برنی ساندرز شکست نیست – او انرژی, میلیون ها نفر از مردم چامسکی اصرار

برنی ساندرز ریاست جمهوری پیشنهاد شد و نه یک شکست به دلیل آن الهام بخش میلیون ها نفر از مردم و به طور چشمگیری تغییر در گفتمان سیاسی کهنه و فعال علمی چامسکی ادعا کرده است.

این سناتور ورمونت در این هفته اعلام کرد او در پایان اجرا دوم خود برای کاخ سفید یک روز پس از ویسکانسین اولیه که تحت الشعاع قرار داده و مختل coronavirus بحران است.

با مبارزات انتخاباتی خود بسیار بر روی پشت پا و انتهایی جو بایدن در نمایندگان توسط برخی از اندازه گیری آقای ساندرز, 78, گفت که او نمی تواند در وجدان خوب در ادامه با توجه به محدود احتمال تبدیل چیزهایی که در اطراف و زمانی که مردم به درستی تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر.

در میان کسانی که به پشته ستایش در آقای ساندرز بود آقای چامسکی مشهور مترقی فکری و زبانی که گفت: مبارزات انتخاباتی بود و نه یک شکست.

“آن مشترک می گویند در حال حاضر که ساندرز کمپین شکست خورده است. من فکر می کنم که یک اشتباه” 91 ساله گفت: دموکراسی در حال حاضر.

“من فکر می کنم آن را یک موفقیت فوق العاده ای [و] به طور کامل منتقل عرصه بحث و بحث. مسائل بودند که غیر قابل تصور یک سال پیش در حال حاضر درست در وسط توجه است.”

وی افزود: “بدترین جرم او متعهد در چشم ایجاد است نه سیاست او پیشنهاد; این واقعیت است که او قادر به الهام بخش جنبش های مردمی که در حال حاضر در حال توسعه شده است — اشغال, سیاه زندگی توجه بسیاری از دیگران — و آنها را تبدیل به یک فعال جنبش که نه تنها نشان می دهد تا در هر سال به فشار یک رهبر و سپس به خانه ولی امر ثابت و فشار ثابت فعالیت و….”

بسیاری از مفسران اشاره کرده اند که چون آقای ساندرز موفقیت و راه او به خصوص الهام گرفته از رای دهندگان جوان – او برنده مقدماتی در آیووا و نیوهمشایر و نوادا – بصری هر نامزد حزب دموکرات موظف شد به سیاست های خود را در موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوایی بیشتر accessibly به, بهداشت و درمان, عدالت کیفری و اصلاحات.

آن را به عنوان آقای ساندرز گفت: نام باقی خواهد ماند و در انتخابات در مقدماتی باقی مانده و او همچنان به جمع آوری و تعلق. او گفت: این یک تاکتیک عمدی سعی کنید و تحت فشار قرار دادن این کمیته که موافق این حزب سیاست رسمی پلت فرم این تابستان.

چامسکی می گوید: حزب جمهوری خواه است که خطرناک ترین سازمان در تاریخ بشر

آقای چامسکی گفت: اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شدند این امر می تواند یک “وصف ناپذیر فاجعه”.

“این بدان معنی است که سیاست های چهار سال گذشته بوده که بسیار مخرب به جمعیت آمریکا به جهان ادامه خواهد یافت و احتمالا شتاب” او گفت:.

“چه این به معنی برای بهداشت و درمان به اندازه کافی بد است. من فقط به ذکر لانست آمار و ارقام. آن را بدتر خواهد شد. چه این به این معنی برای محیط زیست و یا تهدید جنگ هسته ای که هیچ کس صحبت کردن در مورد است اما بسیار جدی است که وصف ناپذیر است.”

او گفت: او را به عهده گرفت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود ادامه از دولت باراک اوباما “چیزی بسیار بزرگ اما حداقل نه کاملا مخرب و فرصت ها برای یک سازمان عمومی برای تغییر آنچه که در حال انجام است به اعمال فشارهای”.

او گفت: اگر آقای بایدن, 77, انتخاب شدند آقای ساندرز و حامیان او می تواند همچنان به دنبال قرار داده است که فشار بر او را.

آگاه باشید که او نیاز به حمایت و رای آقای ساندرز حامیان اگر او برای شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر آقای بایدن بلافاصله پرداخت ادای احترام به این سناتور پس از او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود. در بیانیه ای به کسانی که تا به حال خیلی با شور و نشاط پشتیبانی کهنه دموکراتیک سوسیالیستی او همچنین گفت: “من می بینم شما من شما را بشنود.”

روز پنج شنبه در آنچه که دیده می شود به عنوان یکی دیگر از اشاره به ترقی خواهان او نیاز را به نفع خود بر او پرده برداری از دو طرح جدید او گفت که خواهد کمک به سهولت “بار اقتصادی بر مردم”.

این شد یک پیشنهاد کاهش سن واجد شرایط برای مدیکر از 65 به 60 و از بین بردن بدهی های دانشجویی برای برخی از خانواده های کم درآمد.

“در کشور ما 244 سال ما هرگز اب و هوای یک بحران است که ما پدیدار نیست از قوی تر” آقای بایدن نوشت. “این یکی خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im