داده های بزرگ نمی خواهد به شما صرفه جویی از Coronavirus

چگونه اغلب شما ببینید یک تکه اقتصادی و یا اطلاعات مالی تجدید نظر به سمت بالا 45٪? و چگونه قابل اعتماد خواهد شما با توجه به مجموعه داده است که موضوع به این تنظیمات ؟

این مشکل مقابله با اپیدیولوژی تلاش برای ایجاد حس از رمان coronavirus, پخش كردن, از چین هوبئی. روز پنج شنبه در شمارش وجود دارد رسید با 45% — یا 14,480 موارد است. تجدید نظر شد تا حد زیادی با توجه به مقامات بهداشت اضافه کردن بیماران تشخیص داده و بر اساس اسکن ریه به قبلی تعداد که عمدتا محدود به کسانی که تست های گرد آمد مثبت است.

اطلاعات پزشکی در حال ظهور از بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر جهان در حال ارزشمند در تعیین چگونگی این شیوع خواهد شد — اما تصویر نقاشی شده با اطلاعات در حال تغییر است تقریبا به عنوان سریع به عنوان بیماری خود نیست همیشه بی عیب و نقص منشأ. فقط به عنوان رمان عفونت بهره برداری از نقاط ضعف در ایمنی بدن دفاع شیوع یک دلسردکننده عادت لکه بینی آسیب پذیری داده ها-رانده شده جامعه ما ساخته ایم برای خودمان.

که یک فکر آرام. ما در عصر زندگی می کنند که در آن همه چیز به نظر می رسد سنجش از ما روزانه حرکات برای ما جستجو در اینترنت عادات و حتی ضربان قلب. در زمانی که مردم می ترسند و به دنبال یقین این نگران کننده است که دانش ما را در این مهم ترین مسئله این است که در بهترین حالت تقریبی راهنمای به چه چیزی اتفاق می افتد.

“این خیلی آسان این روزها برای ضبط داده ها بر روی هر چیزی اما به معنای آن است که در همه آسان نیست” گفت: John Carlin, یک استاد دانشگاه ملبورن متخصص در پزشکی آمار و اپیدمیولوژی. “وجود دارد واقعا بسیاری از عدم قطعیت اما این چیزی است که مردم می خواهند بدانند. آنها می خواهند به دانستن آن تحت کنترل است.”

که قابل رویت ترین در اطلاعات متناقض ما در حال دیدن اطراف چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند و آنچه از آنها فوت کرده اند. در حالی که این اعداد و ارقام ضروری است برای گرفتن یک دسته در این وضعیت که ما استدلال آنها موضوع را به خطا در نمونه برداری و اندازه گیری است که مرکب در بالا-فشار تیره و تار شرایط. ظرفیت جسمی برای انجام به موقع تست و تشخیص نمی تواند گرفته شده برای اعطا یا به عنوان همکار من حداکثر Nisen نوشته شده است.

اولیه مورد مرگ و میر نرخ سندرم حاد تنفسی شدند اغلب 40 درصد و یا بالاتر قبل از حل و فصل کردن به آمار و ارقام در این منطقه از 15 درصد یا کمتر است. سن بیماران که آیا آنها بیمار در جامعه و یا در یک بیمارستان و پزشکان ظرفیت و تجربه در ارائه درمان می تواند تعداد کسانی که به طور چشمگیری.

حتی راه که coronavirus موارد تعریف شده و شمارش اتحادش را تغییر چندین بار گفت: استاد Raina مک اینتایر رئیس دانشگاه نیو ساوت ولز امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی: از “ذات الریه علت ناشناخته” در روزهای اولیه از طریق آزمایشگاه تایید موارد هنگامی که یک ویروس شناسایی شد به زمان استاندارد که شامل ریه اسکن. که یک پدیده شایع در هنگام شیوع بیماری های, او گفت:.

این مشکلات در حال تشدید این واقعیت است که دولت چین در حال حاضر نشان داده شده خود را مایل به سرکوب اطلاعات پزشکی به دلایل سیاسی. در حالی که شما می خواهم امیدوارم که جدی بودن وضعیت تغییر کرده است که غریزه واقع سایه ای از شک بیش از همه چیز ما می دانیم.

چگونه باید جهان پاسخ میان این مه از عدم اطمینان ؟

در حالی که هر قطعه از اطلاعات است که به تجدید نظر در موضوع و معمول آماری حکومت زباله در, زباله از اپيدميولوژيستها باید راه هایی برای ایجاد حس بهتر از آنچه در جریان است.

به خوبی تثبیت تکنیک های آماری استفاده می شود برای تمیز کردن کثیف داده است. مطالعه این هفته توسط امپریال کالج لندن با استفاده از غربالگری از مسافران پرواز به ژاپن و آلمان به منظور برآورد نرخ مرگ و میر برای همه موارد در حدود 1% — زیر 2.7 درصد از تایید آنهایی که در هوبئی استان, اما بالاتر از 0.5% دیده می شود برای بقیه جهان است.

هنگامی که از مطالعات مختلف محققان با استفاده از تکنیک های مختلف شروع به همگرا به سمت مشترک گیری, که همچنین قوی اگر نه بی تقصیر نشان می دهد که ما در مسیر صحیح است. تعداد عفونت های ناشی از هر یک از coronavirus مورد در حال حاضر شناسایی شده در این منطقه از 2.2 یا 2.3 توسط چندین مطالعه جداگانه برای مثال — اگر چه این عدد به خودی خود می تواند موضوع را به تغییر به عنوان مردم قرنطینه خود و خود-جداسازی برای جلوگیری از عفونت.

نگران کننده حقیقت است که در یک جامعه است که انتظار دارد همه چیز به دانستن این مهم ترین قطعه ای از دانش است که هنوز هم نامشخص است.

گوگل می توانید پیگیری هر حرکت من و به من بگویید که در آن خوردم ناهار هفته گذشته اما ویروس ها نمی حمل گوشی های. حقایق در مورد این بیماری پنهان در فعالیت میلیاردها نانومتر در مقیاس ذرات پخش از طریق سلول های ده ها هزار انسان و محیط ما گذشتن. داده های بزرگ می تواند به سختی خراش سطح از حل این مشکل است.

برای تماس با نویسنده این داستان: David Fickling در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ریچل روزنتال در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

David Fickling است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش کالاها و همچنین صنعتی و شرکت های مصرف کننده. او شده است یک خبرنگار بلومبرگ, اخبار, Dow Jones, the Wall Street Journal, Financial Times و نگهبان.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>