بهترین نرم افزار برای کمک به کودکان در یادگیری و اقامت اشغالی تحت coronavirus مستند

مدارس سراسر بریتانیا را تعطیل به عنوان تلاش برای جلوگیری از Covid-19 coronavirus همه گیر تا سطح شیب دار.

آن را ترک کرده است برخی از والدین و مراقبین – بسیاری از آنها در حال کار از خانه خود را – با غیر منتظره بار از آموزش و سرگرم کننده کودکان خود را تمام وقت برای آینده قابل پیش بینی.

پس چه هستند بهترین آموزش آنلاین ابزار برای نگه داشتن بچه ها, یادگیری سرگرم و اشغال کردند ؟ ما به جمع آوری با هم برنامه های مورد علاقه ما است که پوشش همه چیز را از هنر و صنایع دستی برای آموزش بچه ها چگونه به کد.

خواب ریاضی

این برنامه موفق به یادگیری ریاضی به عنوان سرگرم کننده به عنوان یک داستان قبل از خواب با استفاده از همه چیز از برق مارماهی به rollercoasters برای کمک به کودکان شکل راه خود را از طریق حیله و تزویر مشکلات.

اعم از ‘Wee آنهایی که به “کودکان و نوجوانان’, خواب ریاضی ارائه می دهد 1,600 تمرینات را با توجه, کودکان از مهد کودک از طریق به مدرسه ابتدایی. این برنامه رایگان و حتی دارای یک “آسمان محدود’ چالش حالت که حتی آزمون رشد یو پی اس.

یک مطالعه کارشناسی از سال 2015 نشان داد که این برنامه به دانش آموزان معادل سه ماه استفاده بیش از همسالان خود در طول یک سال تحصیلی در حالی که همچنین کمک به پدر و مادر خود را “اضطراب ریاضی”.

پاک کردن تمام بچه گربه ها

بهترین ابزار یادگیری هستند که به کودکان آموزش مهارت های حیاتی بدون آنها حتی متوجه آن است. پاک کردن تمام بچه گربه ها متناسب با این دقیقا معرفی کودکان 8-13 چگونه به کد از طریق حماسی بچه گربه-صرفه جویی در ماجراجویی.

چند برنده جایزه بازی طراحی شده است برای آموزش حرفه ای مهارت های برنامه نویسی با تاکید خاص بر بخش, الهام بخش دختران به کد.

یادگیری به کد تبدیل به یک ماجراجویی حماسی با پاک کردن همه گربه ها (EAK)

آن را با استفاده از گیم پلی شبیه به پلت فرم محبوب بازی های مانند ماریو و سونیک برای ارائه یک مقدمه وزش محاسباتی به فکر ساخت آن را به خصوص جذاب برای هر تکنولوژی هراسی کودکان و نوجوانان.

به پیشرفت از طریق سطوح و نجات بچه گربه ها, بازیکنان نیاز به تغییر سورس کد بازی حرفه ای با استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند HTML.

خاطرات Zapp

این تعاملی روزنامه نگاری برنامه کمک می کند تا کودکان خود را توسعه مهارت های سواد آموزی نیز در حالی که خود را درگیر تخیل و خلاقیت است.

سازندگان آن توصیف خاطرات برنامه به عنوان “مثبت صفحه نمایش زمان” و آن را فراهم می کند راه های خلاقانه برای افراد جوان به سند زندگی روزانه خود را – حتی اگر بیشتر از هر روز صرف در داخل خانه.

کودکان می توانید در قرعه کشی و یا نوشتن در مورد روز خود را با استفاده از مجازی رنگ قلم و جلوه های ویژه ابزار در حالی که هدایت خود را شخصی ‘Zappicon’ موجود است.

همه این را بدون پدر و مادر نیاز به نگرانی در مورد در برنامه خرید و یا تبلیغات.

کاترپیلار بازی خلاق

همه پدر و مادر خواهد شد آشنا با اریک کارل بسیار دوست داشتنی بسیار گرسنه کاترپیلار کتاب که از این هنری برنامه های خود را الهام بخش است.

کاترپیلار بازی خلاق کودکان را تشویق می کند به منظور جلب و رنگ و رنگ و طرح و با استفاده از ایجاد یک طیف وسیعی از قالب های بافت و بوم است.

کودکان می توانید تخیل خود را از طریق بازی های خلاق (خلاقیت)

این کار کمی شبیه به یک کودک پسند نسخه از فتوشاپ معرفی ویرایش مفاهیم مانند لایه ای است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد همه چیز از کلاژ منحصر به فرد آثار هنری است.

سازگار با اپل مداد بر روی iPad Pro, فناوری نقد کودکان ذکر شده در این میان بالا 10 نرم افزار ضروری برای یک کودک برای اولین بار آی پد.

استاد Astro گربه منظومه شمسی

بر اساس محبوب استاد Astro گربه سری کتاب این برنامه اجازه می دهد تا کودکان به کاوش در منظومه شمسی با کمک یک جت رو گربه.

فضای جذاب حقایق بافته شده را به یک داستان سرگرم کننده است که احساس می کند بسیاری مانند خواندن یک کتاب.

می توان آن را به عنوان سرگرم کننده برای بزرگسالان به عنوان آن را برای کودکان شامل تصاویر و انیمیشن و حتی آزمونها برای تست چقدر شما در طول راه آموخته ام.

گاس در رفتن

گاس در رفتن طول می کشد کاربران در “یادگیری زبان ماجراجویی” با کمک یک کارتون جغد به نام شما – شما آن را حدس زده – گاس.

موجود در 30 زبان مختلف نرم افزار با استفاده از گرافیک جذاب و انیمیشن برای تدریس به کودکان در پایه کلمات و عبارات.

کاربران به دنبال گاس در سراسر جهان برای یادگیری اصول اولیه زبان (Gus در رفتن)

های مختلف بازی و چالش های بازیکنان اجازه کسب غنائم در طول راه برای نگه داشتن آنها را incentivised و با انگیزه است.

این برنامه حتی شروع به ارائه به کاربران این فرصت برای یادگیری زبان های در معرض خطر ابتدا با اینگوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im