سابق آیووا گفت: او را “شوکه” است که جو بایدن به او گفت “برو رای برای شخص دیگری” پس از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری رد یک سوال در مورد اینکه آیا او از خط لوله نفت ساخت و ساز.

آقای بایدن و معصوم سیاه و برداشت اد فالون که خدمت در آیووا مجمع عمومی و منجر به یک سازمان با هدف مقابله با بحران آب و هوا پس از نامزد فشرده او در مورد وفاداری خود را در انتخابات.

در یک ویدئو از تبادل آقای فالون می پرسد نامزد: “من مانند شما و من قصد دارم برای حمایت از شما در صورت برنده شدن در نامزدی چرا که ما باید برای خلاص شدن از [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] اما آنچه که ما می رویم به انجام مورد تغییر آب و هوا ؟ … ما باید برای متوقف کردن ساخت و جایگزینی خطوط لوله.”

آقای بایدن سپس به او می گوید “برو رای برای شخص دیگری است.”


پس از آقای فالون به او می گوید او را حمایت معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات عمومی آقای بایدن به او می گوید “من در حال اجرا در اولیه” و او را بغل توسط خود قنتد, ژاکت lapels.

او نشان می دهد آقای فالون حمایت از برنی ساندرز به جای. آقای فالون حمایت تام Steyer در اصلی. آقای ساندرز است که خود انتخاب دوم.

آقای فالون شده است تلاش برای پین کردن آقای بایدن این موضع در خطوط لوله برای تقریبا یک سال.

در طول نامزد تکرار بازدیدکننده داشته است به دولت آقای فالون و جسورانه خود را آیووا سازمان را فشرده و او را در مواضع خود را در تغییر آب و هوا داکوتای دسترسی به خط لوله و اینکه آیا او از بین بردن و یا تعویض همسر لوله گاز نشت گاز متان پس از دادن ظاهرا متناقض در اظهارات خود در مخالفت با ساخت و ساز جدید.

“من و او در این گفتگو قبل از آن هرگز حل و فصل شده است” آقای فالون می گوید مستقل. “به نظر می رسید مانند وجود قطع.”

زمانی که او با نزدیک شدن نامزد در یک مراسم انتخاباتی در شهری رویاها در Des Moines, آقای فالون می گوید او انتظار داشتم که آقای بایدن “به آدرس نگرانی های من بود که افزایش در مورد تغییر آب و هوا.”

او می گوید: او “شگفت زده” که آقای بایدن به نظر می رسد برای منحرف کردن حمایت خود را باید آقای بایدن انتخاب شود به عنوان نامزد دموکرات در انتخابات عمومی که در طی آن او ظاهرا می خواهید به کسب آقای فالون رای.

“او فقط آن را مشکل تر است” آقای فالون می گوید.

آقای بایدن قرار دادند کمر چندین برابر می شود رای دهندگان در طول مبارزات انتخاباتی خود از جمله گفتن مهاجرت فعال در کارولینای جنوبی به “رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” و گفتن مرد دیگری در آیووا — که نامزد نیز به نام “لعنت به دروغگو” — که او را “بیش از حد” به او رای.

او در وب سایت خود آقای فالون می نویسد که او اخیر ارز است “اخلال در تعداد سطوح”.

او گفت: “او گرایش به نقض فضای شخصی است غیر دارایی در سیاست و مکرر خود را gaffes نخست علوفه برای مخالفان و رسانه ها. … مهم ترین بایدن است که به سادگی اشتباه در تغییر آب و هوا و out-of-step با رای دهندگان در بسیاری از مسائل است.”

آقای فالون می گوید او از آقای Steyer برای خود سابقه حمایت از محیط زیست و وعده به اعلام “آب و هوا اضطراری” در اولین روز از دولت او اگر انتخاب شود.

در توییتر آقای Steyer خطاب به آقای بایدن گفتن او گفت: “این است که هیچ راهی برای درمان Iowan. او گفت که او می خواهم برای رای Dem در کل b/c او می داند که چقدر مهم است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نیاز به اقدام فوری در آب و هوا. اگر شما موافق نیستم خوشحال به بحث @ بحث است. اما آیا آن را بر روی رای دهندگان ما نیاز به پیروزی در Nov.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات