آرا در و Coloradans در سراسر خانه من دولت احساس برن — یک نتیجه تعجب آور با توجه به پول و تلاش برنی ساندرز قرار داده و به دولت است.

78 ساله سناتور ورمونت و خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی بود frontrunner رفتن به سه شنبه شب. در سال 2016 او به راحتی برنده کلرادو با 19 امتیاز در برابر هیلاری کلینتون ، او موفق مشابه در حاشیه علیه جو بایدن در سال 2020 است.

ساندرز میزبانی بیش از 1000 حوادث در سراسر کشور پس از راه اندازی خود را در زمان انتخابات ریاست جمهوری و مطرح $3m از شهروندان است. بنابراین من در نهایت تعجب با او کشیدن جلو در پایان حتی با تغییرات در این زمینه صرف روز قبل از انتخابات ؟ هیچ.

اما یکی دیگر از داستان افزایش از نتایج موفقیت از جو بایدن در کلرادو داده او نه هر گونه برگزار رویدادهای عمومی در دولت و نه خریداری یک آگهی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

عنوان این مقاله زنده رود بایدن در حال حاضر در جایگاه دوم ضرب و شتم میلیاردر مایک بلومبرگ که به تازگی کاهش یافته است پس از نتایج ناامید کننده در سراسر شنبه متحده است. در کمتر از شش ماه پس از بلومبرگ وارد مسابقه او به سرمایه گذاری حدود 7 متر به کلرادو. او ایجاد دفاتر در سراسر کشور همه در تلاش برای تجدید نظر به متوسط و کارش رای دهندگان را تشکیل می دهند که بخش زیادی از نوسان دولت است. اما میلیاردر نمی تواند به اندازه کافی به معاون رئیس جمهور را احیا مبارزات انتخاباتی. آنچه که به ما می گوید مهم است.

این نتایج قابل پیش بینی نیست و در شروع سه شنبه زمانی که رای گیری داده ها تغییر به نشان می دهد که چگونه پیت Buttigieg و ctq خروج به طور بالقوه می تواند تغییر در این مسابقه است.

سپس برنی ساندرز برگزار شد راحت سرب با الیزابت وارن پس از آن مجموعه را با توجه به داده ها را برای پیشرفت.

برای کسانی که نا آشنا با کلرادو چشم انداز سیاسی دولت تصمیم به لغو قفقاز به نفع باز اولیه برای سال 2020 انتخابات. این حرکت مجاز کارش رای دهندگان به بازیگران یک رای برای هر دو نامزد حزب دموکرات یا جمهوری خواه نامزد پس از سال قادر به رای دادن. این پست در برگه های رای وارد رای دهندگان پستی ماه گذشته.

بنابراین بایدن گرفتن در مکان دوم پایان صحبت می کند به آنچه که قرار بود احتمالا برای تعداد زیادی از مسلمانان و یا متوسط رای دهندگان در دولت است. حدس من این است که این افراد برگزار شد و بر روی برگه های رای خود تا روز دوشنبه یا سه شنبه, جایی که آنها پس از آن می تواند رها کردن آنها را قبل از انتخابات بسته شده چرا که آنها باقی مانده در حصار در مورد آنچه که نامزد انتخاب کنید.

این بی تصمیمی در بایدن را به نفع نه تنها در کلرادو اما در سراسر امریکا است.

رای دهندگان به طور خاص میانه می خواستم یک نامزد آنها در نهایت می تواند تجمع پشت که نه مباهات چپ views مانند ساندرز’.

من خودم شخصا پدر و مادر خود مبارزه بر سر چه کسی می تواند نامزد ایده آل برای آنها به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

برای بافت من مطرح شد در یک خانواده حومه توسط یکی از والدین که برای شناسایی به عنوان یک میانه رو جمهوری خواه و دیگری که کارش اما تمایل به لاغر دموکرات. نه از آنها حمایت رئیس جمهور نشسته.

بنابراین زمانی که تصمیم خود را, آنها به دنبال که در آن نامزدها موضع در مورد مسائل مربوط به اقتصاد و بهداشت و درمان بلکه برای کسی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها هنوز به من اطلاع که دقیقا آنها تصمیم به رای دادن برای زمانی که آن را آمد به اولیه — و من آنها را به انتظار نیست. اما هر دو ابراز فتنه بیش از بلومبرگ است متوسط انداز و پول او را قادر به قرار دادن در پشت یک کمپین به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن. با اخبار بلومبرگ انداختن از نژاد من پیش بینی رای دهندگان مانند پدر و مادر من در حال حاضر به نوبه خود به بایدن به رهبری راه.

و من باور نمی کنم آنها در اقلیت در دولت; در عوض, من فکر می کنم این کمک می کند تا توضیح دهد که آرایش فعلی کلرادو رای دهندگان.

کلرادو است که هنوز به عنوان یک نوسان دولت حتی اگر سه انتخابات شاهد آن آبی برای هر دو رئیس جمهور باراک اوباما و هیلاری کلینتون ،

در دهه گذشته من ام به تماشای من صفحه اصلی دولت تبدیل شدن به بیشتر مترقی و آن جمعیتی نوسان جوان آن را به عنوان پذیرای یک tranche جدید از مواضع لیبرال که شامل قانونی ماری جوانا.

این نشانه خوبی برای یک نامزد مانند برنی ساندرز که به خصوص تجدید نظر به رای دهندگان.

اما کلرادو نیز باعث می شود تا جمعیت میانه و کارش رای دهندگان که می خواهید یک گزینه به دور از تهمت و رادیکال دموکراتیک سوسیالیسم.

ساندرز گرفته اند ممکن است اکثریت کلرادو نمایندگان به صورت اولیه اما چشمگیر تجدید حیات بایدن انتخاباتی با توجه به عدم تلاش قرار داده و به وزارت امور خارجه نشان می دهد که چگونه حمایت رای دهندگان در پشت “انتخاب امن” به ضرب و شتم رئیس جمهور در حال رانندگی این انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات