بایدن خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن یک ‘احمق’ به مسخره دیگران برای پوشیدن یک ماسک: ‘آن را هزینه زندگی مردم’

جو بایدن به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “مطلق احمق” برای تمسخر مردم با پوشیدن یک ماسک به عنوان رئیس جمهور به نظر می رسد برای ادامه ساخت سرگرم کننده آمریکایی پس توصیه های رسمی.

آقای ترامپ مشترک یک صدای جیر جیر مسخره سابق معاون رئیس جمهور برای پوشیدن ماسک در طول مراسم روز یادبود رویداد در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و بدون.

“مطلق احمق بحث که در راه است. منظورم هر پیشرو doc در جهان است گفت: ما باید یک ماسک زمانی که شما در یک جمعیت” آقای بایدن گفت: در طول یک جامعه فاصله مصاحبه با سی ان ان.

“این ماچو مسائل برای یک مرد-من نباید رفتن, اما آن را فقط آن را هزینه های زندگی مردم است. آن را هزینه زندگی مردم” آقای بایدن گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت مقادیر به “افغان, مرگ و میر,” او گفت:.

وی افزود: “رئیس جمهور قرار است به رهبری شرکت در حماقت و دروغ مردانه.”


آقای بایدن را به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد مسخره اش presumptive ریاست جمهوری حریف ماسک-پوشیدن در حالی که در همان زمان خواستار یک خبرنگار برای پوشیدن ماسک در یک باغ گل رز رویداد.

“شما می خواهید به لحاظ سیاسی درست” رئیس جمهور به خبرنگار مهر جف میسون او خواسته بود برای حذف ماسک خود را به یک سوال بپرسید بیشتر با صدای رسا در میان شیوع کروناویروس.

آقای بایدن و همسرش جیل بایدن عینک ماسک سیاه و سفید روز دوشنبه برای یک روز یادبود رویداد در دلاور, در حالی که رئیس جمهور و همسر, Melania Trump نیست برای مراسم در بالتیمور مریلند و Arlington, Virginia.

از رئیس جمهور به یک صدای جیر جیر از رادیو فردا میزبان بریت هیوم در چهار شنبه شب که یک شوخی از آقای بایدن ماسک ،

“من فکر کردم که خوب بود” آقای ترامپ گفت. “من نخوری او.”

در طول مصاحبه با سی ان ان روز سه شنبه آقای بایدن گفت: با پوشیدن یک ماسک بینی رهبری ضعف نیست.

او گفت که او می ترسید که رئیس جمهور – که حامیان gleefully در دست گرفتن آقای بایدن را gaffes – بود خود را “از دست رفته یک گام” و اضافه کرد که او فکر Mr تهمت بود “کسی که در تلاش برای کنترل احساسات” که می شود “بیشتر نامنظم تر او احساس می کند در پشت منحنی”.

در هفته های اخیر آقای ترامپ ادعا کرده بود وجود دارد یک توطئه توسط دولت قبلی به خرابکاری ریاست جمهوری خود را که وجود دارد این است که بسیاری از تقلب های گسترده در پست الکترونیکی-در رای گیری که یک مجری تلویزیون ممکن است به جرم قتل یک زن جوان که به مرگ طبیعی مرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de