“همانطور که شما صحبت می کنید به [زن] و همکاران در جهان, آنها همه نوع سر اشاره کردن سر خود را. ‘به من گفته شده است که'” Bhatia گفت. “این نوع مانند: توجه به خود.”

زنان ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در علوم و در طول چند دهه گذشته اما مردان همچنان به تسلط رهبری از صنعت بیوتکنولوژی — که در آن علم و کسب و کار برخورد به نوبه خود برج عاج بینش دارو و پزشکی فن آوری است که می تواند جهان را تغییر دهید. این اختلاف در چشم ساده پنهان از عمدتا نر مدیران ارشد از شرکت های زیست فناوری به عنوان خبری بلومبرگ گزارش داد گروهی در بزرگترین dealmaking رویداد از سال که برجسته مدل های کوچک از لباس به عنوان کوکتل پیشخدمت.

Bhatia, یک سریال موفق کارآفرین با همکاری سوزان Hockfield سابق MIT رئیس جمهور و نانسی هاپکینز یک زیست شناس که کشف سیستماتیک تبعیض علیه زنان در دانشگاه فنی ماساچوست در دهه 1990 به تعیین مشکل و فشار برای تغییر.

چیزی که آنها پیدا بود جدی: 40 از دست رفته شرکت.

بر اساس داده ها از دانشگاه MIT به تنهایی سه نفر یافت می شود که کمتر از 10 درصد از 250 شروع یو پی اس توسط MIT دانشکده تاسیس شد توسط زنان با وجود این واقعیت که آنها ساخته شده تا 22 درصد از اعضای هیئت علمی. اگر مردان و زنان شروع به شرکت در همان رای آنها تخمین زده می شود وجود دارد حدود 40 بیوتکنولوژی شروع یو پی اس که اصلا امروز وجود دارد. یک مطالعه جداگانه در بر داشت 11 درصد از شروع یو پی اس چرخید از دانشگاه استنفورد بود و یک زن, موسس, در حالی که 25 درصد از اعضای هیئت علمی هستند.

در پاسخ بوستون سرمایه جامعه را آغاز کرده است در گردش و امضای یک تعهد است که حداقل یک چهارم از آن شرکت هیئت مدیره خواهد بود ظرف دو سال.

“این سخت است, اگر شما چشمان باز را نمی بینیم که این مشکل گفت:” استفان نایت, شریک مدیریت از F-نخست سرمایه گذاری بازوی وفاداری سرمایه گذاری. نیمی از شرکت خود را نمونه کارها از شرکت های زیست فناوری باید حداقل یک زن عضو هیئت مدیره و 10 درصد از آن شرکت مدیران ارشد هستند.

“ما آمده است یک راه طولانی در توسعه داروهای جدید برای بیماری های ویرانگر. من نسبتا مطمئن هستم که افزایش تنوع از جمله زنان ما را توسعه خیلی بیشتر” شوالیه اضافه شده است. “برای هر دو انصاف و به خاطر از بیماران این مسئولیت ما برای افزایش تنوع است.”

یک لیست از 100 شرکت

هاپکینز انجام شده محقق ساخته شده است که زندگی حرفه ای او تحصیل در رشته سرطان شناسی و zebrafish ژنتیک تبدیل به یک قهرمان برای بسیاری از دانشمندان زن با یک پروژه جانبی او آغاز شده در 1990s. پس از درخواست های اضافی برای فضای آزمایشگاهی نگه داشته شدن را تکذیب کرد, او رفت و در اطراف MIT با یک نوار اندازه گیری و نوت بوک. او در بر داشت او نر هم تا به حال labs تا چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان او نشان می دهد چگونه یک داده محور با رویکرد مستند بی عدالتی می تواند کمک به ساخت ،

هاپکینز رفت و برای کمک به یک گزارش که بیشتر اندازه گیری نابرابری هل دادن MIT را غیر معمول پذیرش بوده است دیرینه تبعیض علیه زن اساتید. تحت فشار, همه چیز شروع به تغییر و دانشگاه های دیگر شروع به انجام شبیه ارزیابی.

زمانی که هاپکینز بازنشستگی در سال 2012 یک همکار به او نشان داد یک لیست از 100 شرکت های دریافت کننده سرمایه گذاری سرمایه گذاری در بوستون. وجود دارد تنها زن موسس در لیست. هاپکینز می خواستم برای جشن پیشرفت او تا به حال دیده می شود در طول تحقیقات علمی حرفه ای. اما بیوتکنولوژی حال رونق گرفت در آن زمان بود و تبدیل شدن به یک کلید خط لوله برای داروهای جدید و ضروری پل بین دانشگاهی و آزمایشگاهی جهان واقعی است. این لیست نشان داد چقدر کار مانده که باید انجام شود.

“ما شاهد تغییرات در دانشگاه … اما این یکی دیگر از مرزی که حرکت نمی کند همراه کاملا در دانشگاهها” هاپکینز گفت.

زمانی که هاپکینز برنده جایزه یک عمر دستاورد از Xconomy انتشار متمرکز زیست فناوری Bhatia معرفی او در طی یک مراسم اعطای جوایز. Hockfield دیگر دانشگاه MIT رئیس جمهور اما یک استاد علوم اعصاب در بین تماشاگران بود. هاپکینز یک بار دیگر به ارمغان آورد تا لیست. آن را تعجب آور بود به Bhatia که آغاز شده بود شرکت خودش و می دانستم که دیگر زنانی که تا به حال بیش از حد. سه نفر تصمیم گرفتند که آنها تا به حال برای شروع با کمی مشکل است.

“ما تقریبا آگاه بدون دیتا که زنان بودند با شرکت در رای دادن که مردان بودند و به ما نشان دهنده یک فرصت از دست رفته,” Hockfield گفت.

با استفاده از داده ها از دانشگاه MIT technology صدور مجوز آنها کاوش وسوسه انگیزی واقعیت: اگر زمان زن دانشکده ایجاد شده شرکت ها در همان نرخ به عنوان همکاران مرد خود?

“ما شده است صحبت کردن در مورد این 40 شرکت که نیست اتفاق افتاده است چرا که زنان نه به حال فرصت” گفت: ماریا Zuber معاون تحقیقات در دانشگاه MIT. “اگر تعدادی از این 40 شرکت آمده بود به تصویب مردم را درمان امروز که آنها ندارند.”

حل مشکل

یک جریان ثابت از مطالعات از نظر قطعات و اخبار سند شکاف جنسیتی که باقی بماند با وجود تلاش های به آنها نزدیک است. Bhatia, Hockfield و هاپکینز مشخص شد کار خود را نمی خواهد به سادگی نشان می دهد مشکل است. آنها تشکیل یک بوستون بیوتکنولوژی گروه کاری — از جمله سرمایه گذار جامعه و دانشگاه رهبران — به مطمئن شوید که چیزی تغییر کرده است.

“من شگفت زده یافته اما من گالوانیزه با چه عملی و انگیزه آنها برای حرکت به سمت عمل” گفت: Amy Schulman یک شریک مدیریت در ستاره قطبی شرکای یک شرکت سرمایه گذاری. “وجود دارد این است که ما در حال خنثی; چون ما علم-محور ما در حال جنسیتی کور و مسابقه کور.”

Schulman و شوالیه شده است گردش تعهد به همکاران و می گویند که دریافت کرده است به طور کلی مثبت بوده است.

لحظه ای ممکن است راست فشار برای تنوع به دست آوردن با بخار در دنیای کسب و کار. گلدمن ساکس مدیر عامل دیوید جزایر این ماه خود را اعلام کرد بانک را به شرکت های عمومی در ایالات متحده و اروپا اگر آنها حداقل یک نفر در هیئت مدیره از یک کمتر است.

Schulman گفت: موانع و مشکلات زنان ممکن است ناشی از تعصب غیر عمدی مانند پیش نیاز است که به نوبه خود به عنوان یک پروکسی برای چیدن یک مرد است. برای مثال اگر تجربه به عنوان یک مدیر اجرایی و تجربه قبلی در یک شرکت هیئت مدیره مورد نیاز است برای یک موقعیت رهبری بسیاری از زنان را در پیدا کردن خود را از مطالعه خارج شدند. آشکار تبعیض جنسی نیز ممکن است نقش بازی از جمله نگرانی در مورد چگونه بازارهای عمومی و یا سرمایه گذاران خواهد شد واکنش نشان می دهند برای اولین بار زن مدیران ارشد. Schulman تاکید کرد که نگرانی او را شنیده است و نه او را نگه می دارد.

یک مطالعه “ما از مردان را به نفع زنان و به دست دادن: بستن شکاف جنسیتی در هنگام راه اندازی بودجه” بر تعصبات حتی ممکن است بافته شده را چگونه کسب و کار زمین دریافت کرده است. سرمایه گذاران تمایل به درخواست مرد کارآفرینان توسعه متمرکز سوال در مورد فرصت ها برای کسب و کار خود را در حالی که کارآفرینان زن خواسته شد پیشگیری متمرکز سوال در مورد خطرات ناشی از شکست است. مطالعه دیگری نشان داد همان زمین ارائه شده توسط یک مرد بود که امتیاز مطلوب تر از زمانی که داده شد توسط یک زن.

برای افزایش فرصت های Harvey Lodish, یک استاد دانشگاه MIT است که درگیر در بیوتکنولوژی برای 40 سال تدریس خواهد شد شتاب دهنده کلاس با Bhatia برای زن دانشکده که علاقه مند به یادگیری در مورد چگونه به درگیر — بر اساس این ایده که یک مانع عمده ای است که عدم وجود فرصت های شبکه و قرار گرفتن در معرض بیوتکنولوژی.

“این بسیار بیشتر از پسران شبکه” Lodish گفت: به جای آشکار جنسیتی. “است که شما فقط در مورد آن فکر نمی کنم. از شما خواسته مردم است که شما می دانستم که برای پیوستن به [شرکت]. تمایل آنها را به مردم شما را با کار می کرد و آنها تمایل به نگاه مانند شما.”

MIT در حال کار برای ایجاد یک کمک هزینه تحصیلی است که ارائه شاغل زن دانشکده را ترک برای یک ترم به دست آوردن تجربه کار در یک شرکت سرمایه گذاری. این گروه امیدوار است سایر دانشگاه ها و سرمایه گذاران را به دنبال خواهد داشت.

“40 گم شده نماینده شرکت 40 از دست رفته شانس برای اکتشافات اساسی به خود گرفته اند و به جهان بیرون” Bhatia گفت. “هنگامی که یک ضرب که توسط دیگر اکوسیستم نوآوری در کشور و جهان, در طول سال های بسیاری است که نشان دهنده بزرگی فرصت از دست رفته برای مشاغل اکوسیستم منطقه ای بیماران و جامعه است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im