بزرگ نفت می تواند در نهایت حتی بزرگتر در پایان coronavirus همه گیر

ملت بزرگترین شرکت های نفت و گاز می تواند در نهایت حتی بزرگتر در پایان coronavirus بیماری همه گیر.

تحلیلگران انتظار آمدن موجی از ورشکستگی باید قیمت نفت پایین باقی می ماند. که می تواند اجازه می دهد بزرگترین صنعت نفت بازیکنان به حرکت شبیه چمچه زنی تا بیشتر چاه در ارزان – و ترک آنها را با بیشتر ذخایر بعد از این همه بازار در التهاب.

“غنی می رویم به دریافت غنی گفت:” جان Kilduff یک شریک با دوباره سرمایه نفت-معاملات صندوق های تامینی. “این Exxons و نمایی از مرکز شهر را انتخاب کنید تا بیشتر دارایی.”

یک مرد با این نسخهها کار در پالایشگاه اکسون موبیل در Baytown, Tex. (AP Photo/پت سالیوان)

تقریبا هر شرکت نفت صدمه زدن به با توجه به همه گیر. اما بزرگترین بهترین موقعیت برای ظهور قوی تر از رکود اقتصادی است.

رها کردن مردم در رانندگی و پرواز در طول شیوع ویروسی به ارمغان آورده است بسیاری از در حال حاضر در تلاش شرکت های نفتی به آستانه رفتن شکم.

و کارهای کوچک و شرکت های مشغول به کار به طور عمده در حوضه پرمین و دیگر شیل تکه شده اند ضربه سخت ترین افت در قیمت ها. وارد شدن نفت شیل در خارج از زمین است که به طور کلی هزینه تر از بهره برداری برای دیگر نفت.

حتی قبل از همه گیر شیل نفت در بخش دیدم اعطای وام های خشک به عنوان بانک ها و سرمایه گذاران خصوصی را از دست داده و اعتماد به نفس در این شرکت ها تبدیل سود. “آنها در حال حاضر در مشکل” Kilduff گفت.

این غول های نفتی در ضمن باید چاه در سراسر جهان و پول نقد در دست به آب و آشفتگی.

به عنوان برخی از کوچک به متوسط تولید کنندگان به دنبال فصل 11 ورشکستگی حفاظت از شروع به انحلال غول های نفتی ممکن است قادر به خرید دارایی های خود را در قیمت های مقرون به صرفه.

در حال حاضر حداقل یک غول شورون می گوید این است که نگه داشتن یک چشم را برای جمع آوری پتانسیل.

“قطعا وجود دارد استرس در بازیکنان مختلف در صنعت امروز است که می تواند در نتیجه فرصت های تجاری و ما هشدار به این که” رئیس اجرایی مایک Wirth گفت: در این شرکت سالانه سهامداران جلسه برگزار شد و عملا با توجه به همه گیر.

“اگر ما می بینیم چیزی است که باعث می شود حس خوب برای ما سهامداران” او افزود: “ما قطعا آن را در نظر بگیرند.”

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) رئیس جمهور تهمت و شورون مدیر عامل مایک Wirth گوش دادن در کاخ سفید دیدار با انرژی بخش مدیران در ماه آوریل است. (AP Photo/اوان Vucci)

یک تعداد انگشت شماری از شرکت های از جمله دنور-بر اساس شیل بازیکن Whiting نفت و هوستون مبتنی بر اقیانوس اپراتور الماس حفاری دریایی در حال حاضر پرونده برای ورشکستگی.

دیگران مانند هيدروليكي پیشگام چساپیک انرژی در اوکلاهما به طور گسترده ای تصور می شود به رهبری نسبت به فصل 11, حفاظت از, بیش از حد.

جایی بین 150 و 200 شرکت نفت انتظار می رود ورشکسته در سال آینده اگر قیمت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت معیار همچنان ادامه دارد حدود 30 دلار در هر بشکه با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Rystad انرژی است.

صنعت نفت را دیدم ترکیبات در گذشته قیمت رکود.

افول قیمت نفت کمک کرد ماشه امواج از ترکیب و ادغام در اواسط-اواخر 1980s و 1990s به عنوان مدیران نفت به دنبال کاهش هزینه های سربار.

آن را در اطراف نوبه خود از هزاره هنگامی که اکسون و موبیل همراه در سال 1999 به شکل آنچه که امروز ایالات متحده به بزرگترین شرکت نفتی اکسون موبیل. دو سال بعد شورون خرید Texaco در نهایت تبدیل به این کشور دومین تولید کننده نفت.

در این سال قیمت نفت از حفره حفره در اطراف $61 در شروع سال 2020 به حدود 37 این هفته به عنوان تقاضا برای انرژی خشک شده بود. آن را به طور خلاصه کاهش یافت در زیر $0 در بدترین شیوع.

که بی مهابا رها با توجه به مدیریت شرکت مشاوره مک کینزی این نتیجه نفت در خشکی بخش به “تحکیم بسیار قابل توجهی است.”

اما نوسانات در قیمت ها می تواند روح برخی از خریداران و فروشندگان از چاه ها و دارایی های دیگر از معاملات تا بازار حل و فصل. “نوسانات بد است برای تجارت در تقریبا در هر زمینه از جمله این یکی” گفت: Kevin کتاب مدیر عامل در ClearView انرژی همکاران.

در حال حاضر کسانی که غول های نفتی هستند در امان بودن درد کوتاه مدت.

در اولین گزارش های درآمدی از زمان شروع این بیماری همه گیر سه نفر از چهار آمریکا بزرگترین تولید کنندگان نفت و گاز ارسال شده چند به چند میلیارد دلار ضرر و زیان است.

این $610 میلیون رسید که اکسون موبیل در طول سه ماه اول سال 2020 بود که این شرکت برای اولین بار از دست دادن فصلنامه در دهه.

هر دو اکسون موبیل و شورون گفت: آنها را به جلو و عقب در هزینه های سرمایه در این سال به 23 میلیارد دلار و 14 میلیارد دلار بود — در پاسخ به تغییر شرایط بازار ،

حتی اگر نفت و ارزهای اصلی در خلق و خوی تند و تلخ “هنگامی که آنها را ببینید یک قیمت خوب آنها در حال رفتن به آن را” کتاب گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای کمک به شرکت های نفتی از تمام اندازه ها اما بزرگترین آنهایی که می گویند که آنها به آن نیاز نیست.

موسسه نفت آمریکا قدرتمند ترین روغن لابی در واشنگتن می گوید این است که درخواست دولت فدرال برای نجات.

آن مبارزه کرده است در برابر تلاش های ناموفق با تسلیت به تعرفه خارجی نفت خام و توسط تگزاس رگولاتور به اعمال سهمیه تولید. یا حرکت را کمک کرد تا سرپا نگه داشتن کوچکتر بیمار تولید کنندگان داخلی.

فدرال رزرو در حال آماده سازی برای ارائه یک وام تاسیسات به کسب و کار با هر دو 15,000 کارکنان یا 5 میلیارد دلار در درآمد سالانه — یک برنامه است که ممکن است صرفه جویی در برخی از کوچک به
متوسط
شرکت های نفتی.

حتی پس “شرکت ها باید معتبر” برای دریافت تغذیه-حمایت گفت: کتاب — و بسیاری از شیل بازیکنان به شدت مدیون.

با وجود تلاشهای دولت, رئیس جمهور تهمت را بالا انرژی معاون اذعان دارد نه هر شرکت در حال رفتن به آن را.

وزیر انرژی دن Brouillette. (AP Photo/Jon Gambrell)

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که شما دیدن برخی از این بازیکنان توسط ایستگاه فرعی” وزیر انرژی دن Brouillette گفت: در یک مصاحبه آنلاین در ماه گذشته. “آنها ممکن است خریداری شده توسط بازیکنان بزرگتر در بازار, آنها ممکن است فقط به سادگی از جلو مغازه و رفتن کنار جاده.”

“این است که در نظام بازار آزاد,” او اضافه شده است. “این راه کار می کند در اینجا در ایالات متحده است.”

خودروسازان در حال دیدن تقاضا بهبود می یابند.

متعدد خودروسازان دیترویت در حال برنامه ریزی برای کار را از طریق تابستان به بازسازی موجودی خود را به عنوان مجمع گیاهان بازگشایی زیر همه گیر سوخت خاموش شدن ناگهانی.

چندین شرکت گزارش قوی تر از انتظار می رود فروش ماه گذشته رویترز گزارش.

یک 2018 تویوتا Prius به نمایش در پیتسبورگ خودکار نشان می دهد. (ژن J. Puskar/AP)

“دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان از نزدیک دنبال بخش خودرو نشان داد که 64 درصد از پرسش شوندگان در ماه مه گفت که زمان خوبی برای خرید یک ماشین” در هر گزارش. “بود که از 57 درصد در آوریل و به بالاترین سطح خود از ماه دسامبر است. آن گفت: زمان بد یا آینده نامشخص کاهش یافت و به 28 درصد از 38 درصد در ماه قبل.”

قانونگذاران دموکرات در حال برنامه ریزی برای انتشار یک سبز زیرساخت های بسته این هفته است.

بسیار پیش بینی زیرساخت لایحه است که انتظار می رود عبارتند از: در تعدادی از موارد است که “به آدرس تغییر آب و هوا و ایمنی که نقاط کانونی” یک خانه دموکراتیک مشاور گفت E&E News.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) تشکر. Richard E. نیل (D-جرم.) و تشکر. فرانک Pallone جونیور (D-N. J.). (ماریو تاما/گتی ایماژ)

“یک بخش مرکزی از بسته پنج سال با عبور نمود از رفع آمریکا در سطح حمل و نقل (سریع) عمل می کنند که منقضی می شود در سپتامبر. 30” این گزارش می گوید. “بقیه بسته خواهد شد و مدل پس از $760 میلیارد چارچوب است که آمریکا نورد در اوایل این سال است. که اندازه گیری شامل عمده بودجه برای جاده ها و پل ها و بنادر و فرودگاه نوشیدن آب, فاضلاب, انرژی پاک و پهنای باند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سخت تر تحریم نفت ونزوئلا تجارت است.

آن را تحریم چهار شرکت گفته های درگیر در این کشور نفت بخش در تلاش برای “قطع کردن جریان درآمد رئیس جمهور نیکولاس مادورو نیاز به حفظ قدرت خود. هدف قرار دادن بخش خصوصی با تحریم های مالی نیز کمک می کند تا دولت جلوگیری از یک رویارویی نظامی,” وال استریت ژورنال گزارش. “…این تحریم ها جلوگیری از هر گونه دارایی ها به لیست سیاه شرکت ها ممکن است در ایالات متحده از همه مهمتر, آنها طراحی شده اند به روح بین المللی زیرساخت های کسب و کار شرکت های باربری نیاز مانند بین المللی بیمه و پورت اپراتورها سرمایه داران و معامله گران است.”

ایمیل فاش سوال در مورد ملی اقیانوسی و جوی دولت اعتبار.

شده اند وجود دارد هفت مجموعه از سوابق منتشر شده مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن غلط صدای جیر جیر در مورد طوفان دوریان در سال 2019 اندرو فریدمن ، آخرین نسخه این هفته نشان می دهد که چگونه NOAA در زمان ضربه به اعتبار آن پس از حادثه شناخته شده به عنوان “Sharpie دروازه.”

چنین فرسایش اعتماد است به خصوص قابل توجه به عنوان این سازمان آماده برای گرمسیری آغاز شده است که در این ماه.

ویران حوض دیده می شود در سال 2019 پیش از طوفان دوریان در تیتوسویل Fla. (زاک Wittman/مهر نیوز)

“بسیاری از ایمیل های excoriate NOAA رهبران برای صدور یک unsigned بیانیه سپتامبر. 6 که حمایت کردن یک ادعای نادرست از رئیس جمهور تهمت روز قبل از آن که Alabama ‘خواهد بود به احتمال زیاد ضربه زدن (خیلی) سخت تر از پیش بینی “توسط دسته 5 طوفان” فریدمن می نویسد. “…بر اساس ایمیل های فرستاده شده در عرض چند روز از سپتامبر. 6 NOAA بیانیه ای در طوفان دوریان برخی از ساکنان ساحلی دولت است که آنها کمتر به احتمال زیاد به اعتماد NOAA hurricane پیش بینی در پی دوریان.”

یک طوفان گرمسیری ممکن است رویکرد ایالات متحده توسط این آخر هفته.

طوفان گرمسیری کریستبل سوم-نام گرمسیری سیستم کومودو است که “انتظار می رود به آرامی شدت در خلیج مکزیک با برخی از داده ها نشان می دهد طوفان در نهایت می تواند رویکرد و یا حتی ایالات متحده ریزش زمین” متی Cappucci گزارش.

طوفان گرمسیری کریستبل پیش بینی مسیر به هوا توسط National Hurricane Center ظهر شنبه. (NOAA/NHC)

“سیستم اعلام شد ‘افسردگی گرمسیری’ روز دوشنبه شب و به روز رسانی به یک طوفان گرمسیری در 12:30 بعد از ظهر, شرق,” او اضافه می کند. “این اولین سوم-نام طوفان به فرم در حوضه اقیانوس اطلس با رکورد قبلی که طوفان گرمسیری Colin که تشکیل شده در ژوئن 5, 2016.”

جنگل زدایی از جهان را جنگل های استوایی در افزایش 2019.

“در سراسر جهان از دست رفتن کل از رشد یا اولیه در جنگل های گرمسیری — 9.3 میلیون هکتار مساحت تقریبا به اندازه سوئیس — حدود 3 درصد بالاتر از سال 2018 و سومین سال 2002” گزارش نیویورک تایمز. “تنها در سال 2016 و 2017 شد بدتر زمانی که گرما و خشکسالی منجر به ضبط آتش سوزی و نابودی جنگل ها به ویژه در برزیل است.”

سوخته مناطق از جنگل های بارانی آمازون در نزدیکی Abuna برزیل. (کارل De Souza/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برزیل مسئول بیش از یک سوم از سال گذشته جنگل از دست دادن. از دست دادن اولیه در جنگل های استوایی در سال گذشته با توجه به جهانی جنگل دیده بان محققان سوخت 2 میلیارد تن دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای. که بیش از همه تولید گازهای گلخانه ای منتشر شده در یک سال معمولی از تمام وسایل نقلیه در جاده ها در ایالات متحده با توجه به گزارش.

و به عنوان این بیماری همه گیر در ادامه به درایو یک رشد اقتصادی آن نیز می تواند کاهش سرعت تلاش برای به اجرا درآوردن anti-deforestation قوانین فرانسیس سیمور از محیط زیست گروه تحقیقاتی موسسه منابع جهانی گفت: بار.

برجسته و فعال حقوق حیوانات کارول Baskin اهدا شد باغ وحش قبلا متعلق به جو عجیب و غریب.

یک قاضی حکم به Baskin کنترل از 16 هکتار زمین در گالوین County, Okla., سی ان ان گزارش داد. دشمنی بین Baskin بنیانگذار Big Cat Rescue and Joseph Allen Maldonado-عبور.k.یک. جو عجیب و غریب بود مفصل در Netflix بکشد آمار “ببر پادشاه است.” عجیب و غریب یک بار فرار اوکلاهما باغ وحش است که تا به حال تا 200 ببر.

Big Cat Rescue, موسس, Carole Baskin. (لورن الیوت/Tampa Bay Times/AP)

قاضی حکم داد که بیشتر Wynnewood گروه توسعه قبلا متعلق به عجیب و غریب باید “تخلیه باغ وحش زمین و محوطه ظرف 120 روز از خدمات این منظور. … تعطیلات از محل نیز باید نیاز به حذف تمام حیوانات باغ وحش از باغ وحش زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>