تیم های’ پیش نویس آماده شد محدود با محدودیت های مسافرتی و مانع stay-at-home سفارشات. اما حتی در این شرایط غیر معمول تیم restock خود را در فهرست اسامی بازیکنان زمین را با تیم, برخی از ستاره متولد خواهد شد و برخی از اشتباهات ساخته خواهد شد.

در اینجا نگاهی به پیش نویس نیاز برای هر یک از 32 تیم NFL:

NFC شرق

Dallas Cowboys

کلید اضافه شده: DT جرالد مک کوی د Aldon اسمیت

کلید کسورات می باشد: CB بایرون جونز د رابرت کوئین, WR Randall Cobb, C تراویس فردریک TE Jason ویتن

نیاز: CB, عبور, حمله کننده, TE, حمله, خط, WR

تجزیه و تحلیل: خروج از جونز در سازمان ایجاد نیاز در cornerback. کابوی امضا اسمیت سابق 49ers standout در تلاش برای بازگشت به, NFL, برای تقویت عبور, عجله, اما او تا به بازی پس 2015. کابوی ها حق رای دادن-برچسب کارفرمایی Dak پرسکات و دوباره امضا گیرنده گسترده ای ترجمه اما جرم نیاز به ریز تنظیم و فردریک بازنشستگی ایجاد نیاز در خط حمله.

New York Giants

کلید اضافات: CB جیمز Bradberry, LB بلیک مارتینز

کلید کسورات می باشد: QB Eli Manning, T Mike Remmers

نیاز: خط حمله پاس حمله کننده CB

تجزیه و تحلیل: در طول رایگان آژانس و مدیر کل دیو Gettleman متمرکز بر ارتقاء دفاع با نسبتا گران شده از Bradberry و مارتینز. غول می تواند ادامه برای اضافه کردن در ثانویه و تامین امنیت عبور-راش کمک نیز خواهد بود بهتر است. آن را بسیار خوب پیش نویس برای توهین آمیز پردازد و غول می تواند به راه است که با شماره 4 انتخاب برای کمک به محافظت از منینگ را جانشین در کارفرمایی دانیل جونز.

Philadelphia Eagles

کلید اضافات: CB داریوش ذبح CB Nickell Robey-کلمن DT Javon Hargrave

کلید کسورات می باشد: S مالکوم جنکینز CB رونالد داربی, LB Nigel برادهام T Halapoulivaati Vaitai

نیاز: WR, RB, خط حمله, LB, S

تجزیه و تحلیل: عقاب باید به کارفرمایی کارسون Wentz بیشتر گالری و خوشبختانه برای آنها این یک پیش نویس برای گیرنده. در خط حمله باقی می ماند در حال حاضر خوب است اما عمق را به با پر Vaitai امضای قرارداد با شیرها و جیسون پیترز بازگشت نیست. تجارت برای ذبح شد اما جنکینز خروج برگ یک سوراخ در ثانویه است.

Washington Redskins

کلید اضافات: CB کندال فولر CB رونالد داربی S شان دیویس QB Kyle آلن

کلید کسورات می باشد: TE اردن نی CB Quinton دانبار CB جاش نورمن, G Ereck گل

نیاز: خط حمله TE WR عبور متهور

تجزیه و تحلیل: ردسکینز به نظر می رسد به احتمال زیاد برای انتخاب ایالت اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان با شماره 2 انتخاب کنید. که حرکت حق محرومیت قریب به اتفاق قربانیان تجارت ارائه دهد. او یک بازی در حال تغییر بازیکن در موقعیت حق بیمه. بزرگترین وظیفه باقی مانده خواهد شد تصمیم گیری برای تجارت هفت بار نرم افزار کاسه چپ مقابله با ترنت ویلیامز. ردسکینز باید همچنین اضافه کردن در گیرنده گسترده و تنگ پایان, در علاوه بر این به طور بالقوه جایگزینی ویلیامز.

NFC شمالی

Chicago Bears

کلید اضافات: QB Nick Foles TE جیمی گراهام د رابرت کوئین G/T ژرمن Ifedi

کلید کسورات می باشد: دی لئونارد فلوید, G, Kyle طولانی CB شاهزاده Amukamara, LB نیک Kwiatkoski

نیاز: حمله, خط, WR, CB, S

تجزیه و تحلیل: خرس هیچ دور اول انتخاب اما دارای یک جفت از دور دوم انتخاب. در خط حمله باید غنی, آیا Mitchell Trubisky یا تازه وارد Foles برنده کارفرمایی ، یا بهره مند از گیرنده گسترده کمک کند. دفاع باقی می ماند توانمند اما نیاز به برخی از کمک در ثانویه است.

Detroit Lions

کلید ارسال: T Halapoulivaati Vaitai, LB جیمی کالینز DT دنی شلتون CB دزموند Trufant S duron و هارمون

کلید کسورات می باشد: CB داریوش, Slay, LB, دوون Kennard T ریک واگنر C گراهام گلاسکو

نیاز: خط حمله CB تصویب حمله کننده QB RB

تجزیه و تحلیل: این شیرها می تواند تجارت را از شماره 3 انتخاب برای متراکم کردن اضافی میدارد فرض کنید یک کارفرمایی-نیازمند تیم مایل به حرکت به بالا. ذبح معامله شد و علاوه بر این از Trufant را ندارد و به همین دلیل ، پاس عجله باید تقویت شود. در خط حمله باید خطاب. آن را نیز ممکن است زمان برای از شیر گرفتن احتمالی جانشین کارفرمایی متی استافورد.

Green Bay Packers

کلید اضافات: WR Devin Funchess, LB مسیحی Kirksey T ریک واگنر

کلید کسورات می باشد: T Bryan Bulaga TE جیمی گراهام, LB بلیک مارتینز

نیاز: TE, LB, حمله, خط, WR

تجزیه و تحلیل: از آن زمان به مجددا با ابزار تجهیز این خط حمله برای کارفرمایی Aaron Rodgers. یکی دیرین مانور Bulaga رفته است. دیگر دیوید بختیاری است واجد شرایط برای رایگان آژانس بعدی offseason. راجرز نیز بهره مند خواهد بود از یک پاس نواز تنگ پایان و دیگری wideout به جفت با <url> Adams. دفاع می تواند با استفاده از عمق بیشتر در linebacker.

Minnesota Vikings

کلید اضافه شده: DT مایکل پیرس

کلید کسورات می باشد: WR Stefon Diggs, CB, خاویر رودز DT Linval یوسف CB Trae Waynes CB Mackensie الکساندر

نیاز: WR, CB, خط دفاعی, S

تجزیه و تحلیل: این Diggs تجارت با صورتحساب امن king’s ransom از پیش نویس میدارد برای وایکینگ ها. آنها باید استفاده از آنها را به خوبی. Diggs باید جایگزین و ثانویه باید بازسازی شود. وایکینگ ها قرار می گیرد توکل کارفرمایی کرک عموزاده او تمدید قرارداد. در حال حاضر آنها باید restock این فهرست در اطراف او.

NFC جنوبی

Atlanta Falcons

کلید اضافات: RB تاد Gurley II, TE هیدن هرست د/LB دانته فاولر جونیور

کلید کسورات می باشد: RB Devonta Freeman, TE Austin هوپر د/LB ویک Beasley جونیور CB دزموند Trufant

نیاز: CB, RB, خط دفاعی, LB

تجزیه و تحلیل: شاهین جایگزین فریمن و هوپر با Gurley و هرست. این که آیا آن را به اندازه کافی باقی مانده است دیده شود اما سوال در مورد Gurley زانو بدون شک به دنبال او به آتلانتا. فاولر ورود کمک می کند تا با تصویب راش اما بیشتر باید انجام شود به هفت و Trufant باید تعویض شود.

Carolina Panthers

کلید اضافات: QB عروسکی Bridgewater, WR, رابی, Anderson, T راسل Okung

کلید کسورات می باشد: QB Cam Newton, QB, Kyle Allen, LB لوقا Kuechly TE گرگ اولسن, G Trai Turner, CB, James Bradberry DT جرالد مک کوی

نیاز: TE, خط حمله, LB, CB, خط دفاعی

تجزیه و تحلیل: ماساچوست است و نیوتون است که این پلنگ مجددا با ابزار برای اولین بار از سال مربی مت Rhule. Offseason فهرست پاکسازی شامل بازنشستگی از Kuechly های فراق با اولسن تجارت از ترنر و عامل خروج از Bradberry. که برگ مقدار زیادی از کار انجام می شود در پیش نویس است.

New Orleans Saints

کلید ها: S مالکوم Jenkins, WR امانوئل ساندرز

کلید کسورات می باشد: QB عروسکی Bridgewater, CB الی اپل, S Vonn بل

نیاز: CB, پوند, WR, QB

تجزیه و تحلیل: بازگشت جنکینز به خود اصلی NFL تیم باید تقویت ثانویه اما کار مورد نیاز است در cornerback. ورود ساندرز می دهد Saints شماره 2 WR آنها فاقد در سال های اخیر است. اما اضافه کردن یک بازیساز در این گیرنده غنی پیش نویس کمک خواهد کرد کارفرمایی Drew Brees و مربی شان Payton. Taysom هیل را به عنوان Brees پشتیبان اما این ممکن است زمان برای اضافه کردن رشد و نمو و کارفرمایی.

Tampa Bay Buccaneers

کلید اضافات: QB تام بردی G/T جو Haeg

کلید کسورات می باشد: QB Jameis وینستون, WR Breshad Perriman

نیاز: خط حمله, RB, WR, QB ثانویه

تجزیه و تحلیل: The Buccaneers اضافه بردی و در حال حاضر آن را همه چیز در مورد بدانند چگونه برای قرار دادن یک قهرمانی کالیبر تیم در اطراف شش بار سوپر باول برنده است. در خط حمله باید تمرکز. در خط مقدم گالری بسیار خوب است اما بیشتر در عمق گیرنده گسترده و در حال اجرا به عقب نمی خواهد صدمه دیده است. گرفتن رشد و نمو و کارفرمایی نمی خواهد با یک ایده بد و ثانویه باید خطاب.

NFC غرب

Arizona Cardinals

کلید اضافات: WR DeAndre هاپکینز, LB, دوون Kennard DT اردن فیلیپس

کلید کسورات می باشد: RB, دیوید جانسون, DT رادنی گونتر

نیاز: خط حمله ثانویه, عبور, حمله کننده, RB, WR

تجزیه و تحلیل: از آن شده است یک مولد offseason. تجارت با تگزاسی برای هاپکینز سرقت و کاردینالز ساخته شده حرکت می کند به تقویت دفاع ، ثانویه باید به روز رسانی پس از آریزونا به پایان رسید 31st در عبور از دفاع و آخرین دفاع کل و دیگری تصویب حمله کننده کمک خواهد کرد. در جرم تمرکز باید بر روی خط به کمک دوم-سال QB Kyler موری.

لس آنجلس قوچ

کلید اضافات: د لئونارد فلوید

کلید کسورات می باشد: RB تاد Gurley دوم WR Brandin آشپز, LB Cory Littleton, LB Clay Matthews, DE Dante فاولر جونیور CB Nickell Robey-کلمن, S اریک Weddle

نیاز: RB, WR, عبور, حمله کننده, LB, خط حمله

تجزیه و تحلیل: قوچ جدا شده با برخی از مشخصات بالا بازیکنان این offseason. با Gurley منتشر شد و آشپز معامله مسائل وجود دارد در حال اجرا به عقب و گیرنده گسترده. در خط حمله باید حتی با چپ مقابله با اندرو ضربه شارپی امید بستن برابر بازنشستگی و امضای مجدد. Weddle بازنشستگی و انتشار Robey-کلمن ایجاد دهانه در ثانویه اما مسئله بزرگتر این است که مقابل هفت.

San Francisco 49ers

کلید اضافات: WR Benjamin Travis

کلید کسورات می باشد: DT DeForest Buckner WR امانوئل Sanders, G مایک فرد

نیاز: DT WR, CB, خط حمله

تجزیه و تحلیل: دفاع از NFC شانزه باید یک جفت از اول-دور میدارد پس از معاملات Buckner به کلت. آنها هرگز خجالتی در مورد استفاده از اولین سرآمد در دفاعی linemen بنابراین آن را نمی خواهد تکان دهنده برای دیدن آنها را انتخاب کنید Buckner جایگزینی. آنها همچنین می تواند به تقویت گسترده خود گیرنده سپاه پس از ساندرز خروج. در خط حمله می تواند restocked به عنوان می تواند ثانویه است.

Seattle Seahawks

کلید ها: TE گرگ اولسن, DE Bruce Irvin CB Quinton دانبار

کلید کسورات می باشد: T جورج Fant G/T ژرمن Ifedi S Tedric تامپسون

نیاز: با تصویب حمله کننده خط حمله

تجزیه و تحلیل: Seahawks باید دوباره امضا Jadeveon Clowney که همچنان یک عامل آزاد است. اگر او را ترک, سیاتل می تواند با استفاده از یک پاس حمله کننده. Seahawks’ دیگر تمرکز باید به کار در خط حمله است که همیشه به نظر می رسد نیاز به ارتقاء.

شرق آسیا

Buffalo Bills

کلید اضافات: WR Stefon Diggs, د ماریو ادیسون DT ورنون ساقی CB جاش نورمن T Daryl ویلیامز

کلید کسورات می باشد: د Shaq Lawson, DT اردن فیلیپس

نیاز: خط حمله, RB, CB, تصویب حمله کننده

تجزیه و تحلیل: با شرق آسیا به ظاهر وجود دارد برای گرفتن زیر بردی خروج از بخش صورتحساب عمل قاطعانه و Diggs تجارت است. آن را هزینه آنها را به شدت در پیش نویس انتخاب خود از جمله اولین طفیلی اما صورتحساب تنها نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن یک جامد فهرست. آنها می تواند با استفاده از در حال اجرا به عقب برای رفتن با Devin Singletary. یک پاس حمله کننده به نفع یک دفاع که از دست Lawson.

Miami Dolphins

کلید اضافات: CB بایرون جونز, LB Kyle ون Noy, DEs Shaq لاوسون و امانوئل Ogbah G/T Ereck گل, C تد Karras

کلید کسورات می باشد: none

نیاز: QB, حمله, خط, WR, RB, S,

تجزیه و تحلیل: به یاد داشته باشید که قرار است تانک? خوب برایان فلورس مربی خیلی خوب و دلفین ها به پایان رسید تا تنها با شماره 5 به طور کلی انتخاب کنید به جای شماره 1. اما پس از آن فهرستی از بین بردن آنها باید دو دیگر اولین سرآمد (Nos. 18 و 26) شش پیش نویس اول 70 انتخاب و 14 به طور کلی. آنها بازسازی شده خود دفاع و بخشی از خود را در خط حمله در آژانس رایگان. آنها هنوز هم نیاز به کارفرمایی و ایده آل آنها نیز ظهور کرد و با یک standout مقابله با توهین آمیز و گالری در گیرنده گسترده ای در حال اجرا به عقب و ایمنی.

New England Patriots

کلید اضافات: QB برایان Hoyer, S, Adrian فیلیپس

کلید کسورات می باشد: QB تام بردی پوند جیمی کالینز و کایل ون Noy DT دنی شلتون, S duron و Harmon, C تد Karras

نیاز: QB, پوند, DT, S TE WR خط حمله

تجزیه و تحلیل: پس از بردی عصر آغاز می شود برای مربی لایحه Belichick و میهن پرستان با ملاحظه لیست نیاز دارد. این linebacker سپاه ویژه باید restocked. عدم وجود گالری در جرم یک مسئله عمده در بردی نهایی فصل جدید انگلستان است. خواهد Belichick پیش نویس یک کارفرمایی و یا ایستاده پت با جارت Stidham و هویر?

New York Jets

کلید ارسال: T جورج Fant, C کانر مک گاورن WR Breshad Perriman

کلید کسورات می باشد: WR رابی Anderson, CBs Trumaine جانسون و داریل رابرتز

نیاز: حمله, خط, WR, CB, تصویب حمله کننده

تجزیه و تحلیل: جت خود را تثبیت خط حمله حداقل تا حدودی با یک سری از حرکت در آژانس رایگان. اما تکمیل این پروژه با استفاده از 11th به طور کلی در انتخاب یکی از این پیش نویس را به خیمه حمله پردازد احتمالا عاقلانه خواهد بود. پس از آن, جت را می توانید در ادامه به retool خود cornerback گروه به دنبال یک گیرنده گسترده و اضافه کردن pass-راش کمک کند.

AFC شمالی

Baltimore Ravens

کلید ها: DEs کاله کمپبل و درک ولف

کلید کسورات می باشد: G مارشال Yanda DT مایکل پیرس, TE هیدن هرست, CB, Brandon Carr

نیاز: WR, LB, حمله, خط, DT, CB,

تجزیه و تحلیل: این باید یک تیم عالی اما کلاغ برخی از fine-tuning برای انجام. داخل خط حمله باید پس از بازنشستگی از پتانسیل Hall of Famer Yanda و دادن QB Lamar جکسون حاکم MVP لیگ اضافی هدف در گیرنده گسترده خواهد بود بهتر است. آنها می تواند با استفاده از اولیه-انتخاب دور در linebacker.

Cincinnati Bengals

کلید اضافه شده: DT D. J. خواننده, CB, Trae Waynes S Vonn بل G خاویر Su قم-Filo

کلید کسورات می باشد: TE تایلر Eifert T Cordy گلن CB Dre Kirkpatrick

نیاز: QB, خط حمله, TE WR, CB, تصویب حمله کننده

تجزیه و تحلیل: این Bengals آماده به خود را به آدرس کارفرمایی موضوع با در نظر گرفتن جو نقب زدن اول به طور کلی, و آنها می تواند اضافه کردن اضافی انتخاب توسط تجارت اندی دالتون. از آنجا خط حمله باید تقویت و سپاه پاس فو باید تقویت شود حتی پس از Bengals با استفاده از حق رای دادن برچسب به حفظ WR A. J. سبز.

Cleveland Browns

کلید ارسال: T جک Conklin, TE Austin هوپر S کارل جوزف

کلید کسورات می باشد: پوند جو Schobert و مسیحی Kirksey S اریک موری

نیاز: خط حمله, LB, CB, WR

تجزیه و تحلیل: این قهوه را به حال دیگری مشغول offseason اگر چه هر کس باید آموخته های خود درس از یک سال پیش در مورد مسح آنها مدعی بیش از حد به زودی. هنوز هم گرفتن Conklin برای تقویت خط حمله و هوپر به عنوان امنیت پتو تنگ پایان معنیدار حرکت می کند برای کمک به QB بیکر میفیلد. این Browns هنوز هم باید زمین قابل اعتماد چپ به مقابله با لنگر خط حمله.

Pittsburgh Steelers

کلید ها: TE اریک Ebron FB درک وات G Stefen Wisniewski

کلید کسورات می باشد: DT Javon Hargrave G رامون فاستر, LB علامت بارون

نیاز: WR, RB, QB, DT, تصویب حمله کننده

تجزیه و تحلیل: استیلرز نمی انتخاب کنید تا شماره 49 به طور کلی پس از ارسال اول خود را طفیلی به دلفین برای ایمنی Minkah فیتزپاتریک یک تجارت است که به خوبی کار می کرد برای پیتسبورگ. استیلرز نیاز به عمق بیشتر در گیرنده گسترده و در حال اجرا به عقب و آن را ممکن است حس برای قرار دادن بن Roethlisberger را جایگزینی احتمالی در کارفرمایی در محل. دفاع در اولویت باید تقویت خط پس از Hargrave خروج.

کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوبی

Houston Texans

کلید اضافات: RB, دیوید جانسون, WRs Brandin آشپز و Randall Cobb

کلید کسورات می باشد: WR DeAndre هاپکینز DT D. J. خوان

نیاز: خط دفاعی, خط حمله, RB, WR

تجزیه و تحلیل: لایحه اوبراین در ادامه به رسوا با حرکت خود را به عنوان یک جنرال موتورز; تگزاسی ها به دنبال به دوباره بجای اول برگشتن از اشتباه از هاپکینز تجارت با ارسال یک-دور دوم انتخاب به قوچ به عنوان بخشی از آشپز معامله است. در حال حاضر آنها را وارد یک پیش نویس است که در آن آنها فاقد یک دور اول انتخاب و پس از ارسال آنها به دلفین ها در Laremy Tunsil تجارت قبل از فصل است. پرداختن به خط دفاعی باید در اولویت است اما خط حمله نیز یک نیاز است.

Indianapolis Colts

کلید اضافات: QB فیلیپ رودخانه DT DeForest Buckner, CB, خاویر رودز

کلید کسورات می باشد: TE اریک Ebron WR Devin Funchess G/T جو Haeg

نیاز: TE WR, حمله, خط, عبور, حمله کننده, QB

تجزیه و تحلیل: تجارت برای Buckner برگ کلت بدون در دور اول انتخاب اما قیمت که ارزش آن به مانند یک بازیکن تاثیرگذار. امضای رودخانه یک پیروزی بود-در حال حاضر حرکت برای کلت و جنرال موتورز کریس بالارد وظیفه اصلی در این پیش نویس این است که به رودخانه ها برخی از اضافی گالری همراه با پرداختن به عمق خط حمله و شاید اضافه کردن یک پاس حمله کننده. بارگیریها می تواند پیش نویس رشد و نمو و کارفرمایی.

Jacksonville Jaguars

کلید ها: TE تایلر Eifert, LB جو Schobert

کلید کسورات می باشد: QB Nick Foles د کاله Campbell, CB, A. J. Bouye

نیاز: CB, خط دفاعی, خط حمله, LB, QB, WR, TE

تجزیه و تحلیل: این پلنگ باید یک جفت از اول-دور میدارد با تشکر از فصل گذشته Jalen رمزی تجارت با قوچ برای آنچه به نظر می رسد مثل یک راه اندازی مجدد پس از offseason معاملات از Foles Campbell و Bouye. Jaguars نیاز به کمک در cornerback این خط دفاعی باید بازسازی شده و خط حمله باید خطاب. گاردنر Minshew دوم طول می کشد بیش از کارفرمایی اما فراموش Jaguars اعتماد او خواهد بود که در دراز مدت جواب میده ؟

Tennessee Titans

کلید اضافات: د/LB ویک Beasley جونیور

کلید کسورات می باشد: T جک Conklin DT Jurrell کیسی TE Delanie واکر QB مارکوس Mariota

نیاز: حمله, خط, خط دفاعی, CB, RB

تجزیه و تحلیل: تیتان موفق به دوباره ثبت QB Ryan Tannehill و نگه داشتن RB جرثقیل هنری با حق رای دادن برچسب. اما Conklin چپ برای پول رایگان agent معامله در کلیولند و کیسی معامله شد به دنور. جایگزین کردن آنها را باید تیتان’ اولویت و سپس آنها به نوبه خود می تواند به نیازهای کوچکتر مانند cornerback با لوگان Ryan هنوز unsigned به عنوان یک عامل آزاد و پشتیبان گیری در حال اجرا بازگشت.

رقابتهای غرب آسیا

Denver Broncos

کلید اضافه شده: DT Jurrell کیسی, CB, A. J. Bouye RB Melvin Gordon III G گراهام گلاسکو

کلید کسورات می باشد: CB کریس هریس جونیور د درک ولف C کانر McGovern, QB جو Flacco

نیاز: CB, WR, خط حمله, تصویب حمله کننده

تجزیه و تحلیل: جلو دفتر اجرایی جان Elway ممکن است در نهایت واقع خود کارفرمایی با توجه درو قفل rookie-سال موفقیت و در حال حاضر این امر می تواند عاقلانه برای Elway به قفل یکی از این پیش نویس را بسیاری امیدوار کننده گسترده ای داشته باشد. Elway نیز باید به پایان برسد پرداختن به خط حمله. ادامه برای اضافه کردن در cornerback پس از خروج از هریس عاقلانه خواهد بود.

Kansas City Chiefs

کلید اضافات: CB آنتونیو همیلتون

کلید کسورات می باشد: CB کندال فولر د امانوئل Ogbah G, Stefen Wisniewski

نیاز: CB, پوند, خط دفاعی, خط حمله

تجزیه و تحلیل: دفاع از سوپر باول شانزه نگه داشته اند تا تیم خود را اساسا دست نخورده است. آنها می تواند با استفاده از یک cornerback به جای فولر و کمک در linebacker و در داخل خط حمله. در غیر این صورت آنها خواهد بود رایگان به آدرس عمق خود را و اضافه کردن به نقاط قوت و ضعف ،

لاس وگاس Raiders

کلید ها: TE, Jason ویتن, QB, Marcus Mariota S Damarious Randall, پوند نیک Kwiatkoski و کری لیتلتون

کلید کسورات می باشد: S کارل جوزف

نیاز: WR, CB, خط دفاعی, خط حمله

تجزیه و تحلیل: این اظهارات احتمالا بخشی از گیرنده گسترده دیوانگی در این پیش نویس پس از تابستان سال گذشته خروج از آنتونیو قهوه ای پس از مختصر و آشفته اقامت با حق رای دادن. GM مایک Mayock نیز به نظر می رسد به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک cornerback پس از آزمایشی رایگان عامل مقابله با الی اپل از طریق کاهش یافت.

لس آنجلس شارژر

کلید ها: G Trai ترنر تی Bryan Bulaga, CB, Chris Harris, جونیور, DT Linval یوسف

کلید کسورات می باشد: QB فیلیپ رودخانه RB Melvin Gordon III تی راسل Okung

نیاز: QB, خط حمله, LB, S, RB

تجزیه و تحلیل: بیشتر فرض شارژر اضافه خواهد شد کارفرمایی احتمالا یا جاستین هربرت یا توا Tagovailoa با شماره 6 پیش نویس انتخاب کنید. می آید که پس از آنها راه جدا با رودخانه های شکست خورده در پیشنهاد خود را به زمین تام بردی و حداقل تا کنون تصمیم گرفتند در برابر امضای Cam Newton. این شارژر در حال حاضر تقویت خط حمله با تجارت برای ترنر و امضای Bulaga اما گرفتن یک مانور در دور دوم معقول خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات