مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن جشن شکستن رکورد جذب سرمایه مسافت در روز دوشنبه به عنوان presumptive 2020 دموکرات ریاست جمهوری نامزد انتخاباتی اعلام کرد آن مطرح شده بیش از $80m ماه گذشته پس از teaming تا با کمیته ملی حزب دموکرات.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی دریافت به طور متوسط کمک مالی آنلاین از 30 دلار با توجه به افشای مالی نامزدها ملزم به انتشار 20 ژوئن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد آمار و ارقام خود را همراه با کسانی که از حزب جمهوری خواه کمیته ملی.

آقای بایدن انتخاباتی مطرح خیره کننده $80.8 m, بزرگترین مسافت از هر نامزد حزب دموکرات در حزب یک بار در طول تاریخ شلوغ میشه. این یک $20m افزایش از ماه قبل زمانی که معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی و DNC مطرح شده در گزارش $60.5 متر. آقای ترامپ انتخاباتی و RNC مطرح $61.7 m در مه.

“من در ترس از این مبلغ از پول است. فقط چند ماه پیش مردم آماده بودند برای نوشتن این کمپین خاموش” آقای بایدن در بیانیه ای گفت.

او افزود: “من درک می کنم آنچه این دلار چیست. هنگام مواجهه با عدم قطعیت و رکود اقتصادی شما تصمیم به بازگشت من. من هرگز فراموش نخواهم کرد که. و من قول می دهم که زمانی که من رئیس جمهور من به شما اجازه نمی کردن.”


به جمع آوری کمک های مردمی مسافت است به خصوص شخص داده coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد آمریکا و 2020 مبارزات انتخاباتی.

نزدیک به 40 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست پس از همه گیر آغاز شد در حالی که مبارزات انتخاباتی چرخه رفته مجازی با نامزد بودن مجبور به درخواست خود را برای پشتیبانی به طور کامل آنلاین.

در زمانی که حزب دموکرات نامزد خواهد بود به احتمال زیاد میزبانی بزرگ تظاهرات و سالن های شهر آقای بایدن است که به جای انجام مصاحبه تلویزیونی از زیرزمین و میزبانی یک پادکست که در مورد چشم انداز خود را برای امریکا است.

در ضمن او ضرب و شتم آقای ترامپ دو رقمی در چند نظر سنجی های اخیر از جمله در محلی سطح در ایالات متحده است که به او کمک کرد تا خود را تأمین 2016 پیروزی ملی نظرسنجی نشان داد که آقای بایدن باز کردن خود منجر به همه گیر بدتر سراسر ایالات متحده است.

توسط دوشنبه, آقای بایدن برگزار شد هفت نقطه سرب بیش از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور با توجه به Real Clear Politics رای گیری دمای در حالی که او بالاتر از رئیس جمهور با 11 امتیاز در ایالات ویرجینیا جدید در رونوک کالج بررسی.

آقای بایدن همچنین ضرب و شتم آقای ترامپ با 12 نقطه سرب در میشیگان, دولت, رئیس جمهور دقت برنده در سال 2016 است و به عنوان دیده می شود بسیار مهم در انتخاب مجدد او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات