بایدن خواستار وحدت پس از تعیین اولیه پیروزی ساندرز: ‘با هم ما را ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’

جو بایدن خواستار وحدت پس از آنچه ممکن است به یک پیروزی قاطع بیش از برنی ساندرز تعهد که با هم در حزب دموکرات می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

در یک روز بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان “بزرگ شنبه” و در آن صورت گرفت و هفت روز پس از معاون رئیس جمهور سابق فیلمهای شب در “شنبه” آقای بایدن مجموعه نگاه به برنده شدن حداقل چهار نفر از شش کشور که بازیگران برگه های رای برای انتخاب یک نامزد. از این مهم در نظر نمایندگان رای کالج انتخاباتی و نقش آن در انتخابات عمومی شد میشیگان.

چهار سال پس از آقای ساندرز شکست هیلاری کلینتون در بالای این میانه دولت در پیروزی کمک کرد که تحویل حرکت به اندازه کافی به مبارزات انتخاباتی خود برای حمل او تمام راه را به تابستان سناتور ورمونت و آمد جای او می دانست که او تا به حال یک بار دیگر درخشید.

داشتن شده است محوری به frontrunner وضعیت پس از برد در آیووا و نیوهمشایر و نوادا او را دیدم آن را کشف و ضبط پشت توسط معاون سابق رییس جمهور که به آغاز خود باز گشت با پیروزی در ایالت کارولینای جنوبی در یک زمین لغزش.

آقای بایدن پس از آن سیمانی است که وضعیت با سراسیمگی از برنده هفت روز پیش در روز سه شنبه کمک به حمایت از تعدادی از سابق رقبای induing پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke.


روز سه شنبه آقای بایدن صعود میشیگان میسوری و می سی سی پی و پیشرو در آیداهو اضافه شده به او محول تعداد و با برنده بزرگ در سراسر چندین گروه های جمعیتی بیشتر تقویت ادعای خود را به بهترین قرار داده شده برای شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای ساندرز بود و هنوز هم از چالش های بزرگ در ایالت داکوتای شمالی اما در هر صورت آن را به یکی دیگر ناامید کننده شب برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“این بود که در مسیر خود را. امشب مسیر خود را” یک مشاور با سی ان ان گفت. “این اتفاق نمی افتد.”

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از سناتور ورمونت ترین بالا مشخصات حامیان گفت: در رسانه های اجتماعی: “هیچ قند-پوشش آن – امشب شب سختی. امشب شب سختی برای این جنبش به طور کلی.”

پیش از روز سه شنبه مسابقات آقای بایدن امن تر تاییدیه از جمله کسانی که از کامالا هریس و Cory Booker به عنوان دموکراتیک ایجاد به نظر می رسد برای متحد کردن پشت او را به عنوان نامزد بهترین مجهز به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای آقای بایدن به دنبال برای قرار دادن تمرکز خود را بر گرد هم آوردن حزب دموکرات در میان اولیه فصل است که به ندرت نتواند به نشت خون. در حالی که او و دموکراتیک سوسیالیستی اشغال مختلف ایدئولوژیک سنت – برخی از کار را به طور قابل توجهی پس آقای بایدن گفت که ضروری مردم کار کرده دست در دست به سرنگونی رئیس جمهور در مورد کسی که با او نازل شده است و داغدار.

“من می خواهم برای تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را. ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما شکست او هم” آقای بایدن گفت: در فیلادلفیا, پنسیلوانیا یکی دیگر از میدان نبرد دولت است.

او افزود: “ما در حال رفتن به این ملت ما با هم در حال بازسازی دموکراتیک پایه حزب دموکرات است. آفریقایی آمریکایی جامعه است. دبیرستان تحصیل مردمی کار حومه زنان, جانبازان, آتش, اعضای اتحادیه و بسیاری از بیشتر. مردم از هر اقتصادی ایستگاه.”

در حالی که برخی از آرا هنوز در حال شمارش در کشورهای غربی سنجی پیشنهاد آقای بایدن به حال برنده میشیگان 53-38 می سی سی پی 81-15 میسوری 60-35 و آیداهو به اندازه 46 به 38. آقای ساندرز بود که منجر داکوتای شمالی در حدود 15 نقطه ایالت واشنگتن به نظر می رسد بیش از حد نزدیک به تماس.

هیچ فوری کلمه از ساندرز مبارزات انتخاباتی در برنامه های خود را. او با توجه به بحث آقای بایدن یکشنبه آینده پیش از چهار مطلب مهم مقدماتی روز سه شنبه در اوهایو و فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی.

احتمال وجود خواهد داشت فشار شدید بر او از دیگر دموکرات ها به رها کردن و پرتاب خود را پشتیبان گیری و از هواداران خود پشت آقای بایدن.

حتی به عنوان خطوط از مسابقه به تمرکز واضح تر, جدید, عدم قطعیت را برانگیخته بود با ترس از گسترش coronavirus. هر دو نامزد به طور ناگهانی لغو شد تظاهرات در اوهایو بودند که برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب. که تنظیم صحنه برای آقای بایدن این اظهارات در فیلادلفیا, در حالی که آقای ساندرز پرواز خانه به ورمونت و آدرس نیست ،

آقای ساندرز’ کمپین گفت: همه رویدادهای آینده خواهد بود تصمیم گرفت در یک مورد به مورد و بر اساس داده های عمومی بهداشت و درمان نگرانی ها در حالی که آقای بایدن به نام یک برنامه ریزی آینده فلوریدا متوقف شود.

کمیته ملی حزب دموکرات همچنین گفت که روز یکشنبه بحث بین این دو نفر خواهد بود انجام شده و بدون مخاطب.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im