بایدن فکر می کند تهمت سعی خواهد کرد برای به تاخیر انداختن انتخابات آمریکا

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: او معتقد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ماه نوامبر به تعویق انداختن انتخابات در میان coronavirus همه گیر برای افزایش شانس خود را از انتخاب مجدد.

“علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم او است دیگه سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شد گفت:” آقای بایدن در طول یک کمپین آنلاین رویداد با توجه به یک گزارش. “این تنها راهی است که او فکر می کند او احتمالا می تواند برنده.”

این دموکرات را حفظ کرده است که انتخابات باید در ماه نوامبر با وجود نگرانی ها در اطراف شخص رای گیری و زمان به تعویق افتادن مقدماتی در ایالات متعدد.

“من می خواهم خیلی ترجیح می دهند به در — شما می دانید که در شخص رای دادن, اما آن بستگی دارد. این بستگی به وضعیت بازی” آقای بایدن گفت: NBC در یک مصاحبه در مارس 7. “اما ما نمی توانیم و نمی توانیم با تاخیر یا تعویق انداختن قانون اساسی مورد نیاز در ماه نوامبر انتخابات است.”

دموکرات نگرانی می آیند با وجود آقای ترامپ داشتن یک جانبه قدرت به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر که نیاز به تصویب هر دو مجلس کنگره آمریکا. که یکی از آنها مجلس نمایندگان آمریکا برگزار می شود توسط دموکرات ها ،

در روز پنج شنبه آقای بایدن گفت که دولت نیاز به حمایت مالی از کنگره برای آماده سازی امن روش رای گیری در ماه نوامبر.

او اشاره شده چگونه ویسکانسین خواهان مسدود شده بود از حزب دموکرات تلاش برای به تاخیر انداختن حالت اولیه در آوریل 7 و تمدید مهلت برای بازگشت ایمیل های رای.

“جمهوری خواهان در تلاش بودند به زور در شخص رای گیری بدون توجه به سلامت هزینه. ما باید به شکل از چگونه ما می رویم به انجام کامل و عادلانه و امن انتخابات در ماه نوامبر و هیچ کس نباید به خطر زندگی خود را به بازیگران یک رای” افزود: آقای بایدن.

جمهوری خواهان مجلس سنا و تهمت و دولت را تحت فشار قرار دادند پشت در حزب دموکرات تلاش برای ضمیمه بودجه برای گسترش انتخابات عمومی پست الکترونیکی-در رای گیری به آخرین coronavirus اضطراری بسته است.


“ایده شما تا به حال تمام فرمانداران و بسیاری از شهرداران — جمهوریخواه و دموکرات — درخواست از رئیس جمهور و درخواست (رهبر اکثریت سنا) میچ مک کانل” ما نیاز به محلی بودجه برای ما پشتیبانی محلی برای چیزهایی که ما باید انجام دهید,’ ” ادامه داد: آقای بایدن روز پنج شنبه.

“من فکر می کنم آن را کاملا بی فکر بی فکر است که آنها تمایلی به انجام آن است. من آن را دریافت نمی. من آن را دریافت نمی کند.”

آقای ترامپ را محکوم کرد بیش از گذشته نظرات به ادعاهای دروغین از “فاسد” پست الکترونیکی رای گیری در حالی که منتقدان اشاره می کنند که رئیس جمهور قادر به رای دادن از طریق پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات