بانک های بزرگ در زمان ‘پول’ در سال 2008. آنها در حال تبدیل پشت خود را در حال حاضر در کسب و کارهای کوچک SBA رسمی می گوید.

اماتو نظرات ارائه نادر پرده نگاه اجمالی در ناکامی مقامات فدرال کارگر با هزاران نفر از بانک ها به سطح شیب دار تا یکی از جاه طلبانه ترین برنامه های محرک اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است.

در طول تلفنی اماتو اذعان SBA تلاش برای راه اندازی اورژانس برنامه اعطای وام در نظر گرفته شده به عنوان یک راه نجات به میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک صاحبان طول سقوط اقتصادی ناشی از کوروناویروس. اما بانک های بزرگ تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای کمک به این برنامه و کسب و کارهای کوچک, او گفت:.

“واقعا وجود دارد هیچ خطر به بانک” اماتو گفت: از برنامه های وام دهی. “آن را فقط پایین می آید به … همان بانک است که به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار با یک صفحه از [سپس خزانه دبیر هنری پالسون] هستند گفت: اسناد و مدارک روشن نیست به اندازه کافی برای آنها را.”

مقامات با SBA دفتر مطبوعاتی بلافاصله ارائه یک دیدگاه برای این گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اذعان کرد مشکلات با برنامه اما تبلیغ آن به عنوان یک موفقیت و ستایش صنعت بانکداری ،

“من فکر می کنم به طور کلی بانک ها را به انجام یک کار فوق العاده; برخی از آنها بیشتر در پیش رو” از دیگران, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: در طول یک CNBC مصاحبه جمعه صبح.

دولت از کنگره خواسته است تا برای اضافی $250 میلیارد دلار به صندوق این برنامه که دریافت کرده است بی سابقه تقاضا است. “من می خواهم برای اطمینان از همه کسب و کارهای کوچک وجود دارد ما نمی خواهد اجرا از پول است. … اگر شما نمی دریافت وام در این هفته شما یک وام در هفته آینده یا هفته بعد. این پول خواهد شد وجود دارد” Mnuchin گفت.

چک برنامه حفاظت توسط کلید به تلاشهای دولت برای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. اما این برنامه رو به یک شروع کند پس از کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری منتشر نهایی قوانین تنها چند ساعت قبل از آن را به راه اندازی جمعه.

چند تا از کشور را به بانک نمی بلافاصله شرکت در این برنامه گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای درک چگونه آن را به کار گیرند. دیگران محدود متقاضیان به شرکت هایی که با آنها در حال حاضر به حال یک رابطه, ترک هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک تقلا برای پیدا کردن وام دهنده.

بانک مرکزی امریکا شد و به تنهایی در میان بانک های بزرگ برای شروع پردازش برنامه های کاربردی دوشنبه درآمد آن را ستایش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما بانک خشم هزاران نفر از کسب و کار کوچک صاحبان در ابتدا در نظر گرفتن برنامه های کاربردی تنها از مشتریان آن را در حال حاضر به اعطای وام. روز چهارشنبه بانک گفت: آن را دریافت کرده بود 250,000 برنامه های کاربردی از کسب و کارهای کوچک به دنبال حدود 40 میلیارد دلار است.

سیتی گروپ در ضمن هنوز هم نمی گرفتن برنامه های کاربردی.

تقاضا برای این برنامه همچنین به سرعت تحت الشعاع برخی از وام دهندگان. ولز فارگو هرگز به طور رسمی شروع به گرفتن برنامه های کاربردی اما صبح روز دوشنبه بسیاری از مردم تا به حال ابراز علاقه اولیه که در آن گفت: آن را در حال حاضر رسیده بود 10 میلیارد دلار درپوش آن را تنظیم کرده بود برای وام های زیر برنامه است. روز چهارشنبه فدرال رزرو گفت: این امر بالابر به طور موقت درپوش آن قرار داده شده بود در ولز فارگو اندازه در سال 2018 پس از تکرار ادعاهای مصرف کننده سوء استفاده لرزاند رگولاتور’ اعتماد به نفس در بانک.

اماتو را قولنج در مورد بانک های بزرگ اکو اظهارات سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), رئیس کسب و کار کوچک و کارآفرینی کمیته. برخی از بانک های بزرگ با قرار دادن شد “دیوانه محدودیت” در چه کسی می تواند درخواست برای وام از طریق این برنامه گفت: در توییتر تصویری هفته گذشته است.

“لطفا نمی شود یک دسته از پرشهای. هنگامی که شما مورد نیاز این کشور برای کمک به شما آنها را,” او گفت 2008 بحران مالی جهانی که بانک ها در زمان میلیاردها دلار مالیات دهندگان کمک مالی. “در حال حاضر کشور نیاز شما را به آنها کمک کند و ما پرداخت شما را به آن را انجام دهد و آن را به دولت پول آن را از پول مالیات دهندگان را.”

اماتو گفت: از آنجا که بسیاری از بانک های بزرگ با تاخیر خود را به مشارکت در این برنامه SBA است که به دنبال وام دهندگان غیر سنتی برای پر کردن شکاف.

“ما در حال تلاش برای سرعت کار با ملی غیر بانکی وام دهندگان و سایر منابع که ممکن است تا تفاوت شرکتهای, مانند, متاسفانه, BofA ولز فارگو و [JPMorgan] تعقیب و گریز که واقعا پا تا به صفحه را در تمام کسب و کارهای کوچک آنها می توانند” اماتو گفت.

صنعت بانکداری شکایت کرده است که این برنامه قوانین هنوز هم در حال تحول و آن را دشوار است برای آنها را به شروع به وام دادن. اماتو رد آن. “پس آنچه را که آنها می گویند این است که” من نمی دهد … یک بوق زدن در مورد کسب و کارهای کوچک … آنچه که من در مورد مراقبت از این است که آیا یا نه من به اندازه کافی مدارک. آن را فقط دیوانه” گفت: در این وبینار.

ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

یک تعقیب و گریز سخنگوی ارجاع سوال به یک کنفرانس تلفنی بین تهمت و مدیران صنعت در روز سه شنبه بعد از ظهر که طی آن شرکت رئیس جمهور گوردون اسمیت گفت: این بانک در حال حاضر گرفته شده 375,000 برنامه برای $40 میلیارد دلار در وام.

اماتو ساخته شده نظر خود را در آوریل 6 تلفنی ضبط شده از طریق زوم و آنلاین پست توسط ایمان جونز, یک وکیل و مشاور کسب و کار.

اماتو به عنوان مدیر منطقه SBA نوادا دفتر منطقه پس از سال 2017 و صرف بیش از 30 سال در توسعه کسب و کار و وام های تجاری است. او قبلا در ولز فارگو و امریکن اکسپرس با توجه به صفحه مربوط به.

نظرات خود را به نظر می رسد به خشم بانکداران در منطقه خود. “نوادا کارکنان بانک کار کرده اند around-the-clock” فیلیس Gurgevich رئیس نوادا انجمن بانکداران در بیانیه ای گفت: پس از ارسال به چاپ اماتو نظرات.

این فرآیند شده است آهسته مسائل فنی در SBA و فقدان صنعت ارشاد, او گفت:. “این مفید خواهد بود اگر محلی SBA مقامات وقت بیشتری را صرف حل آن دسته از مسائل مهم و زمان کمتر به اشتباه انتقاد از بانک ها که در واقع شرکت در این برنامه و تلاش خود را برای ارائه این کمک مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک در نوادا و در سراسر کشور” Gurgevich گفت.

SBA ارتباط با صنعت بانکداری حیاتی برای چک حفاظت از برنامه. صندوق اضطراری متکی به بانک ها به دامپزشک و تصویب وام تا 10 میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک با بیش از 500 کارمند است. SBA پشت این وام که در حال ارائه شده در ultralow نرخ بهره. کسب و کارهای کوچک می توانید وام ببخشند معنی آنها نمی خواهد که به پرداخت آن را به عقب اگر آنها صرف بیشتر پول در حفظ یا rehiring کارکنان.

وزارت خزانه داری و SBA باید درهم به آدرس این صنعت نگرانی ها در مورد برنامه ساختار از جمله افزایش نرخ بهره بانک ها می تواند شارژ برای 1 درصد از 0.5 درصد است. بانک های بزرگ شده اند به خصوص در مورد مسئولیت قانونی آنها می تواند صورت اگر رگولاتور بعد مشخص شد که کسب و کارهای کوچک آنها وام به مرتکب تقلب.

سابق فدرال رزرو صندلی Janet L. اش گفت آمریکا در یک کنفرانس تلفنی در این هفته است که بانک ها خواهد موضوع وام های سریع تر اگر آن را به پاک کردن آنها نمی خواهد چهره دعاوی برای تقلب در برنامه است. “بانک ها نگرانی در مورد مسئولیت می تواند آنها را برای محدود کردن وام های آنها شروع و شرکت در علت سعی و کوشش است که می تواند کاهش سرعت پرداخت” یلن گفت: پست.

صنعت بانکداری نیز شکایت کرده است که برنامه است که گرفتار گیج کننده قوانین و سوالات پاسخ داده نشده. حتی پس از وام گیرندگان برنامه های کاربردی مورد تایید پول نمی تواند پرداخت تا SBA نهایی زبان را شامل می شود در سفته. SBA را از سیستم آنلاین برای خواندن برنامه های کاربردی نیز کند بوده است و بارها و بارها غیر قابل دسترس صنعت بانکداری مقامات می گویند.

نزدیک به یک هفته به برنامه, بانک ها هنوز فاقد یک نوشته, راهنمای برنامه و روش های ضروری برای برنامه گفت: تونی Wilkinson, مدیر اجرایی انجمن ملی از دولت تضمین وام دهندگان تجاری گروه برای وام دهندگان که سرچشمه وام SBA. “ما نمی دانیم که قوانین تعامل و هنوز موفق به تصویب 100 میلیارد دلار وام” ویلکینسون گفت.

بدون راهنمایی مناسب بانک ها می تواند زین کسب و کارهای کوچک با وام که اصلا پایبند به برنامه نهایی قوانین و نمی خواهد واجد شرایط برای وام بخشش صنعت مقامات می گویند.

“وام دهندگان نمی نشسته در حاشیه به خاطر گرفتن چند قطعه از کاغذ. ما در حال استارت دور. اما ما لازم نیست که راهنمایی های لازم برای محافظت از وام گیرندگان” گفت: کریستن Granchelli معاون رئیس دولت در امور تجارت ،

“آن را به عنوان اگر خزانه داری التماس بانک ها به شرکت اما تنظیم آنها را به شکست” Granchelli گفت.

در این وبینار اماتو با انتقاد از بانک ها برای امتناع از برنامه های کاربردی از دیرین مشتریان در لحظه ای خود را نیاز.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از تماس های تلفنی من که دکتر با من تماس یا یک صاحب کسب و کار خواهد با من تماس گرفت و گفت:” من بوده ام با چنین و چنین بانک برای 25 و 30 و 40 سال و … آنها می گویند که آنها نمی گرفتن من [چک حفاظت برنامه] نرم افزار به خاطر آنها درگیر در برنامه’,” او گفت:. “است که باید به شما مقدار زیادی در مورد آنچه که بانک واقعا متمرکز شده است اما این فقط من editorializing.”

اضطراری وام برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک hobbled با بحران اقتصادی کنونی که ویران شده است برخی از کشور های آسیب پذیر ترین کارفرمایان: کوچک خرده فروشان بارها و رستورانها و مکانهای تفریحی و کارخانه هایی است که تمام درهای بسته خود را.

این بحران همچنین ارائه یک چالش بی سابقه برای SBA که تلاش کرده است برای رسیدگی تاریخی هجوم برنامه های کاربردی وام و درهم به نوشتن قوانین برای $349 میلیارد دلار کمک برنامه در حالی که برنامه در حال حاضر در حال حرکت.

SBA کوچکترین میان “عمده سازمان های فدرال” ذکر شده در رئیس جمهور درخواست بودجه با کمتر از $1 میلیارد دلار در بودجه سالانه. برای سال مالی 2021 آن شاهد 11 درصد بودجه کاهش در مقایسه با سال قبل است.

در این وبینار اماتو همچنین خطاب تاخیر به آژانس فاجعه وام بلند مدت وام SBA برنامه مدیریت توسط دولت و نه بانک ها. که برنامه دریافت اضافی شلیک از طریق قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته مراقبت در عمل و به معنای دادن پول نقد پیشرفت تا $10,000 برای کسب و کار رو در کوتاه مدت بحران نقدی.

برنامه دریافت بیش از 3 میلیون نفر از برنامه های کاربردی تنها در سه روز, او گفت:, و تلاش برای مقابله با جمع شدن. آژانس در آوردن نامشخص “شخص ثالث خصوصی منابع” برای کمک به پاسخگویی به چالش اماتو گفت.

“آنها muddling از طریق آن. اگر آن را تا به من من می خواهم به شما نوشتن یک بررسی در فردا,” او گفت: صاحبان کسب و کار. “اما آن را در حال آمدن است. … صبور باشید.”

دالتون بنت و Allie کارن کمک به این گزارش.

باید یک نکته یا داستان ایده در مورد چگونه دولت است که دست زدن به مراقبت عمل می کنند و پاسخ خود را به اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس? ارسال یک ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de