برنی ساندرز به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری: ‘هیچ جایگزین وجود دارد’

برنی ساندرز در حال پایان یافتن است پیشنهاد خود را به رئیس جمهور یک حرکت است که نابودی میلیون ها نفر از هواداران خود و تنظیم صحنه برای یک ماه نوامبر نهایی مسابقات بین جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

78 سال سناتور ورمونت که در زمان پس از حاشیه سیاست مانند مراقبت های بهداشتی جهانی به قلب ملت سیاسی در گفتگو گفت: کارکنان در روز چهارشنبه که او را دیدم هیچ راه رو به جلو است.

تصمیم خود را – به طور گسترده ای پیش بینی شده پس از 77 سال آقای بایدن ضبط حرکت در مسابقه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد – یک روز پس از ویسکانسین اولیه خود را آخرین شانس واقعی به پا زدن شروع آور, کمپین تحت الشعاع قرار بود coronavirus بحران است.

“من می خواستم به فقط اجازه دهید همه بدانند که در نیم ساعت من خواهد بود علنا اعلام تعلیق کمپین ما. نیازی به گفتن نیست, این یک بازی بسیار دشوار و دردناک تصمیم برای من” او بنا به گفته کارکنان.

“هیچ جایگزین وجود دارد.”

بعد در یک آدرس که بصورت زنده از خانه اش در برلینگتون ورمونت آقای ساندرز گفت: او را درک بسیاری از هواداران خود را می خواستم او را به باقی می ماند در مسابقه به پایان تلخ.

“من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود,” او گفت:.

“و امروز من اعلام تعلیق از مبارزات انتخاباتی. لطفا توجه داشته باشید که من این تصمیم را به آرامی. در واقع آن را بسیار دشوار و دردناک تصمیم گیری است.”

آقای ساندرز گفت: او را نمی بیند و یک مسیر برای پیروزی و به این ترتیب نمی تواند در “وجدان خوب” در رقابت باقی می ماند.

برنی ساندرز استدلال می کند در سال 2005 است که شرکت باید سود حاصل از یک بیماری همه گیر

اما در یک حرکت است که به احتمال زیاد زنگ دموکراتیک استقرار و برخی در بایدن اردوگاه کهنه دموکراتیک سوسیالیستی گفت: نام او را نمی توان از رای گیری باقی مانده اولیه انتخابات که در ادامه به تعلق داشت. او گفت این بود که عمدی تاکتیک به منظور تلاش و حداکثر تاثیر بر روی پلت فرم تصمیم گرفت در این تابستان.

“در حالی که [سابق] معاون رئیس جمهور بایدن خواهد بود که نامزد ما باید در ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از حزب پلت فرم و توابع دیگر,” او گفت:. “سپس با هم, ایستاده, ایالات, ما رفتن به جلو به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

وی افزود: “همانطور که همه شما می دانید که ما هرگز فقط در یک مبارزه. ما مردمی چند نژادی, multigenerational جنبش که همواره معتقد است که تغییر واقعی هرگز از بالا پایین می آید اما همیشه از پایین به بالا.

“ما گرفته شده بر روی دیوار خیابان, شرکت های بیمه, دارو, شرکت, صنعت سوخت فسیلی مجتمع نظامی صنعتی زندان صنعتی پیچیده و حرص و طمع از کل شرکت نخبگان.”

مبارزات انتخاباتی آقای ساندرز که دریافت حمایت از مترقی مانند Ilhan عمر و اسکندریه Ocasio-کورتز شده بود در پشت پا با وجود زود برنده در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

پس از آقای بایدن امن لغزش در کارولینای جنوبی و حمایت از نامزدهای دیگر مانند پیت Buttigieg و ctq – هر دو قاطعانه آقای ساندرز به عنوان نامزد خواهد نه تنها موفق به حفظ کاخ سفید بلکه در معرض خطر از دست دادن خانه و اعضای مجلس سنا – او تلاش برای بازیابی.

او underperformed در سه شنبه قادر به خارج شدن مرتب کردن اعداد به اعتقاد او خواهد امن او نامزدی. پس از نا امیدی بیشتر در مسابقات در مکان هایی مانند میشیگان شانس خود را نگاه حتی بیشتر محدود است.

پیش از ویسکانسین اولیه روز سه شنبه خود را نماینده شمارش بود در 914 نسبت به 1,217 برای آقای بایدن. ویسکانسین 90 نمایندگان بود اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از آقای ساندرز بود رفتن را به نفع خود.

در حالی که نتایج منتشر نمی شود برای یک هفته دیگر یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط این دانشگاه فارغ التحصیل دانشکده حقوق به معاون سابق رئیس جمهور سرب به عنوان بسیاری از 28 امتیاز بیش از سناتور ورمونت.

آقای بایدن گفت که او آماده بود برای یک کبودی انتخابات عمومی مبارزه و چالش او در حال حاضر چهره در تلاش برای متحد کردن حزب دموکرات لیبرال و معتدل بال.

“این رفتن بود و من گمان می کنم خیلی معنی کمپین,” او گفت: اهدا کنندگان در آنلاین رویداد جمع آوری کمک مالی.

او همچنین در ستایش آقای ساندرز و قول داد که ایده های خود را خواهد بود گنجانیده شده خود در کاخ سفید اجرا شود.

“من می بینم شما را من می شنوم شما و من درک ضرورت آنچه در آن است ما را به انجام در این کشور” آقای بایدن گفت: به خانم ساندرز حامیان. “من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.”

در ضمن آقای ترامپ نیز به دنبال درخواست تجدید نظر به آقای ساندرز حامیان و گفت: سناتور بود ناعادلانه رفتار با حزب دموکرات استقرار.

“این فقط به پایان رسید مانند دموکرات و DNC می خواستم همان کج هیلاری شکست. این برنی مردم باید به حزب جمهوریخواه تجارت” او هنوز توییتی.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de