بیل د Blasio مواجه شده گفت: نیروهای جدید باید ‘در مورد زندگی خود را کشته مستند

ایسنا میزبان جیک Tapper است مواجه شهردار نیویورک, بیل د Blasio در مورد نظرات قبلی که در آن او گفت: هر کس باید “در مورد زندگی خود را” در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

Mr د Blasio بارها و بارها ساخته شده نظرات در آدرسهای عمومی به نیویورک در ماه ژانویه فوریه و اوایل ماه مارس در حالی که بحث در مورد پتانسیل شیوع.

خود را نشان می دهد در روز دوشنبه آقای Tapper بازی یک شهردار چهارشنبه و سپس از او پرسید اگر این پیام بود سودمند برای ارسال در حالی که این شهر در حال آماده شدن برای مقابله با ویروس است.

“نگاهی به گذشته این است که پیام حداقل در بخشی به سرزنش چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر شهرستان؟” آقای Tapper پرسید.

Mr د Blasio در دفاع از اقدامات خود و پاسخ داد: “ما باید با تمرکز به نظر من در هر چیزی به دنبال بازگشت در هر سطح دولت در حال حاضر.”


“این فقط در مورد ما چگونه صرفه جویی در زندگی جلو می رویم. همه ما مشغول به کار بودند همه مشغول به کار بود با اطلاعاتی که ما تا به حال و در تلاش البته برای جلوگیری از وحشت و در آن نقطه برای همه ما تلاش برای نگه داشتن — نه تنها محافظت از زندگی, اما نگه داشتن اقتصاد و معیشت با هم نگه دارید و اطمینان حاصل کرد که مردم تا به حال پول برای پرداخت هزینه های غذا و دارو.”

نیویورک در حال حاضر در حال مبارزه با شیوع داشتن گزارش اکثر موارد از هر ایالت در ایالات متحده است.

آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که از نیویورک به سمت بالا از حداقل 1000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

بعد از آن در مصاحبه آقای Tapper خواسته Mr د Blasio اگر انتقادات خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر در هفته های اخیر در حال ریاکارانه در نور از خود سخنان.


Mr د Blasio تناقض خود را زودتر نظرات و در زمان این فرصت برای انتقاد از اقدامات دولت گفت که “من در زمان واقعی گفت: – و این هفته و هفته پیش آن را به عنوان اتفاق می افتد-که ما نمی شد که با توجه به تست های ما مورد نیاز است.”

“من فکر می کنم بزرگ تاریخی اشاره خواهد شد که به عقب نگاه در این است که اگر این کشور تا به حال تست هنگامی که ما به آن نیاز, این می توانست بسیار متفاوت از واقعیت است.”

در همان مصاحبه با آقای د Blasio تصریح کرد که در نیویورک در حال اجرا است از لوازم پزشکی, دلیل کمبود هواکش.

“من به آنها گفتم همان چیزی یکشنبه, آوریل 5. ما منابع به اندازه کافی برای رسیدن به یک هفته از امروز به غیر از هواکش. ما در حال رفتن به نیاز به حداقل چند صد بیشتر هواکش بسیار به سرعت,” او گفت:.

“اما ما در غیر این صورت منابع برای رسیدن به یکشنبه آینده. ما در حال رفتن به نیاز به یک تقویت یکشنبه, آوریل 5 در تمام بخش ها به ویژه هواکش اما در مناطق دیگر نیز هست. و پرسنل در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر از این مسئله است.”

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 159,184 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 2,945.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود دو هفته ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر به عنوان بخشی از نبرد برای جلوگیری از گسترش سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im