1. Yetur ناخالص-Matos, DE, Penn State: در دو فصل گذشته او ثبت شده 17.5 کیسه و 34.5 پردازد پشت خط داد و بیداد. او دارای ابعاد مناسب برای لبه حمله کننده در 6-5 و 266 پوند است.

2. عزرا کلیولند, T, Boise State: او یکی از سریع ترین-افزایش بازیکنان در پیش نویس است. او نمی باشد به عنوان استعداد به عنوان آینده Hall of Famer Joe Thomas اما سبک خود را از مسدود کردن مشابه است.

3. Kristian Fulton, CB, LSU: او مناسب مناسب برای یک تیم به دنبال یک cornerback که می تواند نگه دارید تا به خوبی در پوشش خبری.

4. Trevon Diggs, CB, Alabama: او گسترده گیرنده cornerback و پا زدن returner. او 4.55 سرعت ممکن را بترساند اما ریچارد شرمن است که با داشتن یک سالن از شهرت حرفه ای با 4.56 سرعت. Diggs یک بازیساز.

5. Denzel میمس, WR بیلور: میمس باید به سمت پایین ، او به اندازه (6-3, 207 پوند) و سرعت (4.38-دوم 40) به کمک یک گیرنده جرم.

6. خاویر McKinney, S, Alabama: تاپیک بحث بر سر پیش نویس برتر ایمنی اما مککیننی می شود با سر اشاره به دلیل تطبیق پذیری است. او می تواند بازی اسلات cornerback و ایمنی رایگان.

7. D’Andre سویفت, RB, Georgia: پيرو نیک Chubb و سونی میشل به عنوان گرجستان در حال اجرا پشت در NFL. او دارای یک ترکیب بزرگ از در حال اجرا و تصویب نواز توانایی.

8. جاش جونز, T, هوستون: عملکرد خود را در ارشد کاسه افزایش سهام خود را; او نمایش داده می شود خوب ورزشکاری و شانس خوب در برابر خوب دفاعی linemen.

9. راس Blacklock, DT, TCU: او توانایی بازی پایین به زمین و باعث مشکلات برای سپاه پاسداران و مراکز در تلاش برای جلوگیری از او. او می تواند موثر داخل تصویب حمله کننده.

10. اعطای Delpit, S, LSU: نه تنها Delpit یک بازیساز در ایمنی رایگان اما او یک hitter سخت است. در صورت نیاز می توانید او را به حرکت جعبه به عنوان قوی ایمنی.

11. Marlon Davidson, DL, Auburn: چهار سال استارت که می تواند گاو-راش و مختل مسدود کننده در خط داد و بیداد او مناسب به عنوان یک 3-4 پایان دفاعی یا 4-3 دفاعی مقابله با.

12. J. K. Dobbins, RB, Ohio State: او سخت و با دوام دونده که آغاز شده به مدت سه سال و تا به حال 2000-حیاط فصل 2019. در 5-9 و 209 پوند او بازدید سوراخ و می تواند هر یک به پایین بازگشت.

13. سه راهی هیگینز WR Clemson: 6-4 و 216 وزن او در منطقه قرمز. او تا به حال back-to-back فصل با حداقل 12 touchdown پذیرایی.

14. کول Kmet, TE, Notre Dame: او بهترین تنگ پایان ضعیف پیش نویس برای این موقعیت. در 6-6 و 262 پوند او بلوک های خوب و 4.70-دوم سرعت به او این توانایی را پخش downfield.

15. یعقوب Eason, QB, واشنگتن: بزرگ مسلح به چشم انداز با اندازه Eason بهره مند از نشستن و یادگیری در پشت یک جانباز برای حداقل یک سال.

16. جاستین Madubuike DT, Texas A&M: او نمی وارن ساپ اما سبک بازی مرا به یاد ساپ را: او را سه تکنیک دفاعی در مقابله با کسانی که می تواند شلیک شکاف و تحت فشار قرار دادن کارفرمایی.

17. Jonathan Taylor, RB, Wisconsin: تنها دست کشیدن در برابر او است که تمایل خود را به اشتباه. او یک مولد 5-10, 226-کوبنده با 4.39-دوم 40 سرعت.

18. Laviska Shenault جونیور, WR, Colorado: اجرا خود را-پس از گرفتن توانایی خواهد بود و جذاب به تیم اما آسیب دیدگی او تاریخ و 4.58-دوم 40 زمان دلایل برای نگرانی است.

19. A. J. Epenesa DE Iowa: او پرداخت قیمت خود را برای 5.04-بار دوم در ترکیب. در 6-5 و 275 پوند او در دور اول استعداد اما او ممکن است مجبور به اضافه کردن 10 پوند و تبدیل شدن به یک کشور مدافع.

20. Jalen لطمه می زند, QB, Oklahoma: او یک برنده در کالج در آلاباما و اوکلاهما. او 4.59-دوم سرعت و توانایی حرکت مناسب چه NFL تیم به دنبال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

دانلود رایگان مقالات