آن خواهد بود بیل همیشه چشمان درخشان تا زمانی که مرگ او در سن 81 اوایل صبح روز یکشنبه از بی رحمانه عوارض ناشی از بیماری پارکینسون.

در طی یک عمیقا مولد روزنامه نگاری حرفه ای او قادر به ترجمه همه کسانی که squiggled یادداشت به برخی از بهترین فرم طولانی نوشتن این پست تا به حال منتشر شده است.

در طول دهه 1970 او در مسیر تبدیل به ورزشی نویس که در نهایت موفقیت بزرگ شرلی Povich. اما لایحه تصمیم به گرفتن یک انحراف جزئی از ورزش و سرگردان به بخش سبک که در آن افسانه را داستان از ویژگی های و ویرایش قابلیت تولید بسیار به یاد ماندنی کار می کنند.

در نهایت به لذت های ورزشی خود را از همکاران وزارت و پست خوانندگان لایحه در نهایت آمد جایی که او متعلق: نوشتن در مورد ورزش تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2005. این یک عشق واقعی — درست پشت همسر محبوب خود مریم Fran خود چهار فرزند و هشت نوه دارد.

لایحه یک مدرسه قدیمی sportswriter. او متواضع به گسل و ESPN کنسرتهایی یا رادیو ورزش حضور هرگز از حد به او اعتراض کرد. خود را به عنوان پسر دیوید پیامک من به تازگی “او اهمیتی نمی دهند زیادی برای جلب توجه, اما ما می توانیم همه موافق او سزاوار آن است.”

در طول سال ها تکالیف او را دور و گسترده از سال 1972 المپیک مونیخ به جام جهانی از دنیای سری به سوپر کاسه از نهایی چهار دست و پا به استنلی جام قهرمانی از محمد علی به تقریبا در هر یک از Sugar Ray Leonard دعوا.

هر واشنگتن بزرگ و حرفه ای-زمان کالج, تیم graced با فشار جعبه و یا تمرین حضور داشت و گاه به گاه نرخهای پایین به لیگ کوچک و بخش سوم رتبه به عنوان به خوبی. تد ویلیامز, Vince Lombardi, George Allen, John Thompson, Lefty Driesell و بسیاری از نمادین محلی و ملی ارقام مکرر افراد است. و دو نفر از بزرگترین های ورزشی لرزش آمد و پس از بازنشستگی — پایتخت برنده اولین جام استنلی در سال 2018 و اتباع جهان سری پیروزی این پاییز گذشته.

بیل نیز در بر داشت زمان برای نوشتن تحسین کتاب. یک بالتیمور مادری او عاشقانه قدیمی Colts. نزدیک به نیم قرن بعد از او می گذراند جادویی خاطرات کسانی که grand روز هنگامی که او و پدرش با حضور در بازی برگشت به سال 1949.

آن را با عنوان “زمانی که کلت متعلق به بالتیمور” و نیویورک تایمز مؤلف نوشته است: “آقای Gildea کتاب است که در یک بار یک مرثیه و مداحی. … در این دوره هر کلمه از قلب است.”

پست به همان اندازه effusive گفت: خاطرات “است که بیش از فقط یک ورزش اختصار. این یک سرود یا شاید یک آهنگ مبارزه برای یک شهر دوران کودکی یک کل راه ساده تر از زندگی است که از امریکا به عنوان کلت رفته از بالتیمور.”

او زادگاه بود یک پس زمینه برای لایحه نهایی کتاب “طولانی ترین مبارزه” استادانه بیوگرافی جو Gans سیاه, Baltimore, بوکسور است که در سال 1906 رفت و 42 وحشیانه دور در Fineart, Nev., به ضرب و شتم اسکار “مبارزه با” نلسون برای سبک وزن جهان عنوان شده است.

“او اولین سیاه آمریکا قهرمان بوکس اما موفقیت او را بیشتر در خطر از شهرت” Gildea نوشت. “تبعیض سیاه بوکسورهای رو منعکس زندگی آمریکایی. در سال 1906 نژادی و بی عدالتی بود به مراتب بدتر از آن شده بود سه و نیم دهه قبل زمانی که والت ویتمن به رسمیت شناخته شده جدایی از مسابقات به عنوان یکی از معایب ساخته شده است که آینده کشور ‘به عنوان تیره آن گسترده است.’ “

یکی از لایحه به یاد ماندنی ترین آثار نوشته شده در سال 1997 پس از او صرف فصل زمستان تعبیه شده در دبیرستان بسکتبال دیوانه ایالت ایندیانا. که حلقه سنگ “نامیده می شد که در آن بازی مهم.”

“Gildea کار در واشنگتن پست است که همیشه سریع, هوشمند و سرگرم کننده” خواندن یک کتابخانه مجله نقد و بررسی. “Gildea لوکس گفتن داستان کامل ایندیانا اخیر تغییر از یک به چهار کلاس مسابقات سیستم و از آخرین وضعیت حقیقی قهرمانان. … Gildea ما طول می کشد در سراسر لقب استان و مردم ایندیانا دولت که در آن به نظر می رسد که هر خانه دارای یک حلقه در جلوی خانه در انبار و یا هر دو.”

بازی های او تحت پوشش همیشه اهمیت به لایحه, اما بیشتر از او دوست داشت پس زمینه داستان های اطراف آنها را و او همیشه کشف قانع کننده ترین قصه.

بیل یکی از بهترین دوستان من; اتفاقا ما نیز به اشتراک گذاشته شده همان سرگرم کننده تاریخ تولد: Feb. 2, موش خرمای کوهی امریکا روز. زمانی که من برای اولین بار آمد به پست در سال 1969 چگونه خوش شانس برای من که میز من فقط صندلی های دور از او و بیل به سرعت تبدیل به یک مربی گرامی. زمانی که من تا به حال به پایان رسید نوشتن یک پاراگراف یا دو من یا حتی یک داستان کامل من می خواهم yank کاغذ از ماشین تحریر و به دنبال لایحه نظر. چه در مورد ساخت است که پاراگراف سوم خود را منجر شود او ممکن است بخواهید. من همیشه گوش.

او همچنین یک لذت سفر همراه و کاغذ باقلا شمارنده تا به حال به مارول در خارج از شهر گزارش هزینه. خود نوعی ناهار: یک کبابی با پنیر و گوجه فرنگی ساندویچ گاه به گاه با برگر ریخت و پاش برای شام. او به راحتی به رهبری این لیگ در پایین ترین قیمت در هر وعده غذایی.

لباس خود را که به همان اندازه یدکی: well-worn, آبی, جارچی, چروکیده, خاکی, شلوار, دکمه پایین پیراهن آکسفورد و ساده کراوات با کتک قهوه ای پنی کفش راحتی. اما لباس را ندارد, این واقعا با استعداد ، این کلمات همه کسانی که فوق العاده جملات و پاراگراف ها بیش از بسیاری از ویژه داستان و کتاب بیش از بسیاری از به یاد ماندنی سال است.

و تمام کسانی که از خطوط مارپیچ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات