بایدن می گوید بلومبرگ را بیگانه سیاه رای دهندگان با توجه به پشتیبانی از stop-و-frisk: $60bn ‘می تواند به پاک کردن سابقه خود را’

جو بایدن ناودان مایک بلومبرگ بیش از رکورد خود در یک مصاحبه جدید اعلام کرد و گفت سابق شهر نیویورک شهردار گذشته برای حمایت از یک بحث توقف-و-frisk سیاست خواهد بیگانه سیاه رای دهندگان به عنوان او به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

در مصاحبه با ان بی سی دیدار با مطبوعات روز یکشنبه معاون سابق رئیس جمهور پیش بینی رسانه ها را به زودی به نوبه خود تمرکز خود را به سمت آقای بلومبرگ و “موقعیت در مسائل مربوط به آفریقایی-آمریکایی جامعه” در حال حاضر که میلیاردر ریاست جمهوری امیدوار است گرفته شده به مبارزات انتخاباتی.

آقای بایدن همچنین به ظاهر انتقاد آقای بلومبرگ برای صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات کلیدی در میدان نبرد متحده گفت: “$60bn (£46bn) می توانید خرید شما مقدار زیادی از تبلیغات است, اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را.

“مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ” آقای بایدن گفت. “همه شما در حال رفتن به شروع به تمرکز بر روی او مانند شما بر من … موضع خود را در مسائل مربوط به آفریقایی-آمریکایی جامعه از توقف-و-frisk به راه او در مورد [رئیس جمهور سابق اوباما].”

او افزود: “شما نگاهی به توقف-و-frisk پیشنهادات. شما یک نگاهی به ایده های خود را در redlining او صحبت کردن در مورد. شما یک نگاهی به آنچه که او انجام داده نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است. من مضطرب به بحث مایکل در مسائل مربوط به شما می دانید آنچه که ما قصد داریم به صورت فوق العاده در روز سه شنبه.”

آقای بایدن در ادامه به تمرکز بر آقای بلومبرگ گذشته رکورد به عنوان یک جمهوری خواه شهردار تصدیق کرد که او یک “واقعی متحد” در مورد مسائل مانند کنترل اسلحه در عین حال “حتی نمی تواند تایید باراک [اوباما] در سال 2008”.

او ادامه داد: “او نمی خواهد حمایت او. شما می دانید او تایید بوش. او تایید, شما می دانید, خواه قبل از آن. ناگهان او خود را با بهترین دوستان است.”

نظرات خود را به عنوان آقای بلومبرگ صعود کرده است در نظر سنجی های ملی و ایالتی نظرسنجی در سراسر میدانهای مهم پیش رو از سه شنبه هنگامی که رای دهندگان رأی گیری در چندین کلید متحده است.

در حالی که شهردار سابق در اواخر ورود به دموکراتیک مقدماتی باعث شد او به فکر شغل آیووا و نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت رای او پس از گزارش برنامه ریزی شده به دو برابر هزینه های آگهی های تلویزیونی و استخدام هزاران نفر از بیشتر کارکنان در سراسر کشور.

آقای بلومبرگ نیز خطاب به گذشته خود برای حمایت از بحث توقف-و-frisk سیاست که هدفمند سیاه و قهوه ای جوامع در شهر نیویورک تحت تصدی خود به عنوان شهردار.

اما یک ضبط از او ابراز حمایت برای اندازه گیری در 2015 هم زده جنجال پس از آن رفت و ویروسی هفته گذشته است. در آن آقای بلومبرگ شنیده می شود گفت: “نود و پنج در صد از قتل قاتلان و قربانیان قتل – مناسب یکی MO. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.

“آنها مرد هستند اقلیت های 16 تا 25. که درست در نیویورک است. درست است که تقریبا در هر شهر” شهردار سابق شنیده می شود گفت. “و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که کشته می شوند.”

کلیپ آورد با واکنش گسترده از جمله از آقای ترامپ که به نظر می رسد به استفاده از ضبط برای بی اعتبار ساختن آقای بلومبرگ ریاست جمهوری پیشنهاد او را خواستار یک “کل نژادپرستانه” در یک صدای جیر جیر. آقای ترامپ قبلا خواستار توقف-و-frisk برنامه به اجرا در سراسر کشور.

آقای بلومبرگ با انتشار بیانیه ای پس از ضبط و منتشر شد گفت که او قطع برنامه “95 درصد” پس از خروج از دفتر و اضافه کرد: “من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من باید عذر خواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

او افزود: “اما این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>