مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیل گیتس را محکوم کرده است اقدامات آمریکایی بیش از Covid-19 و دوبله وضعیت فعلی به عنوان “تلخ” از او می خواهد که ایمان آورده اند.

به عنوان آمریکایی coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 125,000 در پنجشنبه نیکوکار و مایکروسافت از بنیانگذاران اعتراف نمود که “هنوز خیلی نا امید” با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان همه گیر.

“ایالات متحده به طور خاص نداشته رهبری پیام و یا هماهنگی است که شما انتظار می رود,” او گفت: سی ان ان در روز پنج شنبه شب. “من هنوز هم بسیار نا امید است.”

آقای گیتس که در دوبله ما اقدامات به عنوان سنگین سی ان ان گفت که ما این بود که “حتی نزدیک” به مدیریت این بیماری همه گیر.

“این ممکن است به سطح شیب دار تا تست جدید پاتوژن بسیار سریع گفت:” آقای گیتس. “در واقع تعدادی از کشورها انجام داد که بسیار خوب در این مورد و فن آوری نگه می دارد گرفتن بهتر وجود دارد.”

آقای گیتس همچنین سرزنش آمریکا و میر در سازمان ملل متحد را هدف قرار انبوه, تست که او گفته بود “منابع کمیاب”.

“هیچ کشور دیگری متکی است که. چه در کشورهای دیگر در حال انجام است: آنها مهار رفتار خود را از جمله با استفاده از ماسک بهتر از ما, اما آنها همچنین quarantining زمانی که آنها تست مثبت است و آنها در حال انجام تماس ردیابی.”

او اضافه کرد که در حالی که برخی از ایالات آمریکا “جدی” در مورد تماس با ردیابی “از آنجا که رفتار ما و تماس با ما ردیابی کار نمی کند و ما همچنان به بسیار بزرگ مورد گسترش است.”

“این شرم آور است” اضافه شده آقای گیتس گفت که او نا امید شده بود که کشورهای در حال توسعه مانند برزیل و هند بوده است بر دوش با آمریکا انفعال در میان همه گیر.

“بدون آمریکا رهبری آن را سخت به جلو و با هم یک پاسخ و در حال حاضر کشورهای در حال توسعه در حال تحمل فشار از بار.”

در همان حال گفت: ما هنوز هم می تواند “گام به گام” با سراسر جهان نیاز به یک واکسن برای مدیریت Covid-19.

کسانی که در نظرات آمده پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه که 20 میلیون دلار آمریکایی می تواند قرارداد ویروس – بیش از 10 بار از زمان کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات