی است. شما همیشه نمی توانید حل مشکلات خود را در یک آهنگ.'”

Eilish گفت: آنها نشده صحبت در مورد این استدلال تا مصاحبه.

خواننده آخرین به انجام James Bond theme پیگیری خواهد شد که شنیده می شود در آغاز هیچ وقت به مرگ هنگامی که آن را منتشر شد در ماه نوامبر.

به صورت محرمانه پشتیبانی تماس سامریان در انگلستان در 116 123 بازدید محلی سامریان شعبه و یا بازدید از وب سایت خود را. آمریکا تعداد 1-800-273-8225

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im