شرط زیر در سوپر جام: یک Chiefs-49ers در ضربات پنالتی هیچ یقین

در نگاه اول bettors باید دلیل خوب برای اینکه بیش از. اشراف و سان فرانسیسکو 49ers دو نفر از پرکار ترین تهاجمی تیم 2019 به پایان رساندن پنجم و دوم در مجموع امتیاز به ترتیب و ششم و چهارم و در مجموع متری. این ستاد به طور متوسط 2.6 امتیاز در هر درایو دوم بالاترین علامت در طول فصل به طور منظم با بیش از نیمی از حملات خود را درایو پایان دادن به در یک زمینه هدف و یا زمین نشستن کامل هواپیما. سان فرانسیسکو ثبت پنجم-بیشترین امتیاز در هر درایو (2.4) بود و سوم بالاترین نرخ touchdowns.

تعداد کسانی که تنها ramped تا در postseason. اشراف و 49ers, با هم, نمره زمین نشستن کامل هواپیما تقریبا بر روی هر درایو دیگر در پلی آف منجر به قوی متوسط 3.3 امتیاز در هر درایو.

ساده ریاضی به ما می گوید که یک تیم است که می شود حدود 11 درایو در هر بازی (به طور متوسط مقدار برای این دو تیم و همچنین برای هر یک از سوپر باول شرکت کننده از سال 2002) و نمرات حدود سه امتیاز در هر درایو به پایان خواهد رسید تا با حدود 33 امتیاز در پایان بازی با فرض آن به پایان می رسد در قوانین و مقررات. که ضرب در دو و ما می خواهم به دنبال در مجموع 66 امتیاز در سوپر باول زندگی یک پیروزی آسان برای بیش از.

آن را نمی خواهد بود آسان است که بدیهی است که به دلیل بازی تیم های, دفاع, بیش از حد. سان فرانسیسکو تا به حال یکی از بهترین دفاع در این فصل و اشراف بسیار بهبود یافته ایشان پس از خداحافظی در هفته است. به عنوان یک نتیجه, ما باید خلق و خوی ما انتظارات برای یک در ضربات پنالتی.

یک تیم مانند کانزاس سیتی که نمرات 2.6 امتیاز در هر درایو در برابر دمای دفاع خواهد نمره فقط 2.1 امتیاز در هر درایو در برابر یکی به عنوان جامد به عنوان سان فرانسیسکو شده است در این فصل (1.6 نقاط مجاز برای هر درایو چهارم بهترین در لیگ, پلی آف گنجانده شده است). The 49ers انتظار می رود می تواند به نمره 2.5 امتیاز در هر درایو در برابر دفاع مانند کانزاس سیتی است. با استفاده از آن شماره خواهد پروژه نمره نهایی 28-23 در حمایت از San Francisco — و یک پیروزی برای تحت.

اگر ما همان دفاعی تحت تاثیر تنظیمات به چگونه اغلب هر تیم به ثمر رساند در یک درایو و اینکه که نمره زمین نشستن کامل هواپیما و یا زمینه هدف ما می تواند شبیه سازی این سوپر باول 1,000 بار و انتظار برای آن را به رفتن زیر 54½ مجموع اکثریت از زمان.

بیش از آمار در پنج گذشته هفت سوپر کاسه. اما تحت هوشمند شرط در اینجا.

جایگزین وجود دارد در مجموع در دسترس بیش از حد. این Westgate ارائه می دهد بیش/داند از 41½, 49½, 60½ و 68½ هر یک از ارائه پول های مختلف خطوط دلالت مختلف شانس. به شما به عنوان انتظار می رود, فرصتی برای رفتن زیر قابل توجهی افزایش می دهد با هر افزایش نمره کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im